Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Odpady drewniane Rzeszów

Odbiór odpadów drewnianych - ceny w Rzeszowie - sprawdź aktualne ceny

Dowiedz się, jakie są ceny za odbiór odpadów drewnianych w mieście Rzeszów.


Rodzaj odpadu:
Cena (w zł/tonę):
Drewno z produkcji mebli, przetwórstwaod 20
Drewno opakowanioweod 35
Drewno z budownictwaod 20
Drewno z sortowniod 15
Drewno zbierane selektywnieod 20
Drewno lite, sklejka, płyta OSB, płyta wiórowa z produktów pozbawionych cech użytkowych i handlowychod 15
Drewno lite oraz płyta wiórowa w postaci naturalnej i rozdrobnionejod 20

Jak znajdziesz najbardziej opłacalny skup odpadów drewnianych w Rzeszowie?

Martwisz się, że stracisz mnóstwo czasu na poszukiwania odpowiedniego skupu odpadów drewnianych w Rzeszowie? Albo nie jesteś pewien, jak w ogóle zacząć takie poszukiwania? A może jesteś już doświadczony w tych sprawach i po prostu chcesz w końcu trafić na bardziej opłacalne opcje odbioru odpadów drewnianych w województwie podkarpackim?
Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Nasza firma specjalizuje się w wycenianiu odpadów drewnianych oraz w wyszukiwaniu najbardziej opłacalnych opcji skupu odpadów drewnianych w Rzeszowie. Jesteśmy od lat na rynku – a nasi pracownicy nie mają sobie równych w wyszukiwaniu naprawdę złotych ofert. Wystarczy się do nas zgłosić i wszystko zrealizujemy pod potrzeby Twojej firmy!
Dzięki nam nie tylko zaoszczędzisz mnóstwo czasu, ale trafisz na niespodziewane oferty, do których trudno trafić podczas tradycyjnego researchu. Zachęcamy do kontaktu – czy to telefonicznego, czy za pomocą formularza wycenowego. Dzięki nam utylizacja odpadów drewnianych nie będzie już problemem!

Jak możemy Ci pomóc w poszukiwaniach najkorzystniejszego skupów odpadów drewnianych?

Zatem, jak znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszy skup odpadów drewnianych w Rzeszowie? Najpierw dokonamy wyceny konkretnej usługi lub też samych odpadów drewnianych, następnie zestawimy nasze wyniki z realiami rynku na Podkarpaciu. Następnie, bazując na tej wycenie, będziemy szukać najlepszej firmy odbierającej odpady drewniane w Rzeszowie.
Zgłoś się do nas czy to za pomocą infolinii, czy formularza zgłoszeniowego – a następnie udziel nam najbardziej podstawowych informacji na temat odpadów drewnianych. Zdradź nam, ile ich masz, jakiego są rodzaju, jakości oraz czy są niebezpieczne, czyste, czy też zanieczyszczone. Dodatkowo koniecznie podaj nam e-mail kontaktowy – to na niego będziemy Ci przesyłać postępy naszych działań. Jeżeli posiadasz numer NIP – również nam go podaj. Co jeszcze się przyda do wyceny odbioru odpadów drewnianych? Zdjęcie Twoich pozostałości! Dzięki tym danym będziemy mogli przygotować wycenę.
A jak realizujemy poszukiwania najbardziej opłacalnych skupów odpadów drewnianych w Rzeszowie? Dokonujemy analizy lokalnego rynku, badamy stawki i ceny za odbiór odpadów drewnianych, a także korzystamy z wypracowanych kontaktów w podkarpackim. Co więcej, jeśli zachodzi potrzeba – negocjujemy w Twoim imieniu lepsze stawki. Kontakt do najbardziej opłacalnego skupu odpadów drewnianych w Rzeszowie zostanie przesłany na wcześniej podaną skrzynkę mailową. Jeśli nasza propozycja nie będzie dla Ciebie odpowiednia – skontaktuj się z nami i wskaż nam kierunek, w którym powinniśmy podążać w naszych poszukiwaniach. W ten sposób uda się nam znaleźć dla Ciebie prawdziwych profesjonalistów od odbioru odpadów drewnianych w Rzeszowie!

Jakie substancje zalicza się do odpadów drewnianych? Gdzie są produkowane?

Jakie materiały to odpady drewniane? Odpowiedź jest dość jasna – oczywiście do tej grupy pozostałości zalicza się materiały składające się z drewna. Jednak w związku z tym, że ten surowiec towarzyszy nam w zasadzie od tysiącleci, zyskał on bardzo wiele różnych zastosowań. Zatem odpady drewniane mogą powstawać w tartakach, stolarniach, zakładach produkcji mebli, zakładach przetwarzania mebli, na budowach, podczas remontów, a także w fabrykach opakowań (chodzi tutaj głównie o skrzynie, czy palety).
Jeśli chodzi o same przykłady odpadów drewnianych – wyróżnić możemy m.in.:

 • trociny,
 • płyty wiórowe i pilśniowe,
 • sklejka,
 • odpady z mebli drewnianych,
 • opakowania,
 • drewno pokryte impregnatem,
 • palety, drzwi,
 • ramy okienne,
 • drewno lite,
 • płyty OSB,
 • rozdrobnione płyty wiórowe etc.

Dlaczego w ogóle warto przekazywać takie materiały do skupów odpadów drewnianych? Trzeba mieć świadomość, że w tych placówkach odbywają się zabiegi mające na celu odzyskanie, jak największej ilości surowca z tych odpadów drewnianych. Takie odzysk pomaga nam m.in. w efektywniejszym wykorzystywaniu naszych pozostałości, ale znacząco wpływa na zmniejszenie rozmiarów wycinki drzew – w końcu drewno np. do produkcji trocin może zostać zabrane z takiego skupu, a nie z lasów. Bądź eko i oddawaj pozostałości do skupów odpadów drewnianych w Rzeszowie!

Dodatkowe informacje dotyczące odbioru odpadów drewnianych

Co jeszcze warto wiedzieć o odbiorze odpadów drewnianych w Rzeszowie? Przede wszystkim, w zależności od posiadanych przez nas pozostałości, zależy sposób zabezpieczania danego odpadu drewnianego. Jeśli posiadamy duże ilości takich materiałów lub też gromadzimy pozostałości stopniowo – z pewnością przydatna będzie usługa wynajmu kontenera odpadów drewnianych. Dzięki temu nie tylko zachowasz porządek w miejscu pracy, ale jeszcze zapewnisz swoich współpracownikom bezpieczne warunki w zakładzie.
Oprócz tego należy mieć świadomość, że odbiór odpadów drewnianych i sam jego skup, jest obwarowany licznymi formalnościami, o których nie można zapomnieć. O czym mowa? Przede wszystkim o uzupełnianiu sprawozdań w systemie BDO, a także uzupełnianiu Karty Przekazania Odpadu, czy Karty Ewidencji Odpadów (Niebezpiecznych). Dzięki tym dokumentom możesz legalnie przeprowadzić odbiór odpadów drewnianych w Rzeszowie. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących kwestii prawnych – zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami!

Jak wygląda koszt skupu i odbioru odpadów drewnianych w Rzeszowie?

Ile wynoszą ceny skupu odpadów drewnianych w Rzeszowie? Nie możemy ostatecznie podać konkretnej stawki, ponieważ jest to sprawa bardzo indywidualna. Wiele zależy od licznych czynników zewnętrznych, a także od konkretnych cech odpadu drewnianego. Wobec tego najbardziej adekwatna i wiarygodna jest nasza wycena. Uwzględnia ona bowiem obecne tendencje na rynkach podkarpackich oraz odnosi się do Twojego odpadu drewnianego.
Co zatem wpływa na ceny skupu odpadów drewnianych w Rzeszowie? Oczywiście obecny stan polskiej gospodarki – a w szczególności poziom inflacji, czy też ceny energii. Dodatkowo kwestia popytu i podaży jest bardzo ważna – im popyt jest większy – tym rośnie cena skupu odpadów drewnianych.
Oprócz tego oczywiście ważne jest to, ile pozostałości posiadasz, jakiego jest ona rodzaju, jakości, gabarytów, w jakiej formie ją posiadasz etc. Jeżeli Twój odpad drewniany jest zanieczyszczony lub skażony pozostałościami niebezpiecznymi – sprawi to, że koszt skupu odpadów drewnianych będzie się zwiększał. Podobnie sprawa ma się w kontekście odbioru odpadów drewnianych – im dalej jesteś od siedziby firmy – tym wyższa cena za wywózkę.
Wciąż się zastanawiasz, gdzie oddać odpady drewniane w Rzeszowie? Pozwól, że znajdziemy dla Ciebie odpowiedź na to pytanie! Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej! Specjalizujemy się w pomaganiu polskim przedsiębiorcom – zaufaj i wejdź z nami we współpracę!

Zobacz nasze inne miasta:

Odpady drewna w Stargardzie
Odpady drewna w Koprzywnicy
Odpady drewna w Strzyżowie
Odpady drewna w Byczynie
Odpady drewna w Sulechowie

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.