Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
surowców wtórnych

Skup surowców wtórnych

Surowce wtórne ceny w okolicy – skupy surowców cennik

Zobacz, jakie są ceny, które oferują firmy z Twojego miasta.

Rodzaj:

Cena w skupie:

Auto złom2,50 – 55,50  zł / kg
Katalizatory300 – 1000 zł / kg
Makulatura0,5 – 0,16 zł / kg
Elektronika10 – 400 zł / kg
Metale0,35 – 7,50 zł / szt.
Innewycena indywidualna

Surowce wtórne to bardzo użyteczny rodzaj pozostałości. Dzięki temu, że są „wtórne” możemy je ponownie wykorzystywać na różne wydajne sposoby. W ten sposób możemy przetworzyć odpad z korzyścią dla środowiska i nie marnować surowca zawartego w kartonach czy aluminiowych puszkach. Wystarczy, że oddamy pozostałości do specjalnych punktów skupu surowców wtórnych i zrealizujemy recykling. Jak możemy znaleźć takie podmioty? Nasza spółka specjalizuje się w wyszukiwaniu placówek tego rodzaju – skupiamy się głównie na współpracy z przedsiębiorstwami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną poniżej.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Ponieważ nasze usługi charakteryzują się:

 • profesjonalizmem – od lat działamy na polskim rynku i mamy wypracowane metody współpracy z naszymi partnerami. Przez ten czas udało nam się nawiązać sieć kontaktów, a także wyselekcjonować podmioty, które są najsolidniejsze i z którymi współpraca układa się najlepiej.
 • elastycznością – żaden przypadek nie jest taki sam, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zbieramy informacje na temat odpadu, a także preferencje klientów i to właśnie pod tym kątem szukamy odpowiednich propozycji ofertowych, które następnie przekazujemy do akceptacji.
 • legalnością – każda nasza transakcja odbywa się za pośrednictwem legalnie działających podmiotów, które przestrzegają regulacji prawnych związanych m.in. z BDO. Są one także zarejestrowane w KRS-ie. Nasza spółka również przestrzega wszystkich aktualnych przepisów. Dodatkowo realizujemy pomoc w wystawianiu np. Karty Przekazania Odpadów dla naszych klientów, jeżeli zachodzi taka potrzeba.
 • troską o środowisko – nasze działania opierają się na zasadach gospodarki o obiegu zamkniętym, a zatem na maksymalnym wykorzystaniu odpadów. Nasi partnerzy to podmioty wyspecjalizowane w recyklingu surowców wtórnych. Papiery, szkło i inne odpady/surowce wtórne zostaną przetworzone w zupełnie nowe produkty!

Co więcej, zależy nam na tym, aby dostęp do naszych usług był jak najbardziej uproszczony w taki sposób, aby żaden z naszych klientów nie miał trudności ze złożeniem zamówienia. Można się do nas zgłosić telefonicznie, dzwoniąc na infolinię, lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronach.

Szczegóły usługi odbioru i skupu surowców wtórnych

O czym powinniśmy pamiętać, zanim zdecydujemy się na realizację skupu surowców wtórnych? Między innymi o tym, że:

 • koncentrujemy się na współpracy z firmami i gospodarstwami rolnymi (bez względu na ich powierzchnię,
 • od firm wymagamy wpisu do systemu BDO,
 • minimum logistyczne jest zależne od rodzaju surowca – w przypadku np. odpadów z tworzyw sztucznych jest to 1 tona, a dla złomu metali kolorowych to już 300-500 kg; więcej szczegółów można uzyskać bezpośrednio na infolinii,
 • przed zrealizowaniem odbioru, pozostałości należy posegregować na poszczególne frakcje, a także zabezpieczyć w taki sposób, aby ułatwić transport do skupu,
 • nie możemy umieszczać w kontenerach na surowce wtórne tłustych papierów lub plastików, lakierowanych czy kredowanych papierów, materiałów pokrytych lakierami i substancjami niebezpiecznymi, opakowań wielomateriałowych (kartonów, tubek po kosmetykach, saszetek po przyprawach etc.) czy też ceramiki,
 • dla naszych klientów przygotowaliśmy usługę darmowej wyceny surowców wtórnych – jedyne, co trzeba zrobić, to uzupełnić formularz wycenowy, który można znaleźć na naszej stronie,
 • po usługę realizacji odbioru surowców wtórnych lub poszukiwania odpowiedniego punktu skupu surowców wtórnych można się do nas zgłosić również za pomocą infolinii.

Jak zamówisz usługę skupu surowców wtórnych?

Najprostsze rozwiązania są najlepsze – w imię tej zasady, opracowaliśmy klarowny schemat procesu przeprowadzania usługi skupu surowców wtórnych.

 1. Po pierwsze, należy zgłosić się do nas. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia możemy rozpocząć działanie. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, infolinii lub adresu e-mail – wiadomości należy wysyłać pod nasz adres: biuro@wastemaster.pl.
 2. Po wybraniu środka komunikacyjnego, za pomocą którego się z nami porozumiesz, scharakteryzuj posiadane przez siebie odpady. Zdradź nam przede wszystkim, jakiego rodzaju odpadami dysponujesz, ile ich masz, do jakiej frakcji one należą, czy są zanieczyszczone, czy są posegregowane, a także w jakiej lokalizacji są one składowane. Lokalizacja jest ważna, jeżeli interesuje Cię usługa odbioru i naszego transportu surowców wtórnych. Jeśli samodzielnie chcesz przewieźć pozostałości do punktu, warto nas o tym poinformować wcześniej (najlepiej na etapie rozmów i negocjowania warunków). Oprócz tego, do wyceny przydadzą się wszelkie inne, szczegółowe informacje oraz zdjęcia odpadu. Na tym etapie doprecyzujemy również kwestie płatności oraz spraw dotyczących BDO.
 3. Następnie nasi pracownicy przygotują wycenę surowców wtórnych i rozpoczną poszukiwania odpowiednich placówek, które będą potencjalnie zainteresowane posiadanym przez Ciebie odpadem. Podmioty te zostaną dobrane tak, aby były dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Wyniki naszych działań i poszukiwań zostaną przekazane Tobie na wcześniej podany adres e-mail, w postaci oferty.
 4. Jeżeli nasza oferta będzie Ci odpowiadała, kliknij przycisk, który znajdziesz w naszej wiadomości e-mail. Będzie to równoznaczne z zaakceptowaniem warunków, które zostały Ci przedstawione. Jeżeli z kolei uznasz, że nasza oferta nie jest dla Ciebie korzystna, możemy zaproponować Ci negocjacje cenowe w Twoim imieniu. Dzięki takiemu sposobowi działania, otrzymasz najbardziej opłacalne stawki na rynku.
 5. Na końcu przychodzi czas na finalizację usługi. Po tym, jak już znajdziemy dla Ciebie odpowiedni punkt skupu surowców wtórnych, skontaktuje się z Tobą nasz odbiorca. Ustali on dogodny dla Ciebie termin, w którym będziesz mógł oczekiwać na transport lub zorganizować wywóz surowców wtórnych do punktu we własnym zakresie (w zależności od przyjętych wcześniej ustaleń i warunków handlowych). Na tym etapie sfinalizujemy również płatności oraz ustalimy kwestie związane z BDO.

Skup surowców wtórnych – najważniejsze informacje

Surowce wtórne to materiały, które, jak sama nazwa sugeruje, można wykorzystać powtórnie. Najczęściej takie odpady zostały już ponownie przekształcone w produkt i po kolejnym wykorzystaniu nadają się do ponownego recyklingu. Jakie możemy wyróżnić rodzaje surowców wtórnych? Są to oczywiście:

 • makulatura, papier
 • tworzywa sztuczne, w tym folia odpadowa (tzw. plastiki),
 • metale szlachetne,
 • złom stalowy i kolorowy,
 • szkło.

Surowce wtórne to nie tylko kartki papieru, stare gazety czy plastikowe butelki PET.Do tej grupy zalicza się również drewno, kartony, ulotki, kauczuk naturalny i syntetyczny, tworzywa poliamidowe, nylonowe, gumę, stalowe pręty czy sklejki. Co ważne z perspektywy przedsiębiorcy – niektóre z punktów skupów realizują również sprzedaż surowców wtórnych. Chodzi tutaj głównie o najcenniejsze pozostałości, takie jak metale. Są one najbardziej wartościowe z punktu widzenia produkcji nowych materiałów, w związku z tym warto zainteresować się sprzedawaniem surowców wtórnych.

Jakie mamy przykłady surowców wtórnych?

 • surowce papierowe – drewno, kartony, tektury, ulotki, gazety, zeszyty, niezanieczyszczone opakowania papierowe,
 • surowce szklane – słoiki, butelki różnokolorowe i przeźroczyste, naczynia szklane, miski, szklanki, pojemniki, stłuczki szklane,
 • tworzywa sztuczne – butelki PET, twarde opakowania z HDPE, folie LDPE, jednorazówki, grube worki z LDPE, torby wielorazowe, opakowania spożywcze,
 • surowce metalowe – puszki aluminiowe, stalowe konserwy, kapsle metalowe, żyły z kabli, stalowe pręty i niewielkie elementy konstrukcyjne.

Jakie materiały nie mogą zostać zaliczane do surowców wtórnych? Jest ich bardzo wiele, ponieważ skupy zastrzegają sobie konkretne elementy, które przeszkadzają w recyklingu pozostałości. Między innymi tego rodzaju odpady nie powinny znajdować się w pojemnikach wiezionych do punktu skupu surowców wtórnych:

 • leki,
 • kawałki luster,
 • ceramika,
 • zatłuszczone opakowania papierowe lub plastikowe,
 • zawilgocone, zgniłe materiały papierowe,
 • polakierowane lub nawoskowane papiery,
 • pojemniki po farbach, lakierach, rozpuszczalnikach lub innych substancjach chemicznych,
 • odpady z remontu, budowy i rozbiórki,
 • substancji i odpadów zanieczyszczonych niebezpiecznymi substancjami.

W kontekście uzupełniania formalności ważnym aspektem są oznaczenia kodami odpadów. Dla surowców wtórnych trudno jest wymienić je wszystkie, ponieważ surowce wtórne to określenie szerokie, w którym możemy zawrzeć wiele różnorodnych rodzajów konkretnych odpadów. Najczęściej firmy pozbywają się odpadów opakowaniowych (złożonych z surowców wtórnych), a dla nich mamy następujące kody:

 • 15 01 01 – opakowania z papieru i tektury,
 • 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych,
 • 15 01 03 – opakowania z drewna,
 • 15 01 04 – opakowania z metali,
 • 15 01 07 – opakowania ze szkła,
 • 15 01 09 – opakowania z tekstyliów (tekstylia są przerabiane na surowce wtórne).

W jaki sposób musimy przygotować odpady przed wywozem do punktu skupu surowców wtórnych? Przede wszystkim należy posegregować pozostałości na poszczególne frakcje. Kartony należy spłaszczyć, usunąć wszelkie niepapierowe substancje. Podobnie jest w przypadku puszek czy butelek PET – należy je oczyścić z niemetalowych lub nieplastikowych elementów, a następnie zgnieść. Tak przygotowane surowce wtórne mogą zostać przekazane do skupu.

FAQ – najczęściej zadawane pytania o skup surowców wtórnych

1. Co zalicza się do surowców wtórnych?

Surowce wtórne to materiały, które zostały już użyte i przetworzone, a następnie poddane recyklingowi w celu ponownego wykorzystania. Przykłady surowców wtórnych to plastiki, szkła, metale, papier czy drewno.

2. Jak można wykorzystać surowce wtórne?

Surowce wtórne mogą być wykorzystywane do produkcji nowych produktów lub materiałów. Na przykład:

 • plastik – może być wykorzystywany do produkcji opakowań, mebli, ubrań,
 • szkło – może być przetwarzane w nowe butelki, słoiki, okna,
 • szkło – może być przetwarzane w nowe butelki, słoiki, okna,
 • papier – może być wykorzystywany do produkcji nowych opakowań, gazet, kartonów,
 • drewno (traktowane jako osobne od papieru) – może być używane do produkcji mebli, konstrukcji budowlanych, opakowań.

3. Jak właściwie przygotować surowce wtórne?

Aby właściwie przygotować surowce wtórne do recyklingu, należy oddzielać surowce wtórne od innych odpadów i segregować je. Następnie upewnić się, że surowce wtórne są czyste, pozbawione zanieczyszczeń takich jak jedzenie, oleje, farby. Na końcu przygotowywać surowce wtórne zgodnie z lokalnymi przepisami i wytycznymi dotyczącymi recyklingu – kartony sprasować, butelki zgnieść, puszki pozbawić etykiet etc.

4. Co nie jest surowcem wtórnym?

Surowce wtórne to materiały, które zostały poddane recyklingowi i mogą być ponownie wykorzystywane. Materiały, które nie zostały jeszcze poddane recyklingowi lub nie nadają się do recyklingu, nie są uważane za surowce wtórne. Wtórnymi odpadami na pewno nie są oleje, odpady budowlane, ceramika, lakiery, farby, chemikalia, opony i substancje niebezpieczne.

5. Czy plastik jest surowcem wtórnym?

Tak, plastik może być surowcem wtórnym, jeśli zostanie poddany recyklingowi i przetworzony na nowe produkty lub materiały.

6. Czy drewno jest surowcem wtórnym?

Tak, drewno może być surowcem wtórnym, jeśli zostanie poddane recyklingowi i przetworzone na nowe produkty, takie jak meble, opakowania czy materiały budowlane.

7. Czy metalowe puszki są surowcem wtórnym?

Tak, metalowe puszki, takie jak puszki aluminiowe lub stalowe, mogą być surowcem wtórnym, gdy są recyklingowane i przetwarzane na nowe produkty lub opakowania.

8. Czy folia jest surowcem wtórnym?

Tak, folia plastikowa (odpadowa) może być surowcem wtórnym, jeśli zostanie poddana recyklingowi i przetworzona na nowe produkty, takie jak torby, opakowania czy elementy wyposażenia.

9. Czy szkło jest surowcem wtórnym?

Tak, szkło może być surowcem wtórnym, gdy jest recyklingowane i używane do produkcji nowych butelek, słoików, okien czy innych wyrobów szklanych.

Podsumowanie usługi

Nasza firma specjalizuje się w skupie surowców wtórnych, oferując przy tym profesjonalizm, elastyczność, legalność działania i troskę o środowisko. Działamy na polskim rynku, współpracując z solidnymi partnerami i przestrzegając przepisów prawnych. Skupujemy różne rodzaje surowców wtórnych, takie jak papier, tworzywa sztuczne, metale i szkło. Nasza oferta obejmuje indywidualne podejście do klienta, darmową wycenę surowców, pomoc w formalnościach oraz organizację odbioru surowców.

Proces skupu jest uproszczony i składa się z kilku etapów, zaczynając od zgłoszenia się do nas przez klienta. Przyjmujemy surowce wtórne od firm i gospodarstw rolnych, wymagając przy tym spełnienia określonych warunków, takich jak wpis do systemu BDO i minimalne ilości surowca (spełnienia określonego minimum logistycznego). Surowce muszą być również odpowiednio przygotowane do transportu. Nasze usługi są dostępne telefonicznie lub przez formularz kontaktowy na stronie.

Skupy surowców wtórnych w miastach

Skup surowców wtórnych Łódź
Skup surowców wtórnych Piotrków Trybunalski
Skup surowców wtórnych Pabianice
Skup surowców wtórnych Tomaszów Mazowiecki
Skup surowców wtórnych Bełchatów
Skup surowców wtórnych Zgierz
Skup surowców wtórnych Skierniewice
Skup surowców wtórnych Radomsko
Skup surowców wtórnych Kutno
Skup surowców wtórnych Sieradz
Skup surowców wtórnych Zduńska Wola
Skup surowców wtórnych Łowicz
Skup surowców wtórnych Wieluń
Skup surowców wtórnych Aleksandrów Łódzki
Skup surowców wtórnych Opoczno
Skup surowców wtórnych Ozorków
Skup surowców wtórnych Konstantynów Łódzki
Skup surowców wtórnych Rawa Mazowiecka
Skup surowców wtórnych Łask
Skup surowców wtórnych Głowno
Skup surowców wtórnych Łęczyca
Skup surowców wtórnych Koluszki
Skup surowców wtórnych Brzeziny
Skup surowców wtórnych Warszawa
Skup surowców wtórnych Radom
Skup surowców wtórnych Płock
Skup surowców wtórnych Siedlce
Skup surowców wtórnych Pruszków
Skup surowców wtórnych Legionowo
Skup surowców wtórnych Ostrołęka
Skup surowców wtórnych Piaseczno
Skup surowców wtórnych Otwock
Skup surowców wtórnych Ciechanów
Skup surowców wtórnych Żyrardów
Skup surowców wtórnych Mińsk Mazowiecki
Skup surowców wtórnych Wołomin
Skup surowców wtórnych Sochaczew
Skup surowców wtórnych Ząbki
Skup surowców wtórnych Mława
Skup surowców wtórnych Grodzisk Mazowiecki
Skup surowców wtórnych Marki
Skup surowców wtórnych Nowy Dwór Mazowiecki
Skup surowców wtórnych Wyszków
Skup surowców wtórnych Piastów
Skup surowców wtórnych Ostrów Mazowiecka
Skup surowców wtórnych Płońsk
Skup surowców wtórnych Kobyłka
Skup surowców wtórnych Józefów
Skup surowców wtórnych Sulejówek
Skup surowców wtórnych Pionki
Skup surowców wtórnych Pułtusk
Skup surowców wtórnych Gostynin
Skup surowców wtórnych Sokołów Podlaski
Skup surowców wtórnych Sierpc
Skup surowców wtórnych Kozienice
Skup surowców wtórnych Zielonka
Skup surowców wtórnych Konstancin-Jeziorna
Skup surowców wtórnych Przasnysz
Skup surowców wtórnych Garwolin
Skup surowców wtórnych Łomianki
Skup surowców wtórnych Grójec
Skup surowców wtórnych Milanówek
Skup surowców wtórnych Brwinów
Skup surowców wtórnych Węgrów
Skup surowców wtórnych Błonie
Skup surowców wtórnych Szydłowiec
Skup surowców wtórnych Warka
Skup surowców wtórnych Góra Kalwaria
Skup surowców wtórnych Radzymin
Skup surowców wtórnych Ożarów Mazowiecki
Skup surowców wtórnych Karczew
Skup surowców wtórnych Maków Mazowiecki
Skup surowców wtórnych Wrocław
Skup surowców wtórnych Wałbrzych
Skup surowców wtórnych Legnica
Skup surowców wtórnych Jelenia Góra
Skup surowców wtórnych Lubin
Skup surowców wtórnych Głogów
Skup surowców wtórnych Świdnica
Skup surowców wtórnych Bolesławiec
Skup surowców wtórnych Oleśnica
Skup surowców wtórnych Oława
Skup surowców wtórnych Dzierżoniów
Skup surowców wtórnych Zgorzelec
Skup surowców wtórnych Bielawa
Skup surowców wtórnych Kłodzko
Skup surowców wtórnych Świebodzice
Skup surowców wtórnych Jawor
Skup surowców wtórnych Polkowice
Skup surowców wtórnych Nowa Ruda
Skup surowców wtórnych Lubań
Skup surowców wtórnych Kamienna Góra
Skup surowców wtórnych Bogatynia
Skup surowców wtórnych Strzegom
Skup surowców wtórnych Jelcz-Laskowice
Skup surowców wtórnych Złotoryja
Skup surowców wtórnych Boguszów-Gorce
Skup surowców wtórnych Ząbkowice Śląskie
Skup surowców wtórnych Trzebnica
Skup surowców wtórnych Chojnów
Skup surowców wtórnych Brzeg Dolny
Skup surowców wtórnych Strzelin
Skup surowców wtórnych Wołów
Skup surowców wtórnych Góra
Skup surowców wtórnych Milicz
Skup surowców wtórnych Kowary
Skup surowców wtórnych Syców
Skup surowców wtórnych Bydgoszcz
Skup surowców wtórnych Toruń
Skup surowców wtórnych Lublin
Skup surowców wtórnych Zamość
Skup surowców wtórnych Chełm
Skup surowców wtórnych Biała Podlaska
Skup surowców wtórnych Puławy
Skup surowców wtórnych Świdnik
Skup surowców wtórnych Kraśnik
Skup surowców wtórnych Łuków
Skup surowców wtórnych Biłgoraj
Skup surowców wtórnych Lubartów
Skup surowców wtórnych Tomaszów Lubelski
Skup surowców wtórnych Łęczna
Skup surowców wtórnych Krasnystaw
Skup surowców wtórnych Hrubieszów
Skup surowców wtórnych Międzyrzec Podlaski
Skup surowców wtórnych Dęblin
Skup surowców wtórnych Radzyń Podlaski
Skup surowców wtórnych Włodawa
Skup surowców wtórnych Janów Lubelski
Skup surowców wtórnych Parczew
Skup surowców wtórnych Zielona Góra
Skup surowców wtórnych Gorzów Wielkopolski
Skup surowców wtórnych Nowa Sól
Skup surowców wtórnych Żary
Skup surowców wtórnych Żagań
Skup surowców wtórnych Świebodzin
Skup surowców wtórnych Międzyrzecz
Skup surowców wtórnych Kostrzyn nad Odrą
Skup surowców wtórnych Sulechów
Skup surowców wtórnych Słubice
Skup surowców wtórnych Gubin
Skup surowców wtórnych Lubsko
Skup surowców wtórnych Wschowa
Skup surowców wtórnych Szprotawa
Skup surowców wtórnych Krosno Odrzańskie
Skup surowców wtórnych Drezdenko
Skup surowców wtórnych Sulęcin
Skup surowców wtórnych Kraków
Skup surowców wtórnych Tarnów
Skup surowców wtórnych Nowy Sącz
Skup surowców wtórnych Oświęcim
Skup surowców wtórnych Chrzanów
Skup surowców wtórnych Olkusz
Skup surowców wtórnych Nowy Targ
Skup surowców wtórnych Bochnia
Skup surowców wtórnych Gorlice
Skup surowców wtórnych Zakopane
Skup surowców wtórnych Skawina
Skup surowców wtórnych Wieliczka
Skup surowców wtórnych Andrychów
Skup surowców wtórnych Trzebinia
Skup surowców wtórnych Wadowice
Skup surowców wtórnych Kęty
Skup surowców wtórnych Myślenice
Skup surowców wtórnych Libiąż
Skup surowców wtórnych Brzesko
Skup surowców wtórnych Limanowa
Skup surowców wtórnych Rabka-Zdrój
Skup surowców wtórnych Dąbrowa Tarnowska
Skup surowców wtórnych Miechów
Skup surowców wtórnych Brzeszcze
Skup surowców wtórnych Niepołomice
Skup surowców wtórnych Krynica-Zdrój
Skup surowców wtórnych Bukowno
Skup surowców wtórnych Krzeszowice
Skup surowców wtórnych Opole
Skup surowców wtórnych Kędzierzyn-Koźle
Skup surowców wtórnych Nysa
Skup surowców wtórnych Brzeg
Skup surowców wtórnych Kluczbork
Skup surowców wtórnych Prudnik
Skup surowców wtórnych Strzelce Opolskie
Skup surowców wtórnych Namysłów
Skup surowców wtórnych Krapkowice
Skup surowców wtórnych Głuchołazy
Skup surowców wtórnych Głubczyce
Skup surowców wtórnych Zdzieszowice
Skup surowców wtórnych Rzeszów
Skup surowców wtórnych Przemyśl
Skup surowców wtórnych Mielec
Skup surowców wtórnych Stalowa Wola
Skup surowców wtórnych Tarnobrzeg
Skup surowców wtórnych Krosno
Skup surowców wtórnych Dębica
Skup surowców wtórnych Jarosław
Skup surowców wtórnych Sanok
Skup surowców wtórnych Jasło
Skup surowców wtórnych Łańcut
Skup surowców wtórnych Ropczyce
Skup surowców wtórnych Nisko
Skup surowców wtórnych Przeworsk
Skup surowców wtórnych Leżajsk
Skup surowców wtórnych Sędziszów Małopolski
Skup surowców wtórnych Lubaczów
Skup surowców wtórnych Nowa Dęba
Skup surowców wtórnych Białystok
Skup surowców wtórnych Suwałki
Skup surowców wtórnych Łomża
Skup surowców wtórnych Augustów
Skup surowców wtórnych Bielsk Podlaski
Skup surowców wtórnych Zambrów
Skup surowców wtórnych Grajewo
Skup surowców wtórnych Hajnówka
Skup surowców wtórnych Sokółka
Skup surowców wtórnych Łapy
Skup surowców wtórnych Siemiatycze
Skup surowców wtórnych Wasilków
Skup surowców wtórnych Kolno
Skup surowców wtórnych Gdańsk
Skup surowców wtórnych Gdynia
Skup surowców wtórnych Słupsk
Skup surowców wtórnych Tczew
Skup surowców wtórnych Rumia
Skup surowców wtórnych Wejherowo
Skup surowców wtórnych Starogard Gdański
Skup surowców wtórnych Chojnice
Skup surowców wtórnych Kwidzyn
Skup surowców wtórnych Malbork
Skup surowców wtórnych Sopot
Skup surowców wtórnych Lębork
Skup surowców wtórnych Pruszcz Gdański
Skup surowców wtórnych Reda
Skup surowców wtórnych Kościerzyna
Skup surowców wtórnych Bytów
Skup surowców wtórnych Ustka
Skup surowców wtórnych Kartuzy
Skup surowców wtórnych Człuchów
Skup surowców wtórnych Puck
Skup surowców wtórnych Miastko
Skup surowców wtórnych Katowice
Skup surowców wtórnych Częstochowa
Skup surowców wtórnych Sosnowiec
Skup surowców wtórnych Gliwice
Skup surowców wtórnych Zabrze
Skup surowców wtórnych Bielsko-Biała
Skup surowców wtórnych Bytom
Skup surowców wtórnych Ruda Śląska
Skup surowców wtórnych Rybnik
Skup surowców wtórnych Tychy
Skup surowców wtórnych Dąbrowa Górnicza
Skup surowców wtórnych Chorzów
Skup surowców wtórnych Jaworzno
Skup surowców wtórnych Jastrzębie-Zdrój
Skup surowców wtórnych Mysłowice
Skup surowców wtórnych Siemianowice Śląskie
Skup surowców wtórnych Żory
Skup surowców wtórnych Tarnowskie Góry
Skup surowców wtórnych Będzin
Skup surowców wtórnych Piekary Śląskie
Skup surowców wtórnych Racibórz
Skup surowców wtórnych Świętochłowice
Skup surowców wtórnych Zawiercie
Skup surowców wtórnych Wodzisław Śląski
Skup surowców wtórnych Mikołów
Skup surowców wtórnych Knurów
Skup surowców wtórnych Cieszyn
Skup surowców wtórnych Czechowice-Dziedzice
Skup surowców wtórnych Czeladź
Skup surowców wtórnych Myszków
Skup surowców wtórnych Żywiec
Skup surowców wtórnych Czerwionka-Leszczyny
Skup surowców wtórnych Pszczyna
Skup surowców wtórnych Lubliniec
Skup surowców wtórnych Łaziska Górne
Skup surowców wtórnych Rydułtowy
Skup surowców wtórnych Orzesze
Skup surowców wtórnych Bieruń
Skup surowców wtórnych Pyskowice
Skup surowców wtórnych Radlin
Skup surowców wtórnych Radzionków
Skup surowców wtórnych Lędziny
Skup surowców wtórnych Ustroń
Skup surowców wtórnych Skoczów
Skup surowców wtórnych Pszów
Skup surowców wtórnych Kłobuck
Skup surowców wtórnych Wisła
Skup surowców wtórnych Kielce
Skup surowców wtórnych Ostrowiec Świętokrzyski
Skup surowców wtórnych Starachowice
Skup surowców wtórnych Skarżysko-Kamienna
Skup surowców wtórnych Sandomierz
Skup surowców wtórnych Końskie
Skup surowców wtórnych Busko-Zdrój
Skup surowców wtórnych Jędrzejów
Skup surowców wtórnych Staszów
Skup surowców wtórnych Pińczów
Skup surowców wtórnych Włoszczowa
Skup surowców wtórnych Olsztyn
Skup surowców wtórnych Elbląg
Skup surowców wtórnych Ełk
Skup surowców wtórnych Iława
Skup surowców wtórnych Ostróda
Skup surowców wtórnych Giżycko
Skup surowców wtórnych Kętrzyn
Skup surowców wtórnych Bartoszyce
Skup surowców wtórnych Szczytno
Skup surowców wtórnych Mrągowo
Skup surowców wtórnych Działdowo
Skup surowców wtórnych Pisz
Skup surowców wtórnych Braniewo
Skup surowców wtórnych Olecko
Skup surowców wtórnych Lidzbark Warmiński
Skup surowców wtórnych Gołdap
Skup surowców wtórnych Nidzica
Skup surowców wtórnych Morąg
Skup surowców wtórnych Pasłęk
Skup surowców wtórnych Węgorzewo
Skup surowców wtórnych Nowe Miasto Lubawskie
Skup surowców wtórnych Biskupiec
Skup surowców wtórnych Lubawa
Skup surowców wtórnych Dobre Miasto
Skup surowców wtórnych Poznań
Skup surowców wtórnych Kalisz
Skup surowców wtórnych Konin
Skup surowców wtórnych Piła
Skup surowców wtórnych Ostrów Wielkopolski
Skup surowców wtórnych Gniezno
Skup surowców wtórnych Leszno
Skup surowców wtórnych Luboń
Skup surowców wtórnych Września
Skup surowców wtórnych Swarzędz
Skup surowców wtórnych Śrem
Skup surowców wtórnych Krotoszyn
Skup surowców wtórnych Turek
Skup surowców wtórnych Jarocin
Skup surowców wtórnych Wągrowiec
Skup surowców wtórnych Kościan
Skup surowców wtórnych Środa Wielkopolska
Skup surowców wtórnych Koło
Skup surowców wtórnych Gostyń
Skup surowców wtórnych Rawicz
Skup surowców wtórnych Szamotuły
Skup surowców wtórnych Złotów
Skup surowców wtórnych Chodzież
Skup surowców wtórnych Oborniki
Skup surowców wtórnych Pleszew
Skup surowców wtórnych Trzcianka
Skup surowców wtórnych Grodzisk Wielkopolski
Skup surowców wtórnych Nowy Tomyśl
Skup surowców wtórnych Mosina
Skup surowców wtórnych Ostrzeszów
Skup surowców wtórnych Kępno
Skup surowców wtórnych Słupca
Skup surowców wtórnych Wolsztyn
Skup surowców wtórnych Wronki
Skup surowców wtórnych Rogoźno
Skup surowców wtórnych Czarnków
Skup surowców wtórnych Międzychód
Skup surowców wtórnych Murowana Goślina
Skup surowców wtórnych Szczecin
Skup surowców wtórnych Koszalin
Skup surowców wtórnych Stargard
Skup surowców wtórnych Kołobrzeg
Skup surowców wtórnych Świnoujście
Skup surowców wtórnych Szczecinek
Skup surowców wtórnych Police
Skup surowców wtórnych Wałcz
Skup surowców wtórnych Białogard
Skup surowców wtórnych Goleniów
Skup surowców wtórnych Gryfino
Skup surowców wtórnych Nowogard
Skup surowców wtórnych Gryfice
Skup surowców wtórnych Świdwin
Skup surowców wtórnych Choszczno
Skup surowców wtórnych Darłowo
Skup surowców wtórnych Dębno
Skup surowców wtórnych Barlinek
Skup surowców wtórnych Złocieniec
Skup surowców wtórnych Pyrzyce
Skup surowców wtórnych Sławno
Skup surowców wtórnych Drawsko Pomorskie
Skup surowców wtórnych Myślibórz
Skup surowców wtórnych Łobez

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.