Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
plastiku i tworzyw sztucznych

Skup tworzyw sztucznych i utylizacja plastiku

Plastik ceny w okolicy – skupy tworzyw sztucznych cennik

Zobacz, za ile sprzedaż lub zutylizujesz plastik w firmach recyklingowych.

Rodzaj:

Cena w skupie:

HDPE0,50 – 1,50  zł / kg
ABS1,00 – 2,50 zł / kg
PP0,95 – 3,00 zł / kg
PC0,25 – 2,50 zł / kg
Plastikowe palety i skrzynki0,35 – 4,50 zł / kg
Inne elementy z tworzywawycena indywidualna

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Posiadasz sporo plastików lub różnego rodzaju tworzyw sztucznych? Są to jedne z najpowszechniej występujących odpadów, które produkujemy. Najwięcej tworzyw sztucznych znajduje się w opakowaniach. Tego rodzaju pozostałości są objęte specjalnymi ustawami unijnymi, które mają na celu ograniczenie produkcji opakowań z plastików, przy równoczesnym wzmożeniu procesów recyklingu i odzyskiwania tworzyw. Gdzie musimy przekazać taki odpad? Najlepiej do skupów tworzyw sztucznych. Dzięki naszej firmie uda Ci się trafić na najkorzystniejsze propozycje w Twojej okolicy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jakie argumenty przemawiają za skorzystaniem z naszych usług?

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Między innymi dlatego, że:

 • jesteśmy specjalistami w swojej branży – od lat działamy w branży odpadowej i posiadamy sporą grupę zaprzyjaźnionych skupów oraz partnerów, którym przekazujemy zlecenia od naszych klientów. Współpracujemy jedynie z podmiotami solidnymi, legalnymi i nastawionymi na efektywne przekształcanie pozostałości w surowce.
 • jesteśmy legalnym biznesem – nasza spółka działa w zgodzie z aktualnymi przepisami i regulacjami prawymi, posiadamy aktualne szkolenia i certyfikaty z zakresu gospodarowania odpadami. Pomagamy naszym klientom np. w wystawianiu Karty Przekazania Odpadów. Co więcej, nie działamy w kooperatywie z firmami bez wpisu do BDO czy KRS.
 • jesteśmy proekologiczni – nasza firma stara się działać w myśl zrównoważonego rozwoju. Współpracujemy tylko z partnerami, którzy po odbiorze pozostałości zajmują się ich efektywnym wykorzystaniem – przetworzeniem na plastikowy granulat, energię etc. Zależy nam na tym, aby odpady nie były składowane na wysypiskach, tylko przyczyniły się dla dobra gospodarki i wróciły do obiegu.
 • jesteśmy skoncentrowani na kliencie – w naszej usłudze skupiamy się na tym, aby jak najbardziej dopasować się do oczekiwań klientów. Odbieramy od Ciebie zlecenie i dopasowujemy szukanie ofert do Twoich personalnych wymagań. Wiemy, że każdy przypadek jest inny, dlatego chcemy podejść do realizacji zamówienia indywidualnie.
 • mamy nieskomplikowany proces składania zamówień – uprościliśmy proces zamawiania usługi w taki sposób, aby udało się go jak najszybciej zrealizować. Możesz się z nami skontaktować za pomocą formularza lub infolinii.

O czym pamiętać przed skorzystaniem z naszych usług?

Zanim zdecydujesz się na realizację skupu i utylizacji tworzyw sztucznych z naszym wsparciem, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami usługi:

 • skupiamy się na obsłudze głównie podmiotów gospodarczych takich jak firmy budowlane, remontowe, produkcyjne, produkujące opakowania z tworzyw sztucznych, gospodarstwa rolne czy punkty makulatury, które owijają bele papieru w folie;
 • zdarza nam się obsługiwać osoby fizyczne – wszystko zależy od tego, jakie ilości tworzyw sztucznych one posiadają;
 • od podmiotów gospodarczych wymagamy wpisu do BDO;
 • minimum logistyczne wynosi ok. 1 tony, jednak wszystko zależy od rodzaju i typu odpadu oraz jego jakości;
 • jeśli zamawiamy odbiór odpadu to ważne jest, aby wstępnie przygotować odpady do wywózki;
 • skupujemy następujące tworzywa sztuczne: PET, PE, PS, PVC, PMMA, PC, ABS, PSU, PEEK, PEI czy nylon;
 • oferujemy naszym klientom opcję darmowej wyceny odpadów – nawet w 15 minut po wypełnieniu formularza wycenowego możesz otrzymać szacunkową wycenę na swój adres e-mail;
 • można się z nami skontaktować za pośrednictwem formularza lub infolinii – numer do konsultantów znajduje się na naszej stronie.

Jak zamówić utylizację tworzyw sztucznych?

 1. Na początku zgłoś chęć współpracy z nami. Możesz to zrobić za pośrednictwem wiadomości e-mailowej (nasz adres to biuro@wastemaster.pl), uzupełnienia formularza zgłoszeniowego lub rozmowy telefonicznej z naszymi konsultantami.
 2. Za pomocą wybranego środka komunikacji skontaktuj się z nami i opisz posiadane przez Ciebie tworzywa sztuczne. Zdradź nam, ile ich posiadasz, jakiego są rodzaju, jeśli są to opakowania – po czym są? Ważna jest również Twoja lokalizacja i informacja o tym, czy tworzywa są zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi. Te wszystkie dane posłużą nam do wyceny – podobnie jak fotografia odpadu. Każda dodatkowa informacja jest cenna. Na tym etapie ustalimy również kwestię płatności oraz sprawy dotyczące BDO.
 3. Kolejny krok należy już do nas. Na podstawie tych danych nasi pracownicy opracują wycenę, a także przygotują odpowiednią ofertę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. Wyniki naszych prac zostaną przesłane na Twój adres e-mail.
 4. Jeżeli uznasz, że przesłana oferta Ci nie odpowiada, rozpoczniemy negocjacje cenowe w Twoim imieniu lub też sporządzimy kolejną ofertę, która będzie dla Ciebie bardziej odpowiednia. Jeżeli nasza propozycja od razu przypadnie Ci do gustu, kliknij przycisk, który znajdziesz w wiadomości e-mailowej od nas. Jest to równoznaczne ze zgodą na warunki naszej propozycji ofertowej.
 5. Finalizacja usługi to czas ustalania terminów realizacji wywozu do skupu tworzyw sztucznych. Jeśli zdecydujesz się samodzielnie przetransportować plastiki, pomożemy Ci umówić się na konkretny termin spotkania w skupie. Na tym etapie pomagamy również w wypełnianiu spraw formalnych, wystawiamy faktury oraz pomagamy w wypisie Kart Przekazania Odpadu. Na końcu rozliczamy się, wystawiając odpowiednie faktury i dokumenty.

Tworzywa sztuczne – rodzaje i charakterystyka

Tworzywa sztuczne są to materiały wyprodukowane z polimerów syntetycznych lub naturalnych, a także substancji modyfikujących ostateczny produkt. Są to długie i skomplikowane łańcuchy polimerów, które zyskują użyteczne cechy w miarę komplikowania procesu produkcji plastików. Jest to jeden z najbardziej wszechstronnych materiałów produkowanych przez człowieka. Produkowane są z niego m.in. opakowania, elementy konstrukcji, wkłady do drukarek 3D, elementy karoserii samochodów, strzykawki, maseczki, ubrania czy też elementy budowy gadżetów elektronicznych.

Jednocześnie tworzywa sztuczne są niezwykle szkodliwe dla środowiska. Znane „wyspy śmieci” na Pacyfiku są w dużej mierze zbudowane na fundamencie plastikowych opakowań. W związku z tym, i rosnącymi wskaźnikami produkcji, wprowadzono obowiązek przeprowadzania utylizacji tworzyw sztucznych. Nie wszystkie materiały nadają się do recyklingu, jednak wszystkie muszą ulegać utylizowaniu. Wyróżnia się podstawowe rodzaje recyklingu plastików:

 • recykling mechaniczny – polega na fizycznym rozdrabnianiu, rozpuszczaniu lub topieniu odpadów tworzyw sztucznych, aby uzyskać surowce wtórne. Te surowce mogą być następnie wykorzystane do produkcji nowych produktów z plastiku,
 • recykling chemiczny – w tym procesie odpady plastikowe są rozkładane na składniki chemiczne za pomocą różnych reakcji chemicznych; następnie te rozłożone składniki mogą być wykorzystane do produkcji nowych tworzyw sztucznych lub innych produktów chemicznych,
 • recykling energetyczny – niektóre odpady plastikowe, które nie nadają się do tradycyjnego recyklingu, mogą być spalane w celu produkcji energii; proces ten jest nazywany termiczną utylizacją odpadów.

Jakie rodzaje plastików możemy wywozić do skupu odpadów tworzyw sztucznych? Między innymi:

 • polietlen (PE): Jest to najczęściej używany rodzaj plastiku. Znajduje zastosowanie w produkcji toreb na zakupy, butelek, zabawek i wielu innych przedmiotów. Można go podzielić na niskociśnieniowy polietylen (LDPE) i wysokociśnieniowy polietylen (HDPE).
 • polipropylen (PP): Charakteryzuje się wysoką odpornością na ciepło i chemikalia. Jest często używany do produkcji opakowań żywnościowych, zbiorników, części samochodowych i włókien.
 • polichlorek winylu (PVC): Znajduje zastosowanie w rurach, oknach, elementach wyposażenia wnętrz oraz w medycynie (np. węże do kroplówek). PVC może być zarówno elastyczny, jak i sztywny.
 • politereftalan etylenu (PET): Jest to rodzaj plastiku często używany do produkcji butelek na napoje, pojemników na żywność i włókien syntetycznych.
 • polistyren (PS): Znany z zastosowań w produkcji opakowań jednorazowych, izolacji, a także jako „styropian” używany w budownictwie.
 • polimetakrylan metylu (PMMA): Często określany jako akryl lub pleksi, jest przezroczystym plastikiem używanym jako zamiennik szkła.
 • polikarbonat (PC): Jest to mocny i przezroczysty plastik, często używany w produkcji soczewek okularów, płyt CD i DVD oraz w konstrukcjach odpornych na uderzenia.
 • nylon (poliamid): Wykorzystywany głównie w produkcji tkanin, nylon jest również stosowany w produkcji różnych części maszyn i urządzeń.
 • akrylonitrylo-butadien-styren (ABS): Jest to tworzywo sztuczne o dużej wytrzymałości, często stosowane w produkcji obudów urządzeń elektronicznych, zabawek (np. klocków LEGO) i w motoryzacji.
 • polisulfon (PSU), polietereterketon (PEEK), polieterimid (PEI): To przykłady wysokowydajnych plastików inżynieryjnych używanych w zaawansowanych zastosowaniach, takich jak elementy lotnicze, medyczne i w ekstremalnych warunkach termicznych i chemicznych.

Koszty i kody odpadów – co warto wiedzieć przed utylizacją odpadów z tworzyw sztucznych?

Jeśli chodzi o koszt utylizacji plastików, jest to ściśle zależne od tego, jakie konkretnie materiały chcemy oddać do placówki skupu oraz w jakiej ilości. Pamiętajmy, że jeśli posiadamy zanieczyszczone tworzywa sztuczne, pokryte niebezpiecznymi substancjami, to cena za ich utylizację będzie wzrastać. Aby dowiedzieć się, ile realnie trzeba będzie zapłacić za utylizację tego rodzaju odpadów, uzupełnij formularz do darmowej wyceny. Nawet w 15 minut dowiesz się, ile są warte posiadane przez Ciebie plastiki na skup, lub ile należy zapłacić za ich bezpieczną i legalną utylizację.

W kontekście wypełniania kwestii formalnych nie możemy zapomnieć o ewidencjonowaniu plastików w systemie BDO, a także o wystawieniu Karty Przekazania Odpadu, jeśli realizujemy odbiór tworzyw sztucznych i ich wywóz do skupu. Aby we właściwy sposób uzupełnić dokumenty, należy pamiętać o następujących przykładowych kodach odpadów na tworzywa sztuczne:

 • 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych,
 • 02 01 04 – odpady z tworzyw sztucznych (z działalności rolniczej),
 • 12 01 05 – odpady z tworzyw sztucznych (z obróbki mechanicznej),
 • 19 12 04 – tworzywa sztuczne i guma,
 • 16 01 19 – plastiki z demontażu pojazdów (inne niż te wymienione w 16 01 17),
 • 17 02 03 – plastiki (z działalności budowlanej i rozbiórkowej),
 • 15 01 10* lub 16 01 10* – odpady opakowaniowe zawierające resztki substancji niebezpiecznych lub zanieczyszczone nimi,
 • 16 02 13* – odpady z tworzyw sztucznych zawierające substancje niebezpieczne z wyposażenia elektrycznego i elektronicznego.

Utylizacja plastików i ich recykling są bardzo ważne w kontekście ochrony środowiska. Tworzywa sztuczne są produkowane na masową skalę na całym świecie, a do ich produkcji zużywa się duże ilości wody, ropy oraz gazu ziemnego. Szacuje się, że 4-5% światowego wydobycia ropy naftowej jest zużywane właśnie na produkcję tworzyw sztucznych. Skontaktuj się z nami, aby znaleźć najdogodniejszą dla siebie opcję pozbycia się zalegających odpadów ze swojej firmy.

FAQ – najczęściej zadawane pytania o skup i utylizację tworzyw sztucznych (plastików)

1. Jak utylizować tworzywa sztuczne?

Utylizacja tworzyw sztucznych obejmuje proces przetwarzania odpadów plastikowych w taki sposób, aby zmniejszyć ich negatywny wpływ na środowisko. Można to osiągnąć poprzez sortowanie, czyszczenie i przetwarzanie plastików w różne produkty lub surowce wtórne. Ważne jest również unikanie wyrzucania tworzyw sztucznych do śmieci i skupianie się na ich recyklingu lub utylizacji. Firmy produkujące spore ilości tworzyw sztucznych muszą realizować ich specjalistyczną utylizację przy wsparciu odpowiednich podmiotów prywatnych.

2. Na czym polega utylizacja plastiku?

Utylizacja plastiku to proces eliminacji odpadów plastikowych w sposób przyjazny dla środowiska. Może to obejmować różne metody, takie jak przetwarzanie termiczne, przetwarzanie chemiczne lub mechaniczne, które zmniejszają odpady do bardziej bezpiecznych produktów lub produkowana jest z nich energia.

3. Czy PCV podlega recyklingowi?

Tak, PCV (polichlorek winylu), znany także jako winyl, może być poddawany recyklingowi. Istnieją firmy zajmujące się recyklingiem PCV, które przetwarzają go na nowe produkty lub surowce wtórne. Recykling PCV pomaga ograniczyć zużycie surowców naturalnych, a także umożliwia neutralizację odpadu. Jest to jeden z najbardziej szkodliwych plastików, ponieważ zawiera sporą domieszkę chloru. Nie zaleca się przebywania w zamkniętych pomieszczeniach z dużą ilością tego typu tworzywa sztucznego.

4. Czy tworzywa sztuczne to plastiki?

Tak, terminy „tworzywa sztuczne” i „plastiki” są często używane zamiennie. Oba określenia odnoszą się do materiałów sztucznych produkowanych z różnych polimerów, takich jak polietylen, polipropylen, polichlorek winylu (PCV), polistyren i wiele innych.

5. Czy ktoś skupuje plastik?

Tak, wiele firm zajmuje się skupem tworzyw sztucznych, zwłaszcza tych, które można poddać recyklingowi. Skup plastików jest ważny dla procesu recyklingu i może pomóc w ograniczeniu ilości plastikowych odpadów, które trafiają na wysypiska.

6. Czy recykling plastiku jest opłacalny?

Tak, wiele firm zajmuje się skupem tworzyw sztucznych, zwłaszcza tych, które można poddać recyklingowi. Skup plastików jest ważny dla procesu recyklingu i może pomóc w ograniczeniu ilości plastikowych odpadów, które trafiają na wysypiska.

Podsumowanie usługi

Usługa skupu i utylizacji tworzyw sztucznych oferowana przez naszą firmę to kompleksowe rozwiązanie dla firm i osób prywatnych poszukujących efektywnego sposobu na pozbycie się odpadów plastikowych. Specjalizujemy się w przetwarzaniu szerokiej gamy tworzyw, w tym PET, PE, PS, PVC, PMMA, PC, ABS, PSU, PEEK, PEI oraz nylonu. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży odpadowej i współpracy z zaufanymi partnerami, zapewniamy profesjonalną i zgodną z prawem obsługę.

Nasze podejście do recyklingu kładzie nacisk na proekologiczne działania i efektywne wykorzystanie odpadów, które są przetwarzane na granulat plastikowy, energię lub inne surowce wtórne. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, dopasowując ofertę do jego specyficznych potrzeb. Proces zamówienia usługi jest uproszczony, a klient może łatwo skontaktować się z nami za pomocą formularza online lub infolinii.

Oferujemy darmową wycenę odpadów, a nasz proces obejmuje pełną obsługę, od zgłoszenia chęci współpracy, przez ocenę i wycenę tworzyw, aż po finalizację usługi z uwzględnieniem wszystkich formalności. Dbamy o to, aby odpady nie trafiały na wysypiska, lecz były odpowiednio wykorzystane, przyczyniając się do ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Nasza oferta skierowana jest głównie do podmiotów gospodarczych, ale obsługujemy również osoby fizyczne w zależności od ilości posiadanych tworzyw sztucznych. Zapewniamy wsparcie w obszarze spełniania wymogów prawnych, w tym w zakresie dokumentacji i kodów odpadów.

Skupy plastiku i tworzyw sztucznych w Polsce

Skup tworzyw sztucznych Łódź
Skup tworzyw sztucznych Piotrków Trybunalski
Skup tworzyw sztucznych Pabianice
Skup tworzyw sztucznych Tomaszów Mazowiecki
Skup tworzyw sztucznych Bełchatów
Skup tworzyw sztucznych Zgierz
Skup tworzyw sztucznych Skierniewice
Skup tworzyw sztucznych Radomsko
Skup tworzyw sztucznych Kutno
Skup tworzyw sztucznych Sieradz
Skup tworzyw sztucznych Zduńska Wola
Skup tworzyw sztucznych Łowicz
Skup tworzyw sztucznych Wieluń
Skup tworzyw sztucznych Aleksandrów Łódzki
Skup tworzyw sztucznych Opoczno
Skup tworzyw sztucznych Ozorków
Skup tworzyw sztucznych Konstantynów Łódzki
Skup tworzyw sztucznych Rawa Mazowiecka
Skup tworzyw sztucznych Łask
Skup tworzyw sztucznych Głowno
Skup tworzyw sztucznych Łęczyca
Skup tworzyw sztucznych Koluszki
Skup tworzyw sztucznych Brzeziny
Skup tworzyw sztucznych Warszawa
Skup tworzyw sztucznych Radom
Skup tworzyw sztucznych Płock
Skup tworzyw sztucznych Siedlce
Skup tworzyw sztucznych Pruszków
Skup tworzyw sztucznych Legionowo
Skup tworzyw sztucznych Ostrołęka
Skup tworzyw sztucznych Piaseczno
Skup tworzyw sztucznych Otwock
Skup tworzyw sztucznych Ciechanów
Skup tworzyw sztucznych Żyrardów
Skup tworzyw sztucznych Mińsk Mazowiecki
Skup tworzyw sztucznych Wołomin
Skup tworzyw sztucznych Sochaczew
Skup tworzyw sztucznych Ząbki
Skup tworzyw sztucznych Mława
Skup tworzyw sztucznych Grodzisk Mazowiecki
Skup tworzyw sztucznych Marki
Skup tworzyw sztucznych Nowy Dwór Mazowiecki
Skup tworzyw sztucznych Wyszków
Skup tworzyw sztucznych Piastów
Skup tworzyw sztucznych Ostrów Mazowiecka
Skup tworzyw sztucznych Płońsk
Skup tworzyw sztucznych Kobyłka
Skup tworzyw sztucznych Józefów
Skup tworzyw sztucznych Sulejówek
Skup tworzyw sztucznych Pionki
Skup tworzyw sztucznych Pułtusk
Skup tworzyw sztucznych Gostynin
Skup tworzyw sztucznych Sokołów Podlaski
Skup tworzyw sztucznych Sierpc
Skup tworzyw sztucznych Kozienice
Skup tworzyw sztucznych Zielonka
Skup tworzyw sztucznych Konstancin-Jeziorna
Skup tworzyw sztucznych Przasnysz
Skup tworzyw sztucznych Garwolin
Skup tworzyw sztucznych Łomianki
Skup tworzyw sztucznych Grójec
Skup tworzyw sztucznych Milanówek
Skup tworzyw sztucznych Brwinów
Skup tworzyw sztucznych Węgrów
Skup tworzyw sztucznych Błonie
Skup tworzyw sztucznych Szydłowiec
Skup tworzyw sztucznych Warka
Skup tworzyw sztucznych Góra Kalwaria
Skup tworzyw sztucznych Radzymin
Skup tworzyw sztucznych Ożarów Mazowiecki
Skup tworzyw sztucznych Karczew
Skup tworzyw sztucznych Maków Mazowiecki
Skup tworzyw sztucznych Wrocław
Skup tworzyw sztucznych Wałbrzych
Skup tworzyw sztucznych Legnica
Skup tworzyw sztucznych Jelenia Góra
Skup tworzyw sztucznych Lubin
Skup tworzyw sztucznych Głogów
Skup tworzyw sztucznych Świdnica
Skup tworzyw sztucznych Bolesławiec
Skup tworzyw sztucznych Oleśnica
Skup tworzyw sztucznych Oława
Skup tworzyw sztucznych Dzierżoniów
Skup tworzyw sztucznych Zgorzelec
Skup tworzyw sztucznych Bielawa
Skup tworzyw sztucznych Kłodzko
Skup tworzyw sztucznych Świebodzice
Skup tworzyw sztucznych Jawor
Skup tworzyw sztucznych Polkowice
Skup tworzyw sztucznych Nowa Ruda
Skup tworzyw sztucznych Lubań
Skup tworzyw sztucznych Kamienna Góra
Skup tworzyw sztucznych Bogatynia
Skup tworzyw sztucznych Strzegom
Skup tworzyw sztucznych Jelcz-Laskowice
Skup tworzyw sztucznych Złotoryja
Skup tworzyw sztucznych Boguszów-Gorce
Skup tworzyw sztucznych Ząbkowice Śląskie
Skup tworzyw sztucznych Trzebnica
Skup tworzyw sztucznych Chojnów
Skup tworzyw sztucznych Brzeg Dolny
Skup tworzyw sztucznych Strzelin
Skup tworzyw sztucznych Wołów
Skup tworzyw sztucznych Góra
Skup tworzyw sztucznych Milicz
Skup tworzyw sztucznych Kowary
Skup tworzyw sztucznych Syców
Skup tworzyw sztucznych Bydgoszcz
Skup tworzyw sztucznych Toruń
Skup tworzyw sztucznych Lublin
Skup tworzyw sztucznych Zamość
Skup tworzyw sztucznych Chełm
Skup tworzyw sztucznych Biała Podlaska
Skup tworzyw sztucznych Puławy
Skup tworzyw sztucznych Świdnik
Skup tworzyw sztucznych Kraśnik
Skup tworzyw sztucznych Łuków
Skup tworzyw sztucznych Biłgoraj
Skup tworzyw sztucznych Lubartów
Skup tworzyw sztucznych Tomaszów Lubelski
Skup tworzyw sztucznych Łęczna
Skup tworzyw sztucznych Krasnystaw
Skup tworzyw sztucznych Hrubieszów
Skup tworzyw sztucznych Międzyrzec Podlaski
Skup tworzyw sztucznych Dęblin
Skup tworzyw sztucznych Radzyń Podlaski
Skup tworzyw sztucznych Włodawa
Skup tworzyw sztucznych Janów Lubelski
Skup tworzyw sztucznych Parczew
Skup tworzyw sztucznych Zielona Góra
Skup tworzyw sztucznych Gorzów Wielkopolski
Skup tworzyw sztucznych Nowa Sól
Skup tworzyw sztucznych Żary
Skup tworzyw sztucznych Żagań
Skup tworzyw sztucznych Świebodzin
Skup tworzyw sztucznych Międzyrzecz
Skup tworzyw sztucznych Kostrzyn nad Odrą
Skup tworzyw sztucznych Sulechów
Skup tworzyw sztucznych Słubice
Skup tworzyw sztucznych Gubin
Skup tworzyw sztucznych Lubsko
Skup tworzyw sztucznych Wschowa
Skup tworzyw sztucznych Szprotawa
Skup tworzyw sztucznych Krosno Odrzańskie
Skup tworzyw sztucznych Drezdenko
Skup tworzyw sztucznych Sulęcin
Skup tworzyw sztucznych Kraków
Skup tworzyw sztucznych Tarnów
Skup tworzyw sztucznych Nowy Sącz
Skup tworzyw sztucznych Oświęcim
Skup tworzyw sztucznych Chrzanów
Skup tworzyw sztucznych Olkusz
Skup tworzyw sztucznych Nowy Targ
Skup tworzyw sztucznych Bochnia
Skup tworzyw sztucznych Gorlice
Skup tworzyw sztucznych Zakopane
Skup tworzyw sztucznych Skawina
Skup tworzyw sztucznych Wieliczka
Skup tworzyw sztucznych Andrychów
Skup tworzyw sztucznych Trzebinia
Skup tworzyw sztucznych Wadowice
Skup tworzyw sztucznych Kęty
Skup tworzyw sztucznych Myślenice
Skup tworzyw sztucznych Libiąż
Skup tworzyw sztucznych Brzesko
Skup tworzyw sztucznych Limanowa
Skup tworzyw sztucznych Rabka-Zdrój
Skup tworzyw sztucznych Dąbrowa Tarnowska
Skup tworzyw sztucznych Miechów
Skup tworzyw sztucznych Brzeszcze
Skup tworzyw sztucznych Niepołomice
Skup tworzyw sztucznych Krynica-Zdrój
Skup tworzyw sztucznych Bukowno
Skup tworzyw sztucznych Krzeszowice
Skup tworzyw sztucznych Opole
Skup tworzyw sztucznych Kędzierzyn-Koźle
Skup tworzyw sztucznych Nysa
Skup tworzyw sztucznych Brzeg
Skup tworzyw sztucznych Kluczbork
Skup tworzyw sztucznych Prudnik
Skup tworzyw sztucznych Strzelce Opolskie
Skup tworzyw sztucznych Namysłów
Skup tworzyw sztucznych Krapkowice
Skup tworzyw sztucznych Głuchołazy
Skup tworzyw sztucznych Głubczyce
Skup tworzyw sztucznych Zdzieszowice
Skup tworzyw sztucznych Rzeszów
Skup tworzyw sztucznych Przemyśl
Skup tworzyw sztucznych Mielec
Skup tworzyw sztucznych Stalowa Wola
Skup tworzyw sztucznych Tarnobrzeg
Skup tworzyw sztucznych Krosno
Skup tworzyw sztucznych Dębica
Skup tworzyw sztucznych Jarosław
Skup tworzyw sztucznych Sanok
Skup tworzyw sztucznych Jasło
Skup tworzyw sztucznych Łańcut
Skup tworzyw sztucznych Ropczyce
Skup tworzyw sztucznych Nisko
Skup tworzyw sztucznych Przeworsk
Skup tworzyw sztucznych Leżajsk
Skup tworzyw sztucznych Sędziszów Małopolski
Skup tworzyw sztucznych Lubaczów
Skup tworzyw sztucznych Nowa Dęba
Skup tworzyw sztucznych Białystok
Skup tworzyw sztucznych Suwałki
Skup tworzyw sztucznych Łomża
Skup tworzyw sztucznych Augustów
Skup tworzyw sztucznych Bielsk Podlaski
Skup tworzyw sztucznych Zambrów
Skup tworzyw sztucznych Grajewo
Skup tworzyw sztucznych Hajnówka
Skup tworzyw sztucznych Sokółka
Skup tworzyw sztucznych Łapy
Skup tworzyw sztucznych Siemiatycze
Skup tworzyw sztucznych Wasilków
Skup tworzyw sztucznych Kolno
Skup tworzyw sztucznych Gdańsk
Skup tworzyw sztucznych Gdynia
Skup tworzyw sztucznych Słupsk
Skup tworzyw sztucznych Tczew
Skup tworzyw sztucznych Rumia
Skup tworzyw sztucznych Wejherowo
Skup tworzyw sztucznych Starogard Gdański
Skup tworzyw sztucznych Chojnice
Skup tworzyw sztucznych Kwidzyn
Skup tworzyw sztucznych Malbork
Skup tworzyw sztucznych Sopot
Skup tworzyw sztucznych Lębork
Skup tworzyw sztucznych Pruszcz Gdański
Skup tworzyw sztucznych Reda
Skup tworzyw sztucznych Kościerzyna
Skup tworzyw sztucznych Bytów
Skup tworzyw sztucznych Ustka
Skup tworzyw sztucznych Kartuzy
Skup tworzyw sztucznych Człuchów
Skup tworzyw sztucznych Puck
Skup tworzyw sztucznych Miastko
Skup tworzyw sztucznych Katowice
Skup tworzyw sztucznych Częstochowa
Skup tworzyw sztucznych Sosnowiec
Skup tworzyw sztucznych Gliwice
Skup tworzyw sztucznych Zabrze
Skup tworzyw sztucznych Bielsko-Biała
Skup tworzyw sztucznych Bytom
Skup tworzyw sztucznych Ruda Śląska
Skup tworzyw sztucznych Rybnik
Skup tworzyw sztucznych Tychy
Skup tworzyw sztucznych Dąbrowa Górnicza
Skup tworzyw sztucznych Chorzów
Skup tworzyw sztucznych Jaworzno
Skup tworzyw sztucznych Jastrzębie-Zdrój
Skup tworzyw sztucznych Mysłowice
Skup tworzyw sztucznych Siemianowice Śląskie
Skup tworzyw sztucznych Żory
Skup tworzyw sztucznych Tarnowskie Góry
Skup tworzyw sztucznych Będzin
Skup tworzyw sztucznych Piekary Śląskie
Skup tworzyw sztucznych Racibórz
Skup tworzyw sztucznych Świętochłowice
Skup tworzyw sztucznych Zawiercie
Skup tworzyw sztucznych Wodzisław Śląski
Skup tworzyw sztucznych Mikołów
Skup tworzyw sztucznych Knurów
Skup tworzyw sztucznych Cieszyn
Skup tworzyw sztucznych Czechowice-Dziedzice
Skup tworzyw sztucznych Czeladź
Skup tworzyw sztucznych Myszków
Skup tworzyw sztucznych Żywiec
Skup tworzyw sztucznych Czerwionka-Leszczyny
Skup tworzyw sztucznych Pszczyna
Skup tworzyw sztucznych Lubliniec
Skup tworzyw sztucznych Łaziska Górne
Skup tworzyw sztucznych Rydułtowy
Skup tworzyw sztucznych Orzesze
Skup tworzyw sztucznych Bieruń
Skup tworzyw sztucznych Pyskowice
Skup tworzyw sztucznych Radlin
Skup tworzyw sztucznych Radzionków
Skup tworzyw sztucznych Lędziny
Skup tworzyw sztucznych Ustroń
Skup tworzyw sztucznych Skoczów
Skup tworzyw sztucznych Pszów
Skup tworzyw sztucznych Kłobuck
Skup tworzyw sztucznych Wisła
Skup tworzyw sztucznych Kielce
Skup tworzyw sztucznych Ostrowiec Świętokrzyski
Skup tworzyw sztucznych Starachowice
Skup tworzyw sztucznych Skarżysko-Kamienna
Skup tworzyw sztucznych Sandomierz
Skup tworzyw sztucznych Końskie
Skup tworzyw sztucznych Busko-Zdrój
Skup tworzyw sztucznych Jędrzejów
Skup tworzyw sztucznych Staszów
Skup tworzyw sztucznych Pińczów
Skup tworzyw sztucznych Włoszczowa
Skup tworzyw sztucznych Olsztyn
Skup tworzyw sztucznych Elbląg
Skup tworzyw sztucznych Ełk
Skup tworzyw sztucznych Iława
Skup tworzyw sztucznych Ostróda
Skup tworzyw sztucznych Giżycko
Skup tworzyw sztucznych Kętrzyn
Skup tworzyw sztucznych Bartoszyce
Skup tworzyw sztucznych Szczytno
Skup tworzyw sztucznych Mrągowo
Skup tworzyw sztucznych Działdowo
Skup tworzyw sztucznych Pisz
Skup tworzyw sztucznych Braniewo
Skup tworzyw sztucznych Olecko
Skup tworzyw sztucznych Lidzbark Warmiński
Skup tworzyw sztucznych Gołdap
Skup tworzyw sztucznych Nidzica
Skup tworzyw sztucznych Morąg
Skup tworzyw sztucznych Pasłęk
Skup tworzyw sztucznych Węgorzewo
Skup tworzyw sztucznych Nowe Miasto Lubawskie
Skup tworzyw sztucznych Biskupiec
Skup tworzyw sztucznych Lubawa
Skup tworzyw sztucznych Dobre Miasto
Skup tworzyw sztucznych Poznań
Skup tworzyw sztucznych Kalisz
Skup tworzyw sztucznych Konin
Skup tworzyw sztucznych Piła
Skup tworzyw sztucznych Ostrów Wielkopolski
Skup tworzyw sztucznych Gniezno
Skup tworzyw sztucznych Leszno
Skup tworzyw sztucznych Luboń
Skup tworzyw sztucznych Września
Skup tworzyw sztucznych Swarzędz
Skup tworzyw sztucznych Śrem
Skup tworzyw sztucznych Krotoszyn
Skup tworzyw sztucznych Turek
Skup tworzyw sztucznych Jarocin
Skup tworzyw sztucznych Wągrowiec
Skup tworzyw sztucznych Kościan
Skup tworzyw sztucznych Środa Wielkopolska
Skup tworzyw sztucznych Koło
Skup tworzyw sztucznych Gostyń
Skup tworzyw sztucznych Rawicz
Skup tworzyw sztucznych Szamotuły
Skup tworzyw sztucznych Złotów
Skup tworzyw sztucznych Chodzież
Skup tworzyw sztucznych Oborniki
Skup tworzyw sztucznych Pleszew
Skup tworzyw sztucznych Trzcianka
Skup tworzyw sztucznych Grodzisk Wielkopolski
Skup tworzyw sztucznych Nowy Tomyśl
Skup tworzyw sztucznych Mosina
Skup tworzyw sztucznych Ostrzeszów
Skup tworzyw sztucznych Kępno
Skup tworzyw sztucznych Słupca
Skup tworzyw sztucznych Wolsztyn
Skup tworzyw sztucznych Wronki
Skup tworzyw sztucznych Rogoźno
Skup tworzyw sztucznych Czarnków
Skup tworzyw sztucznych Międzychód
Skup tworzyw sztucznych Murowana Goślina
Skup tworzyw sztucznych Szczecin
Skup tworzyw sztucznych Koszalin
Skup tworzyw sztucznych Stargard
Skup tworzyw sztucznych Kołobrzeg
Skup tworzyw sztucznych Świnoujście
Skup tworzyw sztucznych Szczecinek
Skup tworzyw sztucznych Police
Skup tworzyw sztucznych Wałcz
Skup tworzyw sztucznych Białogard
Skup tworzyw sztucznych Goleniów
Skup tworzyw sztucznych Gryfino
Skup tworzyw sztucznych Nowogard
Skup tworzyw sztucznych Gryfice
Skup tworzyw sztucznych Świdwin
Skup tworzyw sztucznych Choszczno
Skup tworzyw sztucznych Darłowo
Skup tworzyw sztucznych Dębno
Skup tworzyw sztucznych Barlinek
Skup tworzyw sztucznych Złocieniec
Skup tworzyw sztucznych Pyrzyce
Skup tworzyw sztucznych Sławno
Skup tworzyw sztucznych Drawsko Pomorskie
Skup tworzyw sztucznych Myślibórz
Skup tworzyw sztucznych Łobez

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.