Zaznacz stronę

Cennik blachy na złomie

Ceny blach odbieranych przez skupy

Rozeznaj się, w jaki sposób są ukształtowane ceny za surowiec, jakim jest blacha przeznaczona do zezłomowania. Podane stawki są jedynie przybliżone.

 

Rodzaj surowca: 

Cena w skupie: 

Blacha nieocynkowana2,90 – 3,50 zł / kg 
Blacha ocynkowana4,50 – 5,80 zł / kg

Cennik blachy na złomie – ceny skupu blach

Aktualna cena złomu blachy jest zależna od wielu czynników. Najważniejszym z nich jest ilość sprzedawanego metalu oraz czystość metalu. Blachy nieocynkowane, ze śladami rdzy oraz mocno zużyte są tańsze, w porównaniu do tych ocynkowanych i odpowiednio zabezpieczonych. Cena złomu blachy nieocynkowane mieści się w przedziale 2,90 – 3,50 zł /kg, z kolei ocynkowanej 4,50 – 5,80 zł/kg.

Dodatkowo na cenniki złomu blachy na złomowiskach zależą również od czynników zewnętrznych takich jak: sytuacja ekonomiczna czy gospodarcza w kraju i na świecie, notowania na giełdzie czy kurs dolara amerykańskiego.

Gdzie najbardziej opłaca się sprzedać niepotrzebny złom blachy?

Jeżeli na Twoim podwórku, w magazynie, garażu lub komórce zalega niepotrzebny złom blachy, sprzedaj go! Nie wiesz, gdzie go sprzedać? Na tej stronie internetowej znajduje się mapka, na której znajdziesz konkretne lokalizacje skupów złomu działających w Twoim mieście i jego okolicy.