Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948
srebra

Cena złomu srebra

Cennik skupu złomu srebra

Zapoznaj się z aktualnymi cenami złomu srebra. Weź pod uwagę, że podane ceny za srebro są orientacyjne, a dokładną kwotę poznasz bezpośrednio na skupie.

Rodzaj surowca: 

Cena w skupie: 

Srebro próby 6001,07 – 1,50 zł / g 
Srebro próby 6251,15 - 1,53 zł / g 
Srebro próby 7001,30 – 1,65 zł / g 
Srebro próby 7501,45 – 1,80 zł / g 

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Cena złomu srebra

Cena złomu srebra ustalana jest na podstawie ogólnych cenników ustalanych przez przedsiębiorstwa skupujące ten cenny surowiec. Jeżeli więc, jesteś w posiadaniu na przykład starej srebrnej zastawy, sztućców, biżuterii (kolczyków, pierścionków, naszyjników czy bransoletek) - sprzedaj je. Po co maja Ci one zalegać w domu czy garażu?

Ceny złomu srebra od wielu lat utrzymują się dość wysokim poziomie. Cena złomu srebra w skupie wynosi, od 1,07 do nawet 1,80 złotych za jeden gram. Oczywiście im wyższa próba, tym cena złomu za gram jest większa. Jeżeli masz na zbyciu srebro, którego chcesz się szybko pozbyć, znajdź firmę, która chętnie je od Ciebie odkupi.

Gdzie najbardziej opłaca się sprzedać niepotrzebne srebro?

Jeżeli chcesz z dużym zyskiem sprzedać swoje stare srebro, sprawdź adresy wszystkich skupów metali szlachetnych w Twoim mieście. Pomoże Ci w tym załączona mapka ma tej stronie internetowej.

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.