Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 080 220
złomu

Skup złomu stalowego i żeliwa

Skup złomu cennik w okolicy

Sprawdź aktualne ceny oferowane na złomowisku w Twoim mieście. Pamiętaj, że każda podana cena za złom jest orientacyjna, a dokładną kwotę poznasz bezpośrednio na skupie.

Rodzaj złomu:

Cena w skupie:

Aluminium2,18 – 4,01 zł / kg
Żeliwo0,51 - 0,62 zł / kg
Miedź14,24 – 19,46 zł / kg
Brąz9,39 – 13,47 zł / kg
Ołów1,46 – 4,66 zł / kg
Cynk3,71 – 5,46 zł / kg
Cyna34,23 – 45,88 zł / kg
Mosiądz8,16 – 10,12 zł / kg
Stal kwasoodporna2,81 – 4,37 zł / kg
Złom stali (garnki, grzałki, węże)1,04 – 1,56 zł / kg
Złom stalowy, puszki0,15 – 0,29 zł / kg
Stal gruba0,44 – 0,62 zł / kg
Akumulatory0,29 – 3,33 zł / kg
Baterie0,06 – 0,09 zł / kg
Szkło0,01 – 0,02 zł / kg
Makulatura0,15 – 0,18 zł / kg
Komputery stacjonarne0,58 – 0,87 zł / kg
Laptopy bez baterii2,08 – 3,12 zł / kg
Dyski twarde3,54 – 4,79 zł / kg
Pamięć RAM złota72,83 – 95,72 zł / kg
Pamięć RAM srebrna19,66 – 26,95 zł / kg
Zasilacze do laptopów0,80 – 1,09 zł / kg

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Złom to niezwykle cenny odpad, który możemy wielokrotnie przetwarzać i odzyskiwać. Najczęściej odpady stalowe produkują warsztaty samochodowe, zakłady produkcyjne, placówki przetwarzające rudy metali, a także podmioty z branż lotniczych, stoczniowych, budowniczych, energetycznych, wojskowych i chemicznych. Stal ze względu na swoje właściwości ma wiele zastosowań, choć przede wszystkim wykorzystuje się ją w budowie konstrukcji oraz maszyn. Złom, który nie nadaje się już do użytkowania, staje się cennym i kosztownym surowcem. W związku z tym warto sprzedać go na skup złomu. Jak znaleźć ten najkorzystniejszy? Nasza firma od lat zajmuje się handlem hurtowymi ilościami złomu, dzięki czemu znamy się na rzeczy. Dla naszych klientów wyszukujemy oraz sprawdzamy najlepsze placówki skupu w okolicy i nie tylko. Zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się więcej!

Z nami znajdziesz najlepsze skupy złomu w okolicy!

Nasza firma specjalizuje się w handlu złomem. Po naszych działaniach możesz spodziewać się:

 • profesjonalizmu,
 • dopasowania do Twoich indywidualnych potrzeb,
 • przestrzegania regulacji prawnych,
 • proekologicznych postaw.

Dzięki temu, że złomem handlujemy hurtowo od lat, udało nam się zebrać siatkę partnerskich skupów w całej Polsce. Dzięki temu udostępniamy naszym klientom kontakty tylko do sprawdzonych i legalnie działających podmiotów. Nasze doświadczenie pozwoliło nam opracować sprawdzone sposoby przeprowadzania usług wyszukiwania skupów złomu stalowego. Naszym celem zawsze było i będzie zadowolenie klienta, wobec tego staramy się zawsze na czas dostarczać odpowiednią usługę związaną z zagospodarowaniem odpadu.

Wiemy dobrze o tym, że każde zlecenie jest inne, dlatego do każdego z nich staramy się podchodzić indywidualnie. Podczas przekazywania zlecenia zbieramy wszystkie najważniejsze informacje o odpadzie i preferencjach klienta. Na tej podstawie dobieramy odpowiednią placówkę i skup. Po przygotowaniu oferty, trafia ona do klienta, który może ocenić, w jakim stopniu udało nam się spełnić jego wymagania. W razie zastrzeżeń wyszukujemy kolejne skupu złomu i kolejne podmioty mogącą spełnić daną usługę.

Jesteśmy zarejestrowanym i legalnym przedsiębiorstwem. Posiadamy wszystkie niezbędne szkolenia i certyfikaty z zakresu zarządzania odpadami. Działamy w myśl zasady zrównoważonego rozwoju, a od naszych partnerów wymagamy tego samego. Nie współpracujemy z przedsiębiorstwami, które nie spełniają naszych wymagań. Od każdego skupu złomu wymagamy wpisu do BDO i przestrzegania aktualnych regulacji prawnych. Pomagamy również naszym klientom w formalnościach – zajmujemy się wystawianiem np. Kart Przekazania Odpadów czy ewidencjonowaniem odpadów w systemie BDO.

Działamy w zgodzie z założeniami gospodarki o obiegu zamkniętym, dlatego współpracujemy z podmiotami, które przestrzegają aktualnych wytycznych europejskich z zakresu ekologii oraz dbania o środowisko. Zależy nam na tym, aby przekazywane nam odpady zostały jeszcze raz wykorzystane i odzyskane. Pozostawianie ich na wysypisku odpadów jest marnowaniem cennego surowca – zwłaszcza metali. W ten sposób działamy na rzecz podnoszenia efektywności odpadów oraz proekologicznych postaw.

Można się z nami skontaktować za pomocą zamieszczonego na stronie formularza lub naszej infolinii. Jest to najłatwiejszy sposób zlecania nam wyszukiwania odpowiednich skupów złomu (i nie tylko). Cała usługa została skonstruowana w taki sposób, aby zająć klientowi jak najmniej czasu, a także, aby zmaksymalizować efektywność działań po obu stronach.

O czym warto pamiętać przed skorzystaniem z naszych usług?

Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, warto poznać szczegóły wyszukiwania skupu złomu z odbiorem od klienta:

 • najczęściej obsługujemy firmy i podmioty gospodarcze – jeśli jesteś osobą fizyczną posiadającą spore ilości złomu, również pomożemy Ci w sprzedaży, jednak nie zajmujemy się skupem pojedynczych elementów konstrukcji czy maszyn,
 • od podmiotów gospodarczych dostarczających złom stalowy wymagamy wpisu do BDO i spełnienia kwestii formalnych (jeżeli przekraczają dopuszczalne ilości generowania odpadów złomu przewidziane we właściwych przepisach o odpadach),
 • minimum logistyczne dla złomu stalowego to 1 tona – interesuje nas głównie hurtowy skup złomu,
 • dostarczane surowce muszą być pozbawione elementów niemetalowych, etykiet, drewna, zanieczyszczeń,
 • odbieramy złom stalowy własnym transportem – organizujemy podstawianie pod wyznaczoną przez klienta lokalizację pojazdów z HDS,
 • podczas składania zamówienia należy podać stan, rodzaj i klasę posiadanego złomu bądź żeliwa (czy są to materiały wsadowe, czy też niewsadowe),
 • jeśli zamierzamy oddać na złom stal wsadową, to musi ona mieć minimalną grubość 4 mm, a pozostałe wymiary: 1500 × 500 × 500 mm; złom niewsadowy przekracza wymienione wyżej parametry,
 • oferujemy naszym klientom darmową wycenę złomu stalowego, którą można zrealizować po uzupełnieniu formularza znajdującego się na stronie – w nawet 15 minut możesz dowiedzieć się, ile warty jest Twój złom,
 • można się z nami skontaktować za pośrednictwem formularza oraz infolinii.

Tak najszybciej zamówisz skup złomu!

 1. Najpierw należy wyrazić chęć skorzystania z naszej usługi. Można to zrobić poprzez skorzystanie z naszej infolinii (numery do konsultantów znajdziesz na stronie), uzupełnienie formularza zgłoszeniowego czy też poprzez wysłanie nam wiadomości na nasz adres e-mail (biuro@wastemaster.pl).
 2. Kolejnym krokiem jest opisanie posiadanego przez Ciebie odpadu. Wszystkie informacje, które nam na tym etapie zdradzisz, będą przydatne podczas realizowania wyceny pozostałości. Podaj ilość odpadu, jego rodzaj, klasę, postać, stan, a także lokalizację, w której jest składowany. Na jej podstawie będziemy szukać najbliższych placówek w Twojej okolicy. Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem odbioru za pomocą naszego transportu i pojazdów z HDS, zgłoś nam ten zamiar wcześniej. Zamieść również fotografię odpadu oraz dodaj wszelkie inne istotne Twoim zdaniem informacje. Na tym etapie doprecyzujemy kwestie rozliczenia i płatności, oraz BDO.
 3. Trzeci krok należy już do nas. Ty możesz spokojnie zająć się dalszym prowadzeniem firmy, a nasi pracownicy opracują wycenę złomu stalowego oraz rozpoczną poszukiwania ofert, które będą spełniały Twoje wymagania. Całość naszej pracy zostanie przesłana na wcześniej podany przez Ciebie e-mail kontaktowy.
 4. Jeżeli warunki, które Ci zaproponujemy, będą dla Ciebie korzystne, naciśnij przycisk, który znajdziesz w naszej wiadomości e-mailowej. Będzie to równoznaczne ze zgodą i akceptacją zaoferowanych warunków. Jeśli jednak będziesz mieć wątpliwości, zrealizujemy dla Ciebie renegocjacje cenowe lub ponowimy poszukiwania właściwego skupu. Wszystko trafi na Twój adres e-mail (do zaakceptowania).
 5. Finalizacja usługi to przede wszystkim dopasowanie terminu realizacji odbioru oraz właściwy odbiór. Na tym etapie domykamy również sprawy związane z BDO, kwestiami formalnymi oraz płatnościami.

Złom stalowy – co warto wiedzieć?

Skup złomu to placówka, która zajmuje się gromadzeniem odpadów ze stali oraz żeliwa. Tego typu podmioty zajmują się na ogół skupowaniem również tzw. metali nieżelaznych, czyli kolorowych, niezawierających stali. Sama stal to nic innego, jak stop żelaza z węglem (maksymalnie w stali możemy znaleźć 2,11% węgla), a żeliwo składa się z tych samych materiałów, jednak posiada o wiele więcej węgla (do 6,67% węgla pod postacią grafitu lub cementytu). W związku z tym składem chemicznym metale żelazne odznaczają się następującymi cechami:

 • są wytrzymałe na rozciąganie,
 • są sprężyste,
 • są plastyczne,
 • są ciągliwe,
 • są udarne,
 • są odporne na niskie i wysokie temperatury,
 • są spawalne,
 • są twarde.

Dzięki tym cechom są to idealne materiały do produkcji konstrukcji, rur, zbrojeń, silników, profili, blach, łożysk, śrub, nakrętek, kształtowników, łożysk, resorów, prętów czy kotłów przemysłowych lub aparatury w przemyśle chemicznym. Możliwy jest ich efektywny odzysk. Na skupach złomu odbywa się oczyszczanie metali i cięcie ich na mniejsze elementy. Odbywa się również proces odcynowania – cyna nie jest materiałem istotnym w tym procesie, co więcej przeszkadza w przeprowadzeniu właściwego recyklingu. Następnie wszystko trafia do hut i stalowni, gdzie formowane są nowe materiały z raz już zużytej stali. W ten sposób ogranicza się wydobycie oraz zanieczyszczenie środowiska spowodowane oczyszczaniem rud żelaza czy węgla.

Rodzaje i klasy złomu

Przed realizacją skupu złomu z odbiorem należy pamiętać, że możemy wyróżnić kilka jego rodzajów i klas:

 • metale żelazne (złom stalowy) – tj. stal i żeliwo,
 • metale nieżelazne (złom kolorowy) – tj. miedź, aluminium, mosiądz, brąz, itd.

Dla skupu złomu stalowego bardzo istotne jest, jaki typ stali dostarczasz. Czy jest ona wsadowa, czy niewsadowa? Pierwszy rodzaj to metale od razu dostosowane do przeróbki w piecach hutniczych. Mają one odpowiednie parametry, zawartość chemiczną oraz są niezanieczyszczone, w związku z tym osiągają wyższe stawki na skupie. Z kolei złom niewsadowy to taki, który przed wywiezieniem do hut i stalowni, musi zostać poddany odpowiedniej obróbce termiczno-chemicznej i rozcinaniu. Złom wsadowy dzielimy na 17 klas z symbolem „W”, a niewsadowy na 10 klas z symbolem „N”. Oto przykłady klas przyjmowane przez skupy złomu:

 • złom stalowy W2 – złom kawałkowy poamortyzacyjny (taśmy, druty, pręty),
 • złom stalowy W5 – złom kawałkowy jednolity,
 • złom stalowy W7 – złom kawałkowy bez drutów,
 • złom stalowy W8 – złom kawałkowy krótko cięty z odcinkami rur,
 • złom stalowy N1 – blachy, rury, taśmy i inne,
 • złom stalowy N4 – wióry długie i skłębione,
 • złom stalowy N6 – szyny,
 • złom stalowy N10 – niesort.

Kody odpadów złomu stalowego BDO

Z kolei kody odpadów potrzebne do wypełnienia BDO oraz Karty Przekazania Odpadu to m.in. odpady z grupy nr 10, kod 17 04 05, oznaczający żelazo i stal oraz 19 12 02, który odnosi się do metali żelaznych z mechanicznej obróbki odpadów, które nie zostały ujęte w innych grupach. Pamiętajmy jednak o tym, żeby przed skupem złomu z odbiorem zadbać o to, aby maszyny transportowe miały łatwy dostęp do pozostałości. Można również zabezpieczyć odpady w taki sposób, aby nie zagrażały ostrymi krawędziami ekipie wywozowej. W miarę możliwości należy zgniatać blachy czy elementy, które możemy sprasować, aby ułatwić transport. Oprócz tego należy chronić złom przed ewentualnym skorodowaniem (tyczy się to odpadów trzymanych na świeżym powietrzu).

Ile możemy zarobić na hurtowym skupie złomu?

Zarobki na hurtowej sprzedaży złomu to kwestia dość skomplikowana, ponieważ jest ona zależna od wielu czynników zewnętrznych i wewnętrznych. Ogólna cena złomu jest związana z aktualną sytuacją na Londyńskiej Giełdzie Metali, która wpływa na stawki w całej Europie. Także obecna sytuacja gospodarcza w Polsce wpływa na to, jakie stawki osiągnie złom stalowy.

Oprócz tego ważna jest jakość stali bądź żeliwa, to, jaki skład chemiczny ma odpad, ile go posiadamy, czy jest on wysokiej klasy, czy jest wsadowy lub niewsadowy. Również lokalizacja nie jest bez znaczenia. Nie wszędzie w Polsce mamy jednolity poziom nasycenia rynku handlu złomem. W mniejszych miejscowościach może się okazać, że na złomie zarobimy mniej. Z tego powodu warto zerknąć do naszego cennika skupu złomu, który jest na bieżąco aktualizowany w oparciu o wszystkie wyżej wymienione czynniki. A jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile wart jest Twój konkretny odpad – uzupełnij nasz darmowy formularz wycenowy.

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące skupu złomu i złomowisk

1. Czym dokładnie jest skup złomu?

Skup złomu to działalność gospodarcza, w ramach której przedsiębiorstwa lub punkty skupu zbierają i odkupują materiały, które mogą być poddane recyklingowi lub przetworzeniu na surowce wtórne. Skup złomu obejmuje różne rodzaje metali, takie jak stal, aluminium, miedź, a także inne materiały jak papier czy plastik. Wyróżniamy również skupy, które zajmują się jedynie odkupywaniem materiałów stalowych i żeliwnych.

2. Jakie rodzaje metali są przyjmowane w punktach skupu złomu?

W zależności od tego, z jakim skupem złomu mamy do czynienia, taki odpad zostanie przyjęty. W większości przypadków skupy zbierają zarówno metale żelazne (czyli stal i żeliwo), jak i nieżelazne (miedź, aluminium, mosiądz, brąz etc.) Są to zatem odpady takie jak: blacha, stalowe rury, elementy konstrukcyjne, pręty, łożyska, kształtowniki i wiele, wiele innych.

3. Jakie są korzyści z recyklingu złomu?

Oddając odpady na skup złomu, nie tylko wspierasz środowisko naturalne, lecz także masz szansę na zarobienie na takiej transakcji. Jest to związane z tym, że stal i żeliwo świetnie nadaje się do recyklingu, co wpływa na redukcję zapotrzebowania na ich wydobycie. W związku z tym są to niezwykle cenne materiały, które są skupowane za gotówkę na złomowiskach.

4. Czy skup złomu jest ekologiczny?

Tak, skup złomu jest ekologiczny, ponieważ przyczynia się do ograniczenia ilości odpadów, oszczędności zasobów naturalnych i zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko. Dzięki recyklingowi złomu stalowego można zmniejszyć zapotrzebowanie na nowe surowce, co ma korzystny wpływ na środowisko naturalne.

5. Jakie dokumenty są potrzebne do sprzedaży złomu?

Do sprzedaży złomu wymagane jest posiadanie dowodu tożsamości. Dodatkowo, jeśli posiadasz firmę lub działalność gospodarczą, wymagany jest wpis do BDO (w przypadku produkowania powyżej 5 ton odpadu złomu stalowego rocznie). Wówczas to już po stronie skupu leży sprawdzenie, czy nasza firma figuruje w bazie odpadowej.

6. Czy skup złomu przyjmuje urządzenia elektroniczne?

W większości przypadków skupy złomu nie przyjmują urządzeń elektronicznych, ponieważ nie mają warunków na pozyskiwanie metali z komputerów czy sprzętów RTV i AGD. Jeżeli dostarczymy rozebrane już elementy, zawierające tylko stal lub tylko miedź, odpad może zostać przyjęty. Jednak w większości przypadków zostaniemy skierowani do PSZOK-u lub placówki zajmującej się skupem ZSEiE.

7. Jak mogę znaleźć punkt skupu złomu w mojej okolicy?

Najczęściej poszukujemy punktów skupu złomu przez Internet – i to jest najskuteczniejszą opcją. Jednak jest to bardzo rozbudowana gałąź zarządzania odpadami, w związku z czym warto skorzystać z naszych usług. Oferujemy wyszukiwanie dla naszych klientów najkorzystniejszych skupów złomu w okolicy – wszystko w oparciu o preferencje i wymagania zleceniodawcy.

8. Czy skup złomu przyjmuje samochody na złom?

Najczęściej skupy złomu przyjmują same karoserie pojazdów lub oddzielone już elementy stalowe bądź żeliwne. Zdarza się jednak, że taka placówka jest połączona z punktem auto złomu – wówczas stare pojazdy na złom również są wtedy przyjmowane. Jednak przed zdecydowaniem się na konkretny skup, należy się zorientować, czy na pewno przyjmie on nasz odpad.

9. Jakich rzeczy nie przyjmą na skupie złomu?

Na skupie złomu zazwyczaj nieprzyjmowane są materiały niebezpieczne, takie jak chemikalia, baterie, odpady medyczne, radioaktywne substancje oraz inne materiały, które mogą stanowić ryzyko dla zdrowia lub środowiska. Ponadto, często nie przyjmuje się odpadów organicznych ani materiałów, które nie nadają się do recyklingu lub przetwarzania na surowce wtórne. Przed odwiedzeniem punktu skupu warto dowiedzieć się, jakie materiały i przedmioty są akceptowane, oraz jakie są zasady ich przyjmowania. Najczęściej do zasad zalicza się oczyszczenie stalowych elementów z wszelkich niemetalowych odpadów, które przeszkadzają w przeprowadzeniu szybkiego i efektywnego recyklingu.

Podsumowanie usługi

Nasza firma zajmuje się hurtowym handlem złomem, oferując profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, przestrzeganie przepisów prawnych i ekologiczne działanie. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu i weryfikacji sprawdzonych skupów złomu. Usługi skierowane są głównie do firm i podmiotów gospodarczych z minimalną ilością złomu wynoszącą jedną (1.) tonę odpadu.

Oferujemy pomoc w formalnościach i darmową wycenę złomu. Proces skupu złomu jest uproszczony i składa się z kilku etapów, począwszy od zgłoszenia, przez opisanie odpadu, wycenę, poszukiwanie ofert, aż po finalizację transakcji i organizację odbioru. Oferujemy darmową wycenę złomu i możliwość kontaktu poprzez formularz lub infolinię.

Skupy złomu i złomowiska Łódzkie

Skup złomu Łódź

Skup złomu Tomaszów Mazowiecki

Skup złomu Bełchatów

Skup złomu Piotrków Trybunalski

Skup złomu Wieluń

Skup złomu Rawa Mazowiecka

Skup złomu Opoczno

Skup złomu Kutno

Skup złomu Łowicz

Skup złomu Sieradz

Skup złomu Radomsko

Skup złomu Zduńska Wola

Skup złomu Koluszki

Skup złomu Aleksandrów Łódzki

Skup złomu Żychlin

Skup złomu Brzeziny

Skup złomu Tuszyn

Skup złomu Konstantynów Łódzki

Skup złomu Sulejów

Skup złomu Ozorków

Skupy złomu i złomowiska Pomorskie

Skup złomu Gdańsk

Skup złomu Gdynia

Skup złomu Kwidzyn

Skup złomu Lębork

Skup złomu Pruszcz Gdański

Skup złomu Słupsk

Skup złomu Sopot

Skup złomu Starogard Gdański

Skup złomu Tczew

Skup złomu Wejherowo

Skupy złomu i złomowiska Kujawsko - Pomorskie

Skup złomu Bydgoszcz

Skup złomu Grudziądz

Skup złomu Toruń

Skup złomu Włocławek

Skup złomu Inowrocław

Skup złomu Świecie

Skup złomu Tuchola

Skup złomu Brodnica

Skupy złomu i złomowiska Lubuskie

Skup złomu Gorzów Wielkopolski

Skup złomu Zielona Gróra

Skup złomu Żary

Skup złomu Nowa Sól

Skup złomu Żagań

Skup złomu Świebodzin

Skupy złomu i złomowiska Opolskie

Skup złomu Opole

Skup złomu Kędzierzyn-Koźle

Skup złomu Nysa

Skup złomu Brzeg

Skup złomu Kluczbork

Skup złomu Prudnik

Skupy złomu i złomowiska Podkarpackie

Skup złomu Rzeszów

Skup złomu Przemyśl

Skup złomu Mielec

Skup złomu Stalowa Wola

Skup złomu Tarnobrzeg

Skup złomu Krosno

Skup złomu Dębica

Skup złomu Jarosław

Skup złomu Sanok

Skup złomu Jasło

Skupy złomu i złomowiska Dolnośląskie

Skup złomu Wrocław

Skup złomu Wałbrzych

Skup złomu Legnica

Skup złomu Jelenia Góra

Skup złomu Lubin

Skup złomu Głogów

Skup złomu Świdnica

Skup złomu Bolesławiec

Skup złomu Oleśnica

Skup złomu Oława

Skup złomu Dzierżoniów

Skup złomu Zgorzelec

Skup złomu Kłodzko

Skup złomu Świebodzice

Skup złomu Polkowice

Skupy złomu i złomowiska Małopolskie

Skup złomu Kraków

Skup złomu Tarnów

Skup złomu Nowy Sącz

Skup złomu Oświęcim

Skup złomu Chrzanów

Skup złomu Olkusz

Skup złomu Nowy Targ

Skup złomu Bochnia

Skup złomu Gorlice

Skup złomu Skawina

Skup złomu Wieliczka

Skup złomu Andrychów

Skupy złomu i złomowiska Mazowieckie

Skup złomu Warszawa

Skup złomu Pruszków

Skup złomu Żyrardów

Skup złomu Radom

Skup złomu Płock

Skup złomu Ciechanów

Skup złomu Legionowo

Skup złomu Siedlce

Skup złomu Mińsk Mazowiecki

Skup złomu Ostrołęka

Skup złomu Otwock

Skup złomu Sochaczew

Skup złomu Grodzisk Mazowiecki

Skup złomu Ząbki

Skup złomu Wołomin

Skup złomu Józefów

Skup złomu Piastów

Skup złomu Piaseczno

Skup złomu Płońsk

Skup złomu Wyszków

Skup złomu Nowy Dwór Mazowiecki

Skup złomu Mława

Skup złomu Ostrów Mazowiecka

Skup złomu Marki

Skupy złomu i złomowiska Zachodniopomorskie

Skup złomu Szczecin

Skup złomu Koszalin

Skup złomu Stargard

Skup złomu Kołobrzeg

Skup złomu Świnoujście

Skup złomu Szczecinek

Skup złomu Police

Skup złomu Wałcz

Skup złomu Białogard

Skup złomu Goleniów

Skupy złomu i złomowiska Świętokrzyskie

Skup złomu Kielce

Skup złomu Ostrowiec Świętokrzyski

Skup złomu Starachowice

Skup złomu Skarżysko-Kamienna

Skup złomu Sandomierz

Skupy złomu i złomowiska Podlaskie

Skup złomu Białystok

Skup złomu Suwałki

Skup złomu Łomża

Skup złomu Augustów

Skup złomu Bielsk Podlaski

Skup złomu Zambrów

Skupy złomu i złomowiska Lubelskie

Skup złomu Lublin

Skup złomu Zamość

Skup złomu Chełm

Skup złomu Biała Podlaska

Skup złomu Puławy

Skup złomu Świdnik

Skup złomu Kraśnik

Skup złomu Łuków

Skup złomu Biłgoraj

Skupy złomu i złomowiska Warmińsko-Mazurskie

Skup złomu Olsztyn

Skup złomu Elbląg

Skup złomu Ełk

Skup złomu Iława

Skup złomu Ostróda

Skup złomu Giżycko

Skup złomu Kętrzyn

Skup złomu Bartoszyce

Skup złomu Szczytno

Skup złomu Mrągowo

Skup złomu Działdowo

Skupy złomu i złomowiska Wielkopolskie

Skup złomu Poznań

Skup złomu Kalisz

Skup złomu Konin

Skup złomu Piła

Skup złomu Ostrów Wielkopolski

Skup złomu Gniezno

Skup złomu Leszno

Skup złomu Krotoszyn

Skup złomu Jarocin

Skup złomu Wągrowiec

Skupy złomu i złomowiska Śląskie

Skup złomu Katowice

Skup złomu Częstochowa

Skup złomu Sosnowiec

Skup złomu Gliwice

Skup złomu Zabrze

Skup złomu Bielsko-Biała

Skup złomu Bytom

Skup złomu Ruda Śląska

Skup złomu Rybnik

Skup złomu Tychy

Skup złomu Dąbrowa Górnicza

Skup złomu Chorzów

Skup złomu Jaworzno

Skup złomu Jastrzębie-Zdrój

Skup złomu Mysłowice

Skup złomu Siemianowice Śląskie

Skup złomu Żory

Skup złomu Tarnowskie Góry

Skup złomu Będzin

Skup złomu Piekary Śląskie

Skup złomu Zawiercie

Skup złomu Wodzisław Śląski

Skup złomu Cieszyn

Skup złomu Czechowice-Dziedzice

Skup złomu Czeladź

Skup złomu Żywiec

Skup złomu Pszczyna

Skup złomu Lubliniec

Skup złomu Mikołów

Skup złomu Knurów

Skupy złomu i złomowiska Polska

Skup złomu Pabianice
Skup złomu Zgierz
Skup złomu Skierniewice
Skup złomu Łask
Skup złomu Głowno
Skup złomu Łęczyca
Skup złomu Wieruszów
Skup złomu Zelów
Skup złomu Poddębice
Skup złomu Pajęczno
Skup złomu Działoszyn
Skup złomu Krośniewice
Skup złomu Drzewica
Skup złomu Przedbórz
Skup złomu Stryków
Skup złomu Rzgów
Skup złomu Złoczew
Skup złomu Warta
Skup złomu Biała Rawska
Skup złomu Uniejów
Skup złomu Kamieńsk
Skup złomu Kobyłka
Skup złomu Józefów
Skup złomu Sulejówek
Skup złomu Pionki
Skup złomu Pułtusk
Skup złomu Gostynin
Skup złomu Sokołów Podlaski
Skup złomu Sierpc
Skup złomu Kozienice
Skup złomu Zielonka
Skup złomu Konstancin-Jeziorna
Skup złomu Przasnysz
Skup złomu Garwolin
Skup złomu Łomianki
Skup złomu Grójec
Skup złomu Milanówek
Skup złomu Brwinów
Skup złomu Węgrów
Skup złomu Błonie
Skup złomu Szydłowiec
Skup złomu Warka
Skup złomu Góra Kalwaria
Skup złomu Radzymin
Skup złomu Ożarów Mazowiecki
Skup złomu Karczew
Skup złomu Maków Mazowiecki
Skup złomu Żuromin
Skup złomu Zwoleń
Skup złomu Tłuszcz
Skup złomu Nasielsk
Skup złomu Białobrzegi
Skup złomu Łosice
Skup złomu Łochów
Skup złomu Mszczonów
Skup złomu Przysucha
Skup złomu Lipsko
Skup złomu Iłża
Skup złomu Łaskarzew
Skup złomu Raciąż
Skup złomu Pilawa
Skup złomu Skaryszew
Skup złomu Gąbin
Skup złomu Serock
Skup złomu Tarczyn
Skup złomu Żelechów
Skup złomu Nowe Miasto nad Pilicą
Skup złomu Podkowa Leśna
Skup złomu Halinów
Skup złomu Mrozy
Skup złomu Myszyniec
Skup złomu Zakroczym
Skup złomu Glinojeck
Skup złomu Drobin
Skup złomu Chorzele
Skup złomu Kałuszyn
Skup złomu Różan
Skup złomu Wyszogród
Skup złomu Bielawa
Skup złomu Jawor
Skup złomu Nowa Ruda
Skup złomu Lubań
Skup złomu Kamienna Góra
Skup złomu Bogatynia
Skup złomu Strzegom
Skup złomu Jelcz-Laskowice
Skup złomu Złotoryja
Skup złomu Boguszów-Gorce
Skup złomu Ząbkowice Śląskie
Skup złomu Trzebnica
Skup złomu Chojnów
Skup złomu Brzeg Dolny
Skup złomu Strzelin
Skup złomu Wołów
Skup złomu Góra
Skup złomu Milicz
Skup złomu Kowary
Skup złomu Syców
Skup złomu Bystrzyca Kłodzka
Skup złomu Kudowa-Zdrój
Skup złomu Środa Śląska
Skup złomu Oborniki Śląskie
Skup złomu Lwówek Śląski
Skup złomu Siechnice
Skup złomu Ziębice
Skup złomu Chocianów
Skup złomu Pieszyce
Skup złomu Kąty Wrocławskie
Skup złomu Sobótka
Skup złomu Żarów
Skup złomu Twardogóra
Skup złomu Szklarska Poręba
Skup złomu Gryfów Śląski
Skup złomu Żmigród
Skup złomu Piława Górna
Skup złomu Głuszyca
Skup złomu Polanica-Zdrój
Skup złomu Piechowice
Skup złomu Przemków
Skup złomu Lubawka
Skup złomu Pieńsk
Skup złomu Stronie Śląskie
Skup złomu Szczawno-Zdrój
Skup złomu Ścinawa
Skup złomu Lądek-Zdrój
Skup złomu Jaworzyna Śląska
Skup złomu Szczytna
Skup złomu Bolków
Skup złomu Bierutów
Skup złomu Jedlina-Zdrój
Skup złomu Karpacz
Skup złomu Kamieniec Ząbkowicki
Skup złomu Duszniki-Zdrój
Skup złomu Leśna
Skup złomu Olszyna
Skup złomu Nowogrodziec
Skup złomu Zawidów
Skup złomu Świeradów-Zdrój
Skup złomu Mieroszów
Skup złomu Mirsk
Skup złomu Wojcieszów
Skup złomu Prochowice
Skup złomu Niemcza
Skup złomu Węgliniec
Skup złomu Złoty Stok
Skup złomu Wąsosz
Skup złomu Międzylesie
Skup złomu Bardo
Skup złomu Koronowo
Skup złomu Lubartów
Skup złomu Tomaszów Lubelski
Skup złomu Łęczna
Skup złomu Krasnystaw
Skup złomu Hrubieszów
Skup złomu Międzyrzec Podlaski
Skup złomu Dęblin
Skup złomu Radzyń Podlaski
Skup złomu Włodawa
Skup złomu Janów Lubelski
Skup złomu Parczew
Skup złomu Ryki
Skup złomu Poniatowa
Skup złomu Opole Lubelskie
Skup złomu Bełżyce
Skup złomu Terespol
Skup złomu Szczebrzeszyn
Skup złomu Bychawa
Skup złomu Rejowiec Fabryczny
Skup złomu Nałęczów
Skup złomu Tarnogród
Skup złomu Kock
Skup złomu Zwierzyniec
Skup złomu Krasnobród
Skup złomu Piaski
Skup złomu Kazimierz Dolny
Skup złomu Międzyrzecz
Skup złomu Kostrzyn nad Odrą
Skup złomu Sulechów
Skup złomu Słubice
Skup złomu Gubin
Skup złomu Lubsko
Skup złomu Wschowa
Skup złomu Szprotawa
Skup złomu Krosno Odrzańskie
Skup złomu Drezdenko
Skup złomu Sulęcin
Skup złomu Strzelce Krajeńskie
Skup złomu Skwierzyna
Skup złomu Kożuchów
Skup złomu Witnica
Skup złomu Rzepin
Skup złomu Nowogród Bobrzański
Skup złomu Zbąszynek
Skup złomu Sława
Skup złomu Jasień
Skup złomu Bytom Odrzański
Skup złomu Czerwieńsk
Skup złomu Ośno Lubuskie
Skup złomu Babimost
Skup złomu Iłowa
Skup złomu Kargowa
Skup złomu Małomice
Skup złomu Dobiegniew
Skup złomu Gozdnica
Skup złomu Nowe Miasteczko
Skup złomu Cybinka
Skup złomu Torzym
Skup złomu Zakopane
Skup złomu Trzebinia
Skup złomu Wadowice
Skup złomu Kęty
Skup złomu Myślenice
Skup złomu Libiąż
Skup złomu Brzesko
Skup złomu Limanowa
Skup złomu Rabka-Zdrój
Skup złomu Dąbrowa Tarnowska
Skup złomu Miechów
Skup złomu Brzeszcze
Skup złomu Niepołomice
Skup złomu Krynica-Zdrój
Skup złomu Bukowno
Skup złomu Krzeszowice
Skup złomu Sucha Beskidzka
Skup złomu Chełmek
Skup złomu Stary Sącz
Skup złomu Wolbrom
Skup złomu Mszana Dolna
Skup złomu Tuchów
Skup złomu Sułkowice
Skup złomu Dobczyce
Skup złomu Proszowice
Skup złomu Grybów
Skup złomu Maków Podhalański
Skup złomu Szczawnica
Skup złomu Piwniczna-Zdrój i Łomnica-Zdrój
Skup złomu Jordanów
Skup złomu Muszyna
Skup złomu Biecz
Skup złomu Kalwaria Zebrzydowska
Skup złomu Słomniki
Skup złomu Żabno
Skup złomu Szczucin
Skup złomu Skała
Skup złomu Zator
Skup złomu Alwernia
Skup złomu Wojnicz
Skup złomu Bobowa
Skup złomu Ryglice
Skup złomu Nowy Wiśnicz
Skup złomu Radłów
Skup złomu Strzelce Opolskie
Skup złomu Namysłów
Skup złomu Krapkowice
Skup złomu Głuchołazy
Skup złomu Głubczyce
Skup złomu Zdzieszowice
Skup złomu Olesno
Skup złomu Ozimek
Skup złomu Grodków
Skup złomu Praszka
Skup złomu Paczków
Skup złomu Zawadzkie
Skup złomu Gogolin
Skup złomu Otmuchów
Skup złomu Niemodlin
Skup złomu Kietrz
Skup złomu Wołczyn
Skup złomu Lewin Brzeski
Skup złomu Głogówek
Skup złomu Tułowice
Skup złomu Dobrodzień
Skup złomu Byczyna
Skup złomu Kolonowskie
Skup złomu Baborów
Skup złomu Prószków
Skup złomu Leśnica
Skup złomu Łańcut
Skup złomu Ropczyce
Skup złomu Nisko
Skup złomu Przeworsk
Skup złomu Leżajsk
Skup złomu Sędziszów Małopolski
Skup złomu Lubaczów
Skup złomu Nowa Dęba
Skup złomu Ustrzyki Dolne
Skup złomu Kolbuszowa
Skup złomu Strzyżów
Skup złomu Głogów Małopolski
Skup złomu Brzozów
Skup złomu Rudnik nad Sanem
Skup złomu Boguchwała
Skup złomu Dynów
Skup złomu Nowa Sarzyna
Skup złomu Jedlicze
Skup złomu Lesko
Skup złomu Radymno
Skup złomu Zagórz
Skup złomu Pilzno
Skup złomu Sokołów Małopolski
Skup złomu Rymanów
Skup złomu Tyczyn
Skup złomu Pruchnik
Skup złomu Radomyśl Wielki
Skup złomu Kańczuga
Skup złomu Zaklików
Skup złomu Oleszyce
Skup złomu Brzostek
Skup złomu Grajewo
Skup złomu Hajnówka
Skup złomu Sokółka
Skup złomu Łapy
Skup złomu Siemiatycze
Skup złomu Wasilków
Skup złomu Kolno
Skup złomu Mońki
Skup złomu Wysokie Mazowieckie
Skup złomu Czarna Białostocka
Skup złomu Choroszcz
Skup złomu Dąbrowa Białostocka
Skup złomu Sejny
Skup złomu Ciechanowiec
Skup złomu Supraśl
Skup złomu Brańsk
Skup złomu Szczuczyn
Skup złomu Michałowo
Skup złomu Knyszyn
Skup złomu Czyżew
Skup złomu Rumia
Skup złomu Chojnice
Skup złomu Malbork
Skup złomu Reda
Skup złomu Kościerzyna
Skup złomu Bytów
Skup złomu Ustka
Skup złomu Kartuzy
Skup złomu Człuchów
Skup złomu Puck
Skup złomu Miastko
Skup złomu Czersk
Skup złomu Władysławowo
Skup złomu Nowy Dwór Gdański
Skup złomu Sztum
Skup złomu Prabuty
Skup złomu Pelplin
Skup złomu Skarszewy
Skup złomu Żukowo
Skup złomu Gniew
Skup złomu Czarne
Skup złomu Dzierzgoń
Skup złomu Brusy
Skup złomu Debrzno
Skup złomu Nowy Staw
Skup złomu Skórcz
Skup złomu Kępice
Skup złomu Łeba
Skup złomu Hel
Skup złomu Czarna Woda
Skup złomu Jastarnia
Skup złomu Racibórz
Skup złomu Świętochłowice
Skup złomu Myszków
Skup złomu Czerwionka-Leszczyny
Skup złomu Łaziska Górne
Skup złomu Rydułtowy
Skup złomu Orzesze
Skup złomu Bieruń
Skup złomu Pyskowice
Skup złomu Radlin
Skup złomu Radzionków
Skup złomu Lędziny
Skup złomu Ustroń
Skup złomu Skoczów
Skup złomu Pszów
Skup złomu Kłobuck
Skup złomu Wisła
Skup złomu Blachownia
Skup złomu Wojkowice
Skup złomu Poręba
Skup złomu Imielin
Skup złomu Kalety
Skup złomu Miasteczko Śląskie
Skup złomu Sławków
Skup złomu Łazy
Skup złomu Koniecpol
Skup złomu Szczyrk
Skup złomu Siewierz
Skup złomu Kuźnia Raciborska
Skup złomu Żarki
Skup złomu Krzepice
Skup złomu Woźniki
Skup złomu Ogrodzieniec
Skup złomu Szczekociny
Skup złomu Strumień
Skup złomu Toszek
Skup złomu Wilamowice
Skup złomu Końskie
Skup złomu Busko-Zdrój
Skup złomu Jędrzejów
Skup złomu Staszów
Skup złomu Pińczów
Skup złomu Włoszczowa
Skup złomu Suchedniów
Skup złomu Połaniec
Skup złomu Opatów
Skup złomu Sędziszów
Skup złomu Stąporków
Skup złomu Kazimierza Wielka
Skup złomu Ożarów
Skup złomu Chęciny
Skup złomu Małogoszcz
Skup złomu Chmielnik
Skup złomu Radoszyce
Skup złomu Ćmielów
Skup złomu Kunów
Skup złomu Daleszyce
Skup złomu Wąchock
Skup złomu Pisz
Skup złomu Braniewo
Skup złomu Olecko
Skup złomu Lidzbark Warmiński
Skup złomu Gołdap
Skup złomu Nidzica
Skup złomu Morąg
Skup złomu Pasłęk
Skup złomu Węgorzewo
Skup złomu Nowe Miasto Lubawskie
Skup złomu Biskupiec
Skup złomu Lubawa
Skup złomu Dobre Miasto
Skup złomu Orneta
Skup złomu Lidzbark
Skup złomu Olsztynek
Skup złomu Barczewo
Skup złomu Susz
Skup złomu Orzysz
Skup złomu Reszel
Skup złomu Ruciane-Nida
Skup złomu Korsze
Skup złomu Biała Piska
Skup złomu Górowo Iławeckie
Skup złomu Mikołajki
Skup złomu Jeziorany
Skup złomu Wielbark
Skup złomu Ryn
Skup złomu Pieniężno
Skup złomu Tolkmicko
Skup złomu Miłakowo
Skup złomu Pasym
Skup złomu Luboń
Skup złomu Września
Skup złomu Swarzędz
Skup złomu Śrem
Skup złomu Turek
Skup złomu Kościan
Skup złomu Środa Wielkopolska
Skup złomu Koło
Skup złomu Gostyń
Skup złomu Rawicz
Skup złomu Szamotuły
Skup złomu Złotów
Skup złomu Chodzież
Skup złomu Oborniki
Skup złomu Pleszew
Skup złomu Trzcianka
Skup złomu Grodzisk Wielkopolski
Skup złomu Nowy Tomyśl
Skup złomu Mosina
Skup złomu Ostrzeszów
Skup złomu Kępno
Skup złomu Słupca
Skup złomu Wolsztyn
Skup złomu Wronki
Skup złomu Rogoźno
Skup złomu Czarnków
Skup złomu Międzychód
Skup złomu Murowana Goślina
Skup złomu Kostrzyn
Skup złomu Puszczykowo
Skup złomu Opalenica
Skup złomu Pobiedziska
Skup złomu Jastrowie
Skup złomu Pniewy
Skup złomu Kórnik
Skup złomu Witkowo
Skup złomu Trzemeszno
Skup złomu Zbąszyń
Skup złomu Koźmin Wielkopolski
Skup złomu Kłodawa
Skup złomu Krzyż Wielkopolski
Skup złomu Sieraków
Skup złomu Buk
Skup złomu Stęszew
Skup złomu Wieleń
Skup złomu Śmigiel
Skup złomu Czempiń
Skup złomu Odolanów
Skup złomu Wyrzysk
Skup złomu Nowe Skalmierzyce
Skup złomu Golina
Skup złomu Zduny
Skup złomu Skoki
Skup złomu Budzyń
Skup złomu Krobia
Skup złomu Szamocin
Skup złomu Kleczew
Skup złomu Okonek
Skup złomu Nekla
Skup złomu Ujście
Skup złomu Opatówek
Skup złomu Krajenka
Skup złomu Rakoniewice
Skup złomu Miłosław
Skup złomu Sompolno
Skup złomu Gołańcz
Skup złomu Kobylin
Skup złomu Tuliszków
Skup złomu Miejska Górka
Skup złomu Ślesin
Skup złomu Pyzdry
Skup złomu Dobrzyca
Skup złomu Margonin
Skup złomu Łobżenica
Skup złomu Lwówek
Skup złomu Zagórów
Skup złomu Rydzyna
Skup złomu Bojanowo
Skup złomu Poniec
Skup złomu Sulmierzyce
Skup złomu Książ Wielkopolski
Skup złomu Czerniejewo
Skup złomu Kłecko
Skup złomu Wysoka
Skup złomu Gryfino
Skup złomu Nowogard
Skup złomu Gryfice
Skup złomu Świdwin
Skup złomu Choszczno
Skup złomu Darłowo
Skup złomu Dębno
Skup złomu Barlinek
Skup złomu Złocieniec
Skup złomu Pyrzyce
Skup złomu Sławno
Skup złomu Drawsko Pomorskie
Skup złomu Myślibórz
Skup złomu Łobez
Skup złomu Trzebiatów
Skup złomu Kamień Pomorski
Skup złomu Połczyn-Zdrój
Skup złomu Chojna
Skup złomu Czaplinek
Skup złomu Sianów
Skup złomu Karlino
Skup złomu Międzyzdroje
Skup złomu Borne Sulinowo
Skup złomu Wolin
Skup złomu Kalisz Pomorski
Skup złomu Resko
Skup złomu Bobolice
Skup złomu Płoty
Skup złomu Lipiany
Skup złomu Barwice
Skup złomu Mieszkowice
Skup złomu Maszewo
Skup złomu Chociwel
Skup złomu Mirosławiec
Skup złomu Mielno
Skup złomu Polanów
Skup złomu Recz
Skup złomu Węgorzyno
Skup złomu Golczewo
Skup złomu Dziwnów
Skup złomu Pełczyce
Skup złomu Tychowo

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.