Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948
złomu

Cena złomu wolframu

Cennik skupów odbierających wolfram

Sprawdź, jak mogą kształtować się przybliżone stawki oferowane przez skupy w zamian za wolfram. Są to tylko szacunkowe liczby!

Rodzaj surowca: 

Cena w skupie: 

Złom wolframu9,00 – 11,00 zł / kg 
Wióra wolframu35,00 – 40,00 zł / kg 
Druty, wałki, pręty i wałki z wolframu55,00 – 78,00 zł / kg 

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Cena złomu wolframu – cenniki skupu

Wolfram jest materiałem, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Posiada bowiem wysoką wytrzymałość i swoje szerokie zastosowanie w przemyśle ciężkim. Wyróżnia się wysoką odpornością na ścieranie, rdzewienie czy zgniatanie. Ponadto jest także niezwykle twardym surowcem, dlatego używa się go do produkcji ostrzy, wierteł oraz innych elektronarzędzi lub ich części.

Obecnie cena tego surowca wynosi od 9 do nawet 78 złotych za kilogram tego surowca. Jest ona zależna od rodzaju złomu i procentu zawartości wolframu w sprzedawanym metalu. Oprócz tego na cenę tego metalu ma również wpływ sytuacja gospodarczo - ekonomiczna w kraju, jak i na świecie.

Oczywiście cenny metali mogą w każdej chwili ulec zmianie, dlatego przed sprzedażą warto skontaktować się z wybranym skupem osobiście, telefonicznie bądź mailowo.

Gdzie sprzedać złom wolframu?

Jeżeli masz na zbyciu złom zawierający ten cenny metal - wolfram - sprzedaj go! Na tej stronie internetowej znajdziesz mapkę, na której widnieją lokalizacje wszystkich legalnie działających skupów złomu w Twoim mieście, jak i jego bliskiej okolicy.

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.