Zaznacz stronę

Cennik skupu puszek aluminiowych

Ceny skupów puszek z aluminium na złomie

Pozyskaj informacje na temat szacunkowych stawek, jak możesz otrzymać zamian za puszki wykonane z alu. Podane ceny są wyłącznie orientacyjne!

 

Rodzaj surowca: 

Cena w skupie: 

Puszki aluminiowe3,50 – 5,00 zł / kg 

Cennik skupu puszek aluminiowych – ceny za puszki na złomie

Złom aluminiowy najczęściej można spotkać w postaci puszek po piwie, napojach gazowanych, zużytych kosmetykach w aerozolach takich jak: dezodoranty, antyperspiranty, lakiery do włosów i nie tylko. Skupy złomu chętnie odkupują tego rodzaju metale, ponieważ najczęściej sprzedają je innym przedsiębiorcom, którzy zajmują się produkowaniem np.: opakowań lub elementów wykonanych z aluminium.

Co wpływa na cenę aluminium na skupach złomu?

Cena złomu aluminium zależna jest między innymi od zapotrzebowania na dany surowiec przez firmy produkcyjne. Dodatkowo wpływa też na nią sytuacja ekonomiczna i gospodarcza w kraju, jak i na świecie, notowania na giełdzie czy kurs dolara amerykańskiego. Obecnie ceny złomu za puszki aluminiowe mieści się w przedziale 3,50 – 4,60 zł/kg.

Gdzie sprzedać puszki aluminiowe?

Złom aluminium, jak i każdy inny najlepiej jest sprzedać w skupach złomu działających legalnie. Jeżeli masz więc dużą ilość puszek aluminiowych po piwie czy napojach lub inne metale zawierające ten metal – sprzedaj je!

Na tej stronie internetowej znajdziesz pomocną mapkę z lokalizacjami i danymi kontaktowymi do skupów działających na terenie Twojego miasta, jak i jego okolicach.