Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948
szkła

Cena szkła

Cennik skupu szkła

Zapoznaj się z aktualnymi cenami złomu szkła. Weź pod uwagę, że podane ceny za szkło są orientacyjne, a dokładną kwotę poznasz bezpośrednio na skupie.

Rodzaj surowca: 

Cena w skupie: 

Szkło bezbarwne i kolorowe  0,01 zł / kg 

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Zobacz, ile możesz zarobić sprzedając szkło na skupie

Skup szkła na złomie zależy od ogólnych cen ustalanych przez firmy skupujące. Dodatkowo na wysokość cen za szkło na skupach odpowiadają ogólne uwarunkowania krajowe i notowania na giełdzie. Obecnie cena szkła na złomie wynosi od 0,01 zł/kg. Jeżeli masz na zbyciu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt kilogramów szła – sprzedaj je. Szczegółowe informacje na temat ceny złomu szkła otrzymasz, kontaktując się z wybranym przedsiębiorstwem skupującym.

Gdzie sprzedać szkło?

Jeżeli masz na zbyciu kilka kilogramów, ton czy nawet zaledwie kilka sztuk szkła i nie wiesz, gdzie je sprzedać. Sprawdź mapkę, na której znajdziesz wszystkie firmy skupujące ten materiał, działające w Twoim mieście lub jego bliskiej okolicy. Ułatwi Ci to intuicyjna mapka, na której znajdziesz niezbędne dane kontaktowe.

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.