Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948
gruzu

Odbiór i wywóz gruzu

Wywóz gruzu to ważny element zachowywania porządku na placu budowy i podczas każdego remontu. Gruz zazwyczaj powstaje na skutek wyburzania ścian, ale także i całych domów lub innego rodzaju budynków. Jest to dość użyteczny odpad – jednak nie możemy go porzucać w losowych miejscach, gdyż może to zaszkodzić środowisku i otoczeniu. W związku z tym należy zrealizować profesjonalną firmę odbierającą gruz. Aby dotrzeć do najkorzystniejszej opcji – wystarczy się z nami skontaktować! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą poniżej.

Zobacz, ile może kosztować odbiór i wywóz gruzu!

Rodzaj:

Cena w skupie:

Wynajem kontenera na gruz250 – 1000  zł / tydzień
Odbiór gruzu100 – 150 zł / m3
Odbiór gruzu z załadunkiem200 – 300 zł / m3
Worek na gruz z odbiorem150 – 250 zł / szt.

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Z jakiego powodu opłaca się korzystać z naszej pomocy przy wywozie gruzu?

Dlaczego współpraca z nami podczas organizacji wywozu gruzu jest korzystna? Ponieważ:

 • jesteśmy profesjonalistami – nasza spółka od lat działa w sektorze odpadowym, dzięki czemu mamy wypracowane metody działania i posiadamy liczne kontakty, które umożliwiają dostarczenie klientom właściwej usługi wykonanej przez solidne podmioty,
 • działamy zgodnie z prawem – jesteśmy zarejestrowanym podmiotem, posiadamy wszelkie szkolenia i certyfikaty dotyczące zarządzania odpadami, a także współpracujemy tylko z podmiotami, które są zarejestrowane w KRS oraz BDO. Co więcej, sami pomagamy naszym klientom w uzupełnianiu np. Karty Przekazania Odpadu,
 • jesteśmy proekologiczni – skupiamy się na tym, aby odpad, który nam przekazujesz, nie trafiał na wysypiska do składowania, ale został efektywnie wykorzystany. Bliskie są dla nas założenia gospodarki o obiegu zamkniętym,
 • skupiamy się na pomocy klientowi – jesteśmy elastyczni, gdyż każdy przypadek naszych klientów jest inny. Dlatego zbieramy indywidualne zlecenie i rozpatrujemy je pod kątem konkretnej sprawy. Dzięki temu nadesłana oferta na wywóz i odbiór gruzu będzie spersonalizowana,
 • działamy według zasady „im prościej, tym lepiej” w związku z tym maksymalnie uprościliśmy proces zamawiania i zlecania nam wyszukiwania usług. Aby się z nami skontaktować, możesz zadzwonić na naszą infolinię lub też uzupełnić formularz zgłoszeniowy.

Szczegółowe wytyczne dotyczące współpracy przy odbiorze i wywozie gruzu

O czym musisz pamiętać, zanim zdecydujesz się na współpracę przy utylizacji gruzu? Między innymi o tym, że:

 • obsługujemy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby fizyczne – jednak muszą one dysponować odpowiednią ilością gruzu (należy dokonać konsultacji z naszymi pracownikami); jeśli posiadamy niewielkie ilości gruzu, można je wywieźć do PSZOK-u,
 • skupiamy się na współpracy z podmiotami gospodarczymi – głównie mowa tutaj o firmach budowlanych, remontowych, rozbiórkowych czy demontażowych; od placówek tego rodzaju wymagamy wpisu do BDO, jednak warto w tej sprawie się z nami skonsultować,
 • nie ma minimum logistycznego – nasza usługa polega na dopasowaniu do Twojej ilości gruzu odpowiedniego kontenera lub torby typu Big-Bag, które następnie podstawiamy we wskazaną przez Ciebie lokalizację,
 • jeżeli nie posiadasz wpisu do BDO, a powinieneś, skontaktuj się z nami,
 • warto pamiętać o tym, że wywóz gruzu to wywóz tylko gruzu, a nie wszystkich pozostałych odpadów z budowy, w związku z nowymi sposobami segregacji takich budowlanych odpadów, musimy pamiętać o tym, aby do konkretnego kontenera wrzucać sam gruz,
 • ekipa zajmująca się utylizacją gruzu nie podejmie się wywózki, jeśli w kontenerze znajdą się substancje niebezpieczne, rozpuszczalniki, chemikalia, azbest czy eternit,
 • oferujemy darmową wycenę gruzu – wystarczy tylko uzupełnić formularz wycenowy znajdujący się na stronie.

Szybkie i łatwe zamawianie utylizacji gruzu

Nasza usługa organizacji wywozu i odbioru gruzu zamyka się w następujących pięciu puntach:

 1. Najpierw należy zgłosić nam chęć skorzystania z naszej usługi. Możesz to zrobić za pośrednictwem infolinii, formularza zgłoszeniowy lub maila (adres biuro@wastemaster.pl).
 2. Kolejny krok to charakterystyka odpadu. Podaj nam szacunkową ilość gruzu (najlepiej w m3 lub kilogramach), z jakich prac pochodzi, jaki kontener potrzebujesz, na ile dni oraz gdzie chcesz go podstawić. Lokalizacja jest niezwykle ważna, ponieważ to dzięki niej będziemy szukać najbliższej usługi utylizacji gruzu. Na tym etapie będziemy także ustalać kwestię płatności, a także sprawy dotyczące BDO.
 3. Następnie nasi pracownicy zajmą się wyceną gruzu i całej usługi. Na jej podstawie sporządzimy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Wszystkie wyniki naszych działań zostaną Ci przekazane na maila.
 4. Po tym, jak już wyślemy Ci ofertę – czas na Twój ruch. Jeśli nasza propozycja wyda Ci się interesująca, kliknij przycisk, który znajdziesz w wiadomości od nas. Jest to równoznaczne ze zgodą na wykonanie konkretnej usługi. Jeśli jednak uznasz, że nasza oferta nie jest wystarczająca, wtedy rozpoczniemy renegocjacje w Twoim imieniu. W ten sposób otrzymasz najkorzystniejszą opcję z możliwych dostępnych. Tę ofertę również prześlemy Ci mailowo do akceptacji.
 5. Na końcu czas na finalizację usługi. Na tym etapie dopasowywany jest termin realizacji usługi oraz realizowane są płatności. Po określonym czasie postoju gruz jest wywożony, a Ty pozbyłeś się problemu! Jeśli posiadasz pytania – zwłaszcza dotyczące kwestii BDO – skontaktuj się z nami.

Wywóz i utylizacja gruzu – co warto wiedzieć?

Czym jest gruz? Jest to pozostałość budowlana lub remontowa, która składa się z: cegieł, tynków, piasku, betonu, kamieni, resztek ceramiki, dachówek, kafli. Do czystego gruzu zaś zalicza się ziemię, piach oraz kamienie. Najczęściej właśnie z takim podziałem się spotkamy – choć nie jest on istotny w kontekście wywozu gruzu. Wyróżnia się następujący podział na:

 • gruz ceglany,
 • gruz betonowy,
 • gruz ceglano-betonowy,
 • gruz zanieczyszczony (zawierający zmieszane odpady z budowy),
 • tynk.

Najczęściej są to resztki po wyburzaniu ścian, zrywaniu kafelek w łazience lub wyburzaniu całych elewacji, stropów czy budowli. Zabrania się porzucania gruzu w losowych miejscach, ponieważ może on przyczynić się do wypadków lub po prostu zanieczyszczania środowiska. Karą za takie działania jest grzywna w wysokości od 500 zł.

Najlepszym rozwiązaniem dotyczącym odbioru gruzu jest wynajem kontenera na odpady budowlane. Możemy się zdecydować na kontener otwarty, zamknięty, hakowy, wysypowy, zbiorczy lub można także wynająć torbę typu Big-Bag. Ma ona pojemność ok. 1 m3 i idealnie nadaje się do gromadzenia niewielkich ilości pozostałości. Jeśli chodzi o wymiary dużych kontenerów – mogą one osiągać od 2 m3 do nawet 20-36 m3.

Skąd masz wiedzieć, jak duży kontener przyda Ci się podczas remontu lub budowy? Jak oblicza się objętość gruzu? Szacuje się, że gruz z wyburzania domu to około 30% kubatury całej nieruchomości. Najmniejszą objętość ma gruz betonowy i taki, który zawiera głównie cegły. Z kolei największą objętością cechują się gruzy zmieszane oraz zawierające duże ilości kamieni.

Co się dzieje po odbiorze gruzu?

Po tym, jak już odbierzemy i wywieziemy odpad, odpowiednie firmy zajmują się recyklingiem gruzu. Polega on na umieszczeniu materiałów w przesiewarkach, które pozbywają się drewna, metali i innych zanieczyszczeń, które nie wchodzą w skład gruzu. Następnie materiały typu beton, cegły, tynki są kruszone na żwir lub też drobniejsze elementy. Tak przygotowany surowiec nadaje się do utwardzania dróg i fundamentów, a także do posypek pod bruk lub utwardzeń pod wylewkę. W ten sposób wykorzystuje się praktycznie 90% gruzu!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile trzeba będzie zapłacić za utylizację gruzu, zachęcamy do skorzystania z naszej bezpłatnej wyceny online. Wystarczy, że uzupełnisz jeden formularz i gotowe! Jeżeli jednak potrzebujesz dodatkowego wsparcia w organizacji wywozu gruzu lub też sprawach dotyczących BDO – zachęcamy do kontaktu.

FAQ – najczęściej zadawane pytania o odbiór i wywóz gruzu

1. Ile gruzu można oddać do PSZOK-u?

Limit ilości gruzu, który można oddać do PSZOK-u, różni się w zależności od gminy. Zazwyczaj jest to od kilkudziesięciu do kilkuset kilogramów na osobę rocznie, ale zalecamy sprawdzenie lokalnych przepisów lub bezpośredni kontakt z PSZOK-iem w Twojej gminie.

2. Co grozi za wyrzucenie gruzu?

Wyrzucenie gruzu w miejscu do tego nieprzeznaczonym może skutkować mandatem karnym od 500 zł w górę lub innymi sankcjami prawnymi. W Polsce obowiązują ścisłe przepisy dotyczące utylizacji odpadów, w tym gruzu.

3. Co zrobić z dużą ilością gruzu?

W przypadku dużych ilości gruzu, np. po remoncie, warto rozważyć wynajęcie kontenera na gruz lub skorzystanie z usług firmy zajmującej się jego wywozem i utylizacją. Kontener jest bardzo korzystną opcją, gdyż możemy wybrać jego rozmiar. W zależności od tego, ile gruzu posiadamy, można wybrać kontener o wielkości 2 m3 lub nawet 20-36 m3.

4. Co zrobić z małą ilością gruzu?

Małe ilości gruzu można zwykle oddać do PSZOK-u. Alternatywnie, można zapytać firmę remontową lub budowlaną o możliwość pozbycia się niewielkich ilości gruzu. Istnieje również opcja wykupienia torby typu Big-Bag o pojemności 1-1,5 m3 – wówczas mamy ułatwione gromadzenie pozostałości, a także możemy sprawniej je przekazać do PSZOK-u lub firmy remontowo-budowlanej.

5. Gdzie wyrzucić wiadro gruzu?

Wiadro gruzu można najczęściej oddać do PSZOK-u. Warto jednak uprzednio sprawdzić lokalne przepisy lub zasady panujące w konkretnym punkcie.

6. Do jakich śmieci wyrzucamy gruz?

Gruz nie jest odpadem komunalnym, dlatego nie powinien być wyrzucany do żadnego z domowych pojemników na śmieci. Należy go oddać do PSZOK-u lub skorzystać z usług firmy zajmującej się wywozem gruzu.

7. Jak obliczyć wywóz gruzu?

Koszt wywozu gruzu zależy od wielu czynników, takich jak ilość, rodzaj gruzu oraz odległość od miejsca wywozu. Firmy oferujące te usługi zazwyczaj kalkulują koszty indywidualnie. Szacuje się jednak, że podczas wyburzania domu, wyprodukujemy o 30% więcej gruzu niż wynosi kubatura budynku.

8. Czy można samemu wywieźć gruz?

Można samemu wywieźć gruz, o ile dysponuje się odpowiednim środkiem transportu i gruz jest przewożony do miejsca legalnie przyjmującego tego typu odpady (np. PSZOK, firma gromadząca gruz, kupiec, któremu oddaliśmy materiał np. pod budowę fundamentów).

9. Ile gruzu jest z łazienki?

Jest to dość indywidualna kwestia, która zależy od grubości ścian oraz wielkości łazienki, jednak szacuje się, że wytworzymy o 3 m3 więcej gruzu niż mamy powierzchni skuwanej.Jest to dość indywidualna kwestia, która zależy od grubości ścian oraz wielkości łazienki, jednak szacuje się, że wytworzymy o 3 m3 więcej gruzu niż mamy powierzchni skuwanej.

Podsumowanie usługi

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym wywozie i utylizacji gruzu, zapewniając kompleksową obsługę zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze odpadowym, oferujemy usługi na najwyższym poziomie, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Nasze podejście opiera się na zasadach gospodarki o obiegu zamkniętym, mając na celu maksymalne wykorzystanie odpadów, a tym samym ochronę środowiska przed nadmiernym zanieczyszczeniem. Rozumiemy, że każdy przypadek jest unikalny, dlatego oferujemy spersonalizowane usługi, począwszy od bezpłatnej wyceny, poprzez wybór odpowiedniego kontenera lub torby typu Big-Bag, aż po finalizację usługi, w tym pomoc w kwestiach związanych z BDO. Naszym celem jest uproszczenie całego procesu, aby nasi klienci mogli łatwo i szybko pozbyć się gruzu bez zbędnych formalności.

Nasza firma oferuje pełen zakres usług związanych z wywozem i utylizacją gruzu, zapewniając przy tym profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w ochronę środowiska, klienci mogą liczyć na szybką, wygodną i ekologiczną obsługę.

Szukaj usługi wywozu i odbióru gruzu w swojej lokalizacji

Skup gruzu Łódź
Skup gruzu Piotrków Trybunalski
Skup gruzu Pabianice
Skup gruzu Tomaszów Mazowiecki
Skup gruzu Bełchatów
Skup gruzu Zgierz
Skup gruzu Skierniewice
Skup gruzu Radomsko
Skup gruzu Kutno
Skup gruzu Sieradz
Skup gruzu Zduńska Wola
Skup gruzu Łowicz
Skup gruzu Wieluń
Skup gruzu Aleksandrów Łódzki
Skup gruzu Opoczno
Skup gruzu Ozorków
Skup gruzu Konstantynów Łódzki
Skup gruzu Rawa Mazowiecka
Skup gruzu Łask
Skup gruzu Głowno
Skup gruzu Łęczyca
Skup gruzu Koluszki
Skup gruzu Brzeziny
Skup gruzu Warszawa
Skup gruzu Radom
Skup gruzu Płock
Skup gruzu Siedlce
Skup gruzu Pruszków
Skup gruzu Legionowo
Skup gruzu Ostrołęka
Skup gruzu Piaseczno
Skup gruzu Otwock
Skup gruzu Ciechanów
Skup gruzu Żyrardów
Skup gruzu Mińsk Mazowiecki
Skup gruzu Wołomin
Skup gruzu Sochaczew
Skup gruzu Ząbki
Skup gruzu Mława
Skup gruzu Grodzisk Mazowiecki
Skup gruzu Marki
Skup gruzu Nowy Dwór Mazowiecki
Skup gruzu Wyszków
Skup gruzu Piastów
Skup gruzu Ostrów Mazowiecka
Skup gruzu Płońsk
Skup gruzu Kobyłka
Skup gruzu Józefów
Skup gruzu Sulejówek
Skup gruzu Pionki
Skup gruzu Pułtusk
Skup gruzu Gostynin
Skup gruzu Sokołów Podlaski
Skup gruzu Sierpc
Skup gruzu Kozienice
Skup gruzu Zielonka
Skup gruzu Konstancin-Jeziorna
Skup gruzu Przasnysz
Skup gruzu Garwolin
Skup gruzu Łomianki
Skup gruzu Grójec
Skup gruzu Milanówek
Skup gruzu Brwinów
Skup gruzu Węgrów
Skup gruzu Błonie
Skup gruzu Szydłowiec
Skup gruzu Warka
Skup gruzu Góra Kalwaria
Skup gruzu Radzymin
Skup gruzu Ożarów Mazowiecki
Skup gruzu Karczew
Skup gruzu Maków Mazowiecki
Skup gruzu Wrocław
Skup gruzu Wałbrzych
Skup gruzu Legnica
Skup gruzu Jelenia Góra
Skup gruzu Lubin
Skup gruzu Głogów
Skup gruzu Świdnica
Skup gruzu Bolesławiec
Skup gruzu Oleśnica
Skup gruzu Oława
Skup gruzu Dzierżoniów
Skup gruzu Zgorzelec
Skup gruzu Bielawa
Skup gruzu Kłodzko
Skup gruzu Świebodzice
Skup gruzu Jawor
Skup gruzu Polkowice
Skup gruzu Nowa Ruda
Skup gruzu Lubań
Skup gruzu Kamienna Góra
Skup gruzu Bogatynia
Skup gruzu Strzegom
Skup gruzu Jelcz-Laskowice
Skup gruzu Złotoryja
Skup gruzu Boguszów-Gorce
Skup gruzu Ząbkowice Śląskie
Skup gruzu Trzebnica
Skup gruzu Chojnów
Skup gruzu Brzeg Dolny
Skup gruzu Strzelin
Skup gruzu Wołów
Skup gruzu Góra
Skup gruzu Milicz
Skup gruzu Kowary
Skup gruzu Syców
Skup gruzu Bydgoszcz
Skup gruzu Toruń
Skup gruzu Lublin
Skup gruzu Zamość
Skup gruzu Chełm
Skup gruzu Biała Podlaska
Skup gruzu Puławy
Skup gruzu Świdnik
Skup gruzu Kraśnik
Skup gruzu Łuków
Skup gruzu Biłgoraj
Skup gruzu Lubartów
Skup gruzu Tomaszów Lubelski
Skup gruzu Łęczna
Skup gruzu Krasnystaw
Skup gruzu Hrubieszów
Skup gruzu Międzyrzec Podlaski
Skup gruzu Dęblin
Skup gruzu Radzyń Podlaski
Skup gruzu Włodawa
Skup gruzu Janów Lubelski
Skup gruzu Parczew
Skup gruzu Zielona Góra
Skup gruzu Gorzów Wielkopolski
Skup gruzu Nowa Sól
Skup gruzu Żary
Skup gruzu Żagań
Skup gruzu Świebodzin
Skup gruzu Międzyrzecz
Skup gruzu Kostrzyn nad Odrą
Skup gruzu Sulechów
Skup gruzu Słubice
Skup gruzu Gubin
Skup gruzu Lubsko
Skup gruzu Wschowa
Skup gruzu Szprotawa
Skup gruzu Krosno Odrzańskie
Skup gruzu Drezdenko
Skup gruzu Sulęcin
Skup gruzu Kraków
Skup gruzu Tarnów
Skup gruzu Nowy Sącz
Skup gruzu Oświęcim
Skup gruzu Chrzanów
Skup gruzu Olkusz
Skup gruzu Nowy Targ
Skup gruzu Bochnia
Skup gruzu Gorlice
Skup gruzu Zakopane
Skup gruzu Skawina
Skup gruzu Wieliczka
Skup gruzu Andrychów
Skup gruzu Trzebinia
Skup gruzu Wadowice
Skup gruzu Kęty
Skup gruzu Myślenice
Skup gruzu Libiąż
Skup gruzu Brzesko
Skup gruzu Limanowa
Skup gruzu Rabka-Zdrój
Skup gruzu Dąbrowa Tarnowska
Skup gruzu Miechów
Skup gruzu Brzeszcze
Skup gruzu Niepołomice
Skup gruzu Krynica-Zdrój
Skup gruzu Bukowno
Skup gruzu Krzeszowice
Skup gruzu Opole
Skup gruzu Kędzierzyn-Koźle
Skup gruzu Nysa
Skup gruzu Brzeg
Skup gruzu Kluczbork
Skup gruzu Prudnik
Skup gruzu Strzelce Opolskie
Skup gruzu Namysłów
Skup gruzu Krapkowice
Skup gruzu Głuchołazy
Skup gruzu Głubczyce
Skup gruzu Zdzieszowice
Skup gruzu Rzeszów
Skup gruzu Przemyśl
Skup gruzu Mielec
Skup gruzu Stalowa Wola
Skup gruzu Tarnobrzeg
Skup gruzu Krosno
Skup gruzu Dębica
Skup gruzu Jarosław
Skup gruzu Sanok
Skup gruzu Jasło
Skup gruzu Łańcut
Skup gruzu Ropczyce
Skup gruzu Nisko
Skup gruzu Przeworsk
Skup gruzu Leżajsk
Skup gruzu Sędziszów Małopolski
Skup gruzu Lubaczów
Skup gruzu Nowa Dęba
Skup gruzu Białystok
Skup gruzu Suwałki
Skup gruzu Łomża
Skup gruzu Augustów
Skup gruzu Bielsk Podlaski
Skup gruzu Zambrów
Skup gruzu Grajewo
Skup gruzu Hajnówka
Skup gruzu Sokółka
Skup gruzu Łapy
Skup gruzu Siemiatycze
Skup gruzu Wasilków
Skup gruzu Kolno
Skup gruzu Gdańsk
Skup gruzu Gdynia
Skup gruzu Słupsk
Skup gruzu Tczew
Skup gruzu Rumia
Skup gruzu Wejherowo
Skup gruzu Starogard Gdański
Skup gruzu Chojnice
Skup gruzu Kwidzyn
Skup gruzu Malbork
Skup gruzu Sopot
Skup gruzu Lębork
Skup gruzu Pruszcz Gdański
Skup gruzu Reda
Skup gruzu Kościerzyna
Skup gruzu Bytów
Skup gruzu Ustka
Skup gruzu Kartuzy
Skup gruzu Człuchów
Skup gruzu Puck
Skup gruzu Miastko
Skup gruzu Katowice
Skup gruzu Częstochowa
Skup gruzu Sosnowiec
Skup gruzu Gliwice
Skup gruzu Zabrze
Skup gruzu Bielsko-Biała
Skup gruzu Bytom
Skup gruzu Ruda Śląska
Skup gruzu Rybnik
Skup gruzu Tychy
Skup gruzu Dąbrowa Górnicza
Skup gruzu Chorzów
Skup gruzu Jaworzno
Skup gruzu Jastrzębie-Zdrój
Skup gruzu Mysłowice
Skup gruzu Siemianowice Śląskie
Skup gruzu Żory
Skup gruzu Tarnowskie Góry
Skup gruzu Będzin
Skup gruzu Piekary Śląskie
Skup gruzu Racibórz
Skup gruzu Świętochłowice
Skup gruzu Zawiercie
Skup gruzu Wodzisław Śląski
Skup gruzu Mikołów
Skup gruzu Knurów
Skup gruzu Cieszyn
Skup gruzu Czechowice-Dziedzice
Skup gruzu Czeladź
Skup gruzu Myszków
Skup gruzu Żywiec
Skup gruzu Czerwionka-Leszczyny
Skup gruzu Pszczyna
Skup gruzu Lubliniec
Skup gruzu Łaziska Górne
Skup gruzu Rydułtowy
Skup gruzu Orzesze
Skup gruzu Bieruń
Skup gruzu Pyskowice
Skup gruzu Radlin
Skup gruzu Radzionków
Skup gruzu Lędziny
Skup gruzu Ustroń
Skup gruzu Skoczów
Skup gruzu Pszów
Skup gruzu Kłobuck
Skup gruzu Wisła
Skup gruzu Kielce
Skup gruzu Ostrowiec Świętokrzyski
Skup gruzu Starachowice
Skup gruzu Skarżysko-Kamienna
Skup gruzu Sandomierz
Skup gruzu Końskie
Skup gruzu Busko-Zdrój
Skup gruzu Jędrzejów
Skup gruzu Staszów
Skup gruzu Pińczów
Skup gruzu Włoszczowa
Skup gruzu Olsztyn
Skup gruzu Elbląg
Skup gruzu Ełk
Skup gruzu Iława
Skup gruzu Ostróda
Skup gruzu Giżycko
Skup gruzu Kętrzyn
Skup gruzu Bartoszyce
Skup gruzu Szczytno
Skup gruzu Mrągowo
Skup gruzu Działdowo
Skup gruzu Pisz
Skup gruzu Braniewo
Skup gruzu Olecko
Skup gruzu Lidzbark Warmiński
Skup gruzu Gołdap
Skup gruzu Nidzica
Skup gruzu Morąg
Skup gruzu Pasłęk
Skup gruzu Węgorzewo
Skup gruzu Nowe Miasto Lubawskie
Skup gruzu Biskupiec
Skup gruzu Lubawa
Skup gruzu Dobre Miasto
Skup gruzu Poznań
Skup gruzu Kalisz
Skup gruzu Konin
Skup gruzu Piła
Skup gruzu Ostrów Wielkopolski
Skup gruzu Gniezno
Skup gruzu Leszno
Skup gruzu Luboń
Skup gruzu Września
Skup gruzu Swarzędz
Skup gruzu Śrem
Skup gruzu Krotoszyn
Skup gruzu Turek
Skup gruzu Jarocin
Skup gruzu Wągrowiec
Skup gruzu Kościan
Skup gruzu Środa Wielkopolska
Skup gruzu Koło
Skup gruzu Gostyń
Skup gruzu Rawicz
Skup gruzu Szamotuły
Skup gruzu Złotów
Skup gruzu Chodzież
Skup gruzu Oborniki
Skup gruzu Pleszew
Skup gruzu Trzcianka
Skup gruzu Grodzisk Wielkopolski
Skup gruzu Nowy Tomyśl
Skup gruzu Mosina
Skup gruzu Ostrzeszów
Skup gruzu Kępno
Skup gruzu Słupca
Skup gruzu Wolsztyn
Skup gruzu Wronki
Skup gruzu Rogoźno
Skup gruzu Czarnków
Skup gruzu Międzychód
Skup gruzu Murowana Goślina
Skup gruzu Szczecin
Skup gruzu Koszalin
Skup gruzu Stargard
Skup gruzu Kołobrzeg
Skup gruzu Świnoujście
Skup gruzu Szczecinek
Skup gruzu Police
Skup gruzu Wałcz
Skup gruzu Białogard
Skup gruzu Goleniów
Skup gruzu Gryfino
Skup gruzu Nowogard
Skup gruzu Gryfice
Skup gruzu Świdwin
Skup gruzu Choszczno
Skup gruzu Darłowo
Skup gruzu Dębno
Skup gruzu Barlinek
Skup gruzu Złocieniec
Skup gruzu Pyrzyce
Skup gruzu Sławno
Skup gruzu Drawsko Pomorskie
Skup gruzu Myślibórz
Skup gruzu Łobez

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.