Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

auto złomu

Auto złom i kasacja pojazdów

Auto kasacja cennik w okolicy – ceny auto złomu za 1 kg

Sprawdź ceny za kg auto złomu i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton)400 - 1000 zł / szt.
Chłodnice4,51 - 5,62 zł / kg
Alternatory1,15 - 1,76 zł / kg
Rozruszniki1,10 - 1,50 zł / kg
Felgi aluminiowe3,46 - 4,64 zł / kg
Felgi stalowe0,45 - 0,75 zł / kg
Akumulatory1,53 - 2,88 zł / kg
Karoseria0,51 - 0,82 zł / kg
Katalizatory160,68 - 1060,51 zł / kg

Porównaj ceny w 132 firmach

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Złomowanie pojazdów to trudna, a niekiedy i skomplikowana sprawa. Utrzymywanie na podwórku lub firmowym placu aut, które już nie nadają się do jeżdżenia ani serwisowania jest bardzo kłopotliwe, a porzucenie takich wraków jest prawnie zabronione. Jednak nawet powypadkowe samochody mają szansę na kolejne wykorzystanie i drugie życie. Dzięki usłudze kasacji pojazdów możesz nie tylko pozbyć się kłopotliwych pojazdów, lecz także zarobić na sprzedaży takiego auta. Jeśli nie zamierzasz tracić czasu na szukanie odpowiedniej placówki, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działamy na rynku zarządzania i gospodarowania odpadami od lat, w związku z czym mamy niezbędne doświadczenie w wyszukiwaniu korzystnych punktów auto złomu i kasacji pojazdów w Polsce.

Dlaczego warto skorzystać z naszego wsparcia podczas realizacji kasacji pojazdów?

Warto skorzystać z naszej pomocy podczas poszukiwania usługi auto złomowania, ponieważ nasza firma jest:

 • rzetelna – współpracujemy tylko z podmiotami, które są zarejestrowane w KRS-ie oraz posiadają wpis do systemu BDO. Nie narażamy naszych klientów na kontakt z firmami, które są nieprofesjonalne i nie działają w zgodzie z prawem.
 • skoncentrowana na kliencie – nasza usługa jest spersonalizowana, a każde zamówienie jest przyjmowane osobno wraz z indywidualnymi preferencjami naszych zleceniodawców. Szukamy ofert, które będą spełniały wszystkie Twoje wymagania. Zależy nam na tym, abyś na swój adres e-mail otrzymał wyjątkową ofertę, dzięki której korzystnie przeprowadzisz auto złom, a w rezultacie i kasację pojazdu (pojazdów).
 • legalna – przestrzegamy regulacji prawnych dotyczących obrotu odpadami, a także współpracujemy z podmiotami, które działają legalnie – posiadają wymagane certyfikaty pozwalające na kasację pojazdów oraz mają aktualny wpis do systemu BDO.
 • proekologiczna – działania i usługi naszej firmy mają realny wpływ na ochronę środowiska oraz gospodarkę odpadami w Polsce. Zmniejszamy ilość odpadów, które zalegają bezużytecznie na wysypiskach, a w zamian za to skupiamy się na współpracy z podmiotami, które nie składują pozostałości, tylko efektywnie je wykorzystują lub w ekologiczny i bezpieczny sposób neutralizują. Zależy nam na przestrzeganiu zasad zrównoważonego rozwoju oraz założeń gospodarki o obiegu zamkniętym.
 • transparentna – proces zamawiania usługi auto złomowania i kasacji pojazdów jest przejrzysty oraz maksymalnie uproszczony po to, aby klienci nie musieli się angażować w proces poszukiwań, oraz aby mogli szybko zamówić potrzebną usługę. Dlatego aby się z nami skontaktować, możesz skorzystać z infolinii lub też formularza zgłoszeniowego.

Szczegóły oferty auto złomowania i kasacji pojazdów – co jeszcze warto wiedzieć?

Zanim zlecisz nam poszukiwania odpowiedniego punktu kasacji pojazdów, musisz wiedzieć, że:

 • obsługujemy zarówno osoby fizyczne, jak i firmy – wystarczy tylko posiadać odpowiednią ilość odpadu, która spełnia nasze minimum logistyczne;
 • nie ma minimum logistycznego podanego w kilogramach lub tonach – jednak należy posiadać przynajmniej jeden samochód do zezłomowania,
 • zajmujemy się organizacją kasacji różnych pojazdów – nie tylko aut osobowych, lecz także busów, aut ciężarowych, przemysłowych, rolniczych;
 • skupowane są pojazdy zniszczone, zepsute, nienadające się do użytku – nie realizujemy skupu samochodów, tylko gromadzimy pojazdy przeznaczone do kasacji, tj. nienadające się do serwisowania i powrotu na drogi;
 • od właściciela wymagamy dowodu zakupu pojazdu, kartę pojazdu oraz dowód rejestracyjny – jest to warunek, który ma na celu wykluczenie możliwości złomowania auta pochodzącego z kradzieży;
 • warto zadbać o to, aby pojazd przeznaczany do kasacji miał spuszczone wszystkie płyny – dodatkowa usługa usuwania paliw i olejów obniży wartość rynkową złomowanego pojazdu;
 • oferujemy naszym klientom darmową usługę wyceniania pojazdów, wystarczy tylko wypełnić formularz zamieszczony w naszej witrynie lub skontaktować się z nami telefonicznie – wtedy zlecenie zostanie odebrane przez jednego z naszych pracowników.

Jak możesz zamówić u nas usługę auto złomowania i kasacji?

Nasz usługa została opracowana w taki sposób, aby w minimalnym stopniu angażowała klienta i jego czas. Stworzyliśmy szybki system zgłaszania zlecenia, które jest następnie przekazywane do naszych pracowników. Obsługa klienta zajmuje się szybką wyceną auta do kasacji oraz wyszukiwaniem potencjalnych usług. Całość możemy skrócić do 5. etapów:

 1. Złożenia zlecenia. Możesz zgłosić chęć skorzystania z naszej usługi za pomocą:
  • adresu e-mail – biuro@wastemaster.pl,
  • kontaktu telefonicznego znajdującego się na stronach internetowych,
  • wypełnienia i przesłania formularza zgłoszeniowego (wagę odpadu możesz podać w przybliżeniu).
 2. Kolejny etap to scharakteryzowanie posiadanego odpadu. Abyśmy mogli opracować wycenę i znaleźć właściwy punkt kasacji samochodów, musisz zdradzić nam przede wszystkim:
  • ilość odpadu (ile samochodów chcesz oddać na złom, ile mniej więcej ważą),
  • modele aut i ich roczniki,
  • czy do transportu będzie potrzebna laweta,
  • aktualny stan techniczny (powypadkowy, stary, nienadający się do użytkowania),
  • czy auto jest kompletne – jeśli nie, to czego w nim brakuje,
  • czy z auta są spuszczone płyny,
  • lokalizację, w której znajduje się odpad.

   Ostatnia z wymienionych informacji jest o tyle istotna, o ile będziesz chciał szukać najbliższego auto złomu w swojej okolicy. Jeżeli zamierzasz samodzielnie dostarczyć pojazd do wskazanego przez nas punktu kasacji, daj nam o tym znać w trakcie składania zlecenia. Taka opcja nie jest oczywiście obowiązkowa dla wszystkich. Możesz postawić na nasz transport i organizację odpowiedniej lawety, która przewiezie szrot w miejsce jego bezpiecznego i efektywnego złomowania.

   Na tym etapie ustalimy także kwestie związane z płatnościami oraz BDO (jeżeli jest ona wymagana). Podczas wyceny bardzo przydatne może okazać się zdjęcie samochodu do kasacji. Dzięki fotografii, naszym specjalistom łatwiej będzie ocenić, w jakim stanie technicznym faktycznie się ono znajduje.
 3. Kolejny krok należy już do naszych pracowników. Oszacują oni wartość Twojego pojazdu i rozpoczną poszukiwania odpowiednich placówek auto szrotów i stacji kasacji pojazdów. Będziemy korzystać z pomocy naszych partnerów i zaprzyjaźnionych placówek, a wyniki naszych prac przekażemy Ci na wcześniej podany przez Ciebie adres e-mail.
 4. Jeżeli nasza propozycja nie będzie Cię zadowalać, rozpoczniemy negocjacje cenowe w Twoim imieniu. Jednak jeśli przesłana oferta będzie dla Ciebie odpowiednia i satysfakcjonująca – kliknij przycisk, który znajdziesz w naszej wiadomości mailowej. Jest to dla nas sygnał, że zaakceptowałeś ofertę. Odpowiednią informację otrzymamy w naszym panelu przyjmowania zamówień.
 5. Na końcu czas na właściwą finalizację usługi. Ustalimy termin odbioru kasowanego auta, a jeżeli wybrałeś opcję samodzielnego transportu, wspólnie znajdziemy datę, w której możesz dostarczyć pojazd na plac. W razie potrzeby, jesteśmy wsparciem w kwestiach dokumentacji i wszelkich formalności. Na końcu dochodzi do uregulowania płatności.

Jak wygląda złomowanie auta? Charakterystyka odpadów na auto szrocie

Kasacja pojazdów to ostateczne rozwiązanie dla aut, które ze względu na swoje uszkodzenia lub wiek nie nadają się do serwisowania ani do sprzedaży. Aby nie pozostawiać takich pojazdów na własnym podwórku czy firmowym parkingu, zdecydowanie warto zdecydować się na współpracę ze skupami aut do kasacji. W tego typu placówkach odbywa się przegląd pojazdu. Wszystkie cenne podzespoły (w szczególności katalizatory) zostają wyjęte i, jeśli nadają się do dalszego użytkowania, sprzedane, a karoseria zmiażdżona. Jak zezłomować auto? I jak dokładnie wygląda proces działania auto złomu? Zazwyczaj następująco:

 1. Auto do kasacji trafia na złom. Jako właściciele starego pojazdu musimy okazać dowód zakupu, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu. Wypełnia się również specjalny formularz o kasacji auta, który umożliwia wyrejestrowanie pojazdu i zakończenie ubezpieczenia – nie będziemy już więcej płacić składki OC.
 2. Pojazd zostaje pozbawiony niebezpiecznych elementów, takich jak płyny chłodnicze, płyny z akumulatora, paliwo czy płyny hamulcowe. Są one klasyfikowane jako odpady niebezpieczne, które należy składować i utylizować osobno.
 3. Po usunięciu płynów, wyrywa się koła, silnik oraz siedzenia, kokpit i elementy plastikowe.
 4. Na końcu auto jest sprasowane tak, aby zmniejszyło swoją objętość. Elementy stalowe są sprzedawane do hut i stalowni, ewentualnie składowane na osobne skupy złomu.
 5. Elementy cenne i sprawne, takie jak katalizatory lub silniki, zostają sprzedane lub również przekazane do recyklingu.

Możemy złomować nie tylko auta osobowe, lecz także jednoślady, pojazdy ciężarowe, rolnicze oraz przemysłowe. Musimy jednak pamiętać, żeby nie wymontowywać z pojazdów cennych materiałów, ponieważ to one sprawiają, że sprzedaż auta na złom się opłaca. Można jedynie wykręcić elementy plastikowe i detale z wnętrza pojazdu. O czym musimy pamiętać przed zgłoszeniem się do punktu kasacji pojazdów? Między innymi o tym, aby:

 • wyjąć z auta wszystkie rzeczy osobiste,
 • do punktu kasacji przyjechać z dowodem rejestracyjnym, kartą pojazdu oraz dowodem umowy kupna-sprzedaży,
 • wziąć ze sobą dowód osobisty, aby potwierdzić swoją tożsamość,
 • w miarę możliwości spuścić wszelkie płyny z pojazdu,
 • nie robić dodatkowego przeglądu technicznego – nie jest on konieczny, aby przeprowadzić taką usługę – w końcu samochód kończy swoje funkcjonowanie,
 • dostarczać samochód, który naprawdę nie nadaje się do sprzedaży ani serwisu. Nie należy mylić auto szrotów ze skupem aut używanych!

Jeżeli dostarczamy pojazd niekompletny, np. niezawierający silnika lub katalizatora, automatycznie cena, którą zaproponuje punkt kasacji pojazdów, będzie o niższa. Szacuje się, że w auto złomie możemy zarobić od 300 do nawet 1000 złotych. Dużo zależy od bardzo wielu czynników, np.: modelu auta, jego stanu, kompletności, a także rocznika i lokalizacji (regionu, w którym znajduje się szrot). Zdecydowanie lepiej nie opierać się na wątpliwych szacunkach, a skupić na indywidualnej i profesjonalnej wycenie, którą oferujemy naszym klientom zupełnie za darmo. Wystarczy uzupełnić formularz wycenowy lub zgłosić się do działu obsługi klienta. Dział ten przyjmuje zlecenie przez specjalną infolinię.

FAQ – najczęściej zadawane pytania o auto złom i kasację pojazdów

1. Jak oddać auto na złom?

Aby oddać auto na złom, można wykonać kilka kroków. Przede wszystkim należy znaleźć lokalny punkt, w którym możemy przeprowadzić kasację pojazdu. Możesz to zrobić poprzez Internet, kontaktując się z lokalnymi firmami, lub skorzystać z naszego wsparcia w wyszukiwaniu placówek tego rodzaju. Dzięki temu unikniesz wykonywania wielu telefonów do różnych firm i zaoszczędzisz czas.

Skontaktuj się z wybranym skupem lub firmą, poproś o wycenę i umów się na dostarczenie pojazdu. Możesz także skorzystać z opcji podstawienia lawety – wtedy nie musisz martwić się o transport szrota do kasacji. Po ustaleniu terminu przyjazdu i dostawy (lub podstawienia lawety przez auto złom), przygotuj potrzebne dokumenty, w tym dowód rejestracyjny, dowód własności pojazdu i kartę pojazdu (jeśli została wydana). Nie zapomnij o dowodzie osobistym – bez niego nie uda się potwierdzić Twojej tożsamości. W ten sposób możesz zrealizować usługę kasacji samochodu.

2. Co trzeba mieć, aby oddać samochód na złom?

Aby oddać samochód na złom, należy mieć przy sobie niezbędne dokumenty do przeprowadzenia legalnej kasacji pojazdu. Jest to:

 • dowód rejestracyjny,
 • umowa kupna-sprzedaży (chodzi o udowodnienie, że jesteśmy prawnymi właścicielami pojazdu i że nie pochodzi ono z kradzieży),
 • kartę pojazdu,
 • dowód osobisty do potwierdzenia tożsamości.

3. Czy można oddać auto na złom bez przeglądu?

Tak, na auto złom można oddać auto bez przeglądu. Aktualny przegląd techniczny samochodu nie jest wymagany przy realizacji autozłomowania. Jest to pojazd przeznaczony do kasacji, a więc nie potrzebuje mieć aktualnych badań, które zakwalifikują go jako zdolnego do powrotu na drogi.

4. Czy można oddać auto na złom bez silnika?

Tak, można oddać na złom auto bez silnika, jednak w związku z tym, że jest to bardzo cenny element pojazdu, wpłynie to na obniżenie finalnej ceny, którą możemy uzyskać w placówce skupu. Podobnie z katalizatorami – każdy brak lub zniszczenie cennego urządzenia wewnątrz pojazdu skutkuje obniżeniem zysku ze sprzedaży auta na złom.

5. Na czym polega kasacja auta?

Kasacja auta polega na tym, że pojazd niezdolny do jazdy i funkcjonowania na drodze trafia do punktu, gdzie ulega zezłomowaniu. Najpierw usuwa się z niego wszystkie szkodliwe i niebezpieczne substancje (głównie oleje i paliwa), następnie wyrywa się koła, silnik, siedzenia i inne cenne urządzenia nadające się do sprzedaży, a następnie pozostałą karoserię miażdży się w specjalnej prasce. Elementy stalowe sprzedaje się do hut lub stalowni. W ten sposób na pozór niepotrzebny odpad zmienia się w surowiec, który da się w efektywny sposób wykorzystać. W połączeniu z zyskiem ze sprzedaży auta do kasacji, warto oddawać stare i zepsute pojazdu na złom.

Podsumowanie usługi

Oferujemy kasację pojazdów, zapewniając kompleksową obsługę procesu złomowania aut – od wyceny aż po odbiór. Specjalizujemy się w ekologicznym recyklingu różnych typów odpadów i współpracujemy tylko z legalnie działającymi podmiotami. Proces złomowania obejmuje usunięcie szkodliwych substancji i recykling pozostałych części. Oferujemy spersonalizowaną obsługę, wymagamy podstawowych dokumentów pojazdu od klientów i ułatwiamy cały proces, minimalizując zaangażowanie klienta do niezbędnych kroków.

Auto złomy, skupy samochodów i kasacje w miastach

Auto złom Łódź

Auto złom Piotrków Trybunalski

Auto złom Pabianice

Auto złom Tomaszów Mazowiecki

Auto złom Bełchatów

Auto złom Zgierz

Auto złom Skierniewice

Auto złom Radomsko

Auto złom Kutno

Auto złom Sieradz

Auto złom Zduńska Wola

Auto złom Łowicz

Auto złom Wieluń

Auto złom Aleksandrów Łódzki

Auto złom Opoczno

Auto złom Ozorków

Auto złom Konstantynów Łódzki

Auto złom Rawa Mazowiecka

Auto złom Łask

Auto złom Głowno

Auto złom Łęczyca

Auto złom Koluszki

Auto złom Brzeziny

Auto złom Warszawa

Auto złom Radom

Auto złom Płock

Auto złom Siedlce

Auto złom Pruszków

Auto złom Legionowo

Auto złom Ostrołęka

Auto złom Piaseczno

Auto złom Otwock

Auto złom Ciechanów

Auto złom Żyrardów

Auto złom Mińsk Mazowiecki

Auto złom Wołomin

Auto złom Sochaczew

Auto złom Ząbki

Auto złom Mława

Auto złom Grodzisk Mazowiecki

Auto złom Marki

Auto złom Nowy Dwór Mazowiecki

Auto złom Wyszków

Auto złom Piastów

Auto złom Ostrów Mazowiecka

Auto złom Płońsk

Auto złom Kobyłka

Auto złom Józefów

Auto złom Sulejówek

Auto złom Pionki

Auto złom Pułtusk

Auto złom Gostynin

Auto złom Sokołów Podlaski

Auto złom Sierpc

Auto złom Kozienice

Auto złom Zielonka

Auto złom Konstancin-Jeziorna

Auto złom Przasnysz

Auto złom Garwolin

Auto złom Łomianki

Auto złom Grójec

Auto złom Milanówek

Auto złom Brwinów

Auto złom Węgrów

Auto złom Błonie

Auto złom Szydłowiec

Auto złom Warka

Auto złom Góra Kalwaria

Auto złom Radzymin

Auto złom Wrocław

Auto złom Wałbrzych

Auto złom Legnica

Auto złom Jelenia Góra

Auto złom Lubin

Auto złom Głogów

Auto złom Świdnica

Auto złom Bolesławiec

Auto złom Oleśnica

Auto złom Oława

Auto złom Dzierżoniów

Auto złom Zgorzelec

Auto złom Bielawa

Auto złom Kłodzko

Auto złom Świebodzice

Auto złom Jawor

Auto złom Polkowice

Auto złom Nowa Ruda

Auto złom Lubań

Auto złom Kamienna Góra

Auto złom Bogatynia

Auto złom Strzegom

Auto złom Jelcz-Laskowice

Auto złom Złotoryja

Auto złom Boguszów-Gorce

Auto złom Ząbkowice Śląskie

Auto złom Trzebnica

Auto złom Chojnów

Auto złom Brzeg Dolny

Auto złom Strzelin

Auto złom Wołów

Auto złom Góra

Auto złom Milicz

Auto złom Bydgoszcz

Auto złom Toruń

Auto złom Lublin

Auto złom Zamość

Auto złom Chełm

Auto złom Biała Podlaska

Auto złom Puławy

Auto złom Świdnik

Auto złom Kraśnik

Auto złom Łuków

Auto złom Biłgoraj

Auto złom Lubartów

Auto złom Tomaszów Lubelski

Auto złom Łęczna

Auto złom Krasnystaw

Auto złom Hrubieszów

Auto złom Międzyrzec Podlaski

Auto złom Dęblin

Auto złom Radzyń Podlaski

Auto złom Włodawa

Auto złom Janów Lubelski

Auto złom Zielona Góra

Auto złom Gorzów Wielkopolski

Auto złom Nowa Sól

Auto złom Żary

Auto złom Żagań

Auto złom Świebodzin

Auto złom Międzyrzecz

Auto złom Kostrzyn nad Odrą

Auto złom Sulechów

Auto złom Słubice

Auto złom Gubin

Auto złom Lubsko

Auto złom Wschowa

Auto złom Szprotawa

Auto złom Krosno Odrzańskie

Auto złom Kraków

Auto złom Tarnów

Auto złom Nowy Sącz

Auto złom Oświęcim

Auto złom Chrzanów

Auto złom Olkusz

Auto złom Nowy Targ

Auto złom Bochnia

Auto złom Gorlice

Auto złom Zakopane

Auto złom Skawina

Auto złom Wieliczka

Auto złom Andrychów

Auto złom Trzebinia

Auto złom Wadowice

Auto złom Kęty

Auto złom Myślenice

Auto złom Libiąż

Auto złom Brzesko

Auto złom Limanowa

Auto złom Rabka-Zdrój

Auto złom Dąbrowa Tarnowska

Auto złom Miechów

Auto złom Brzeszcze

Auto złom Niepołomice

Auto złom Opole

Auto złom Kędzierzyn-Koźle

Auto złom Nysa

Auto złom Brzeg

Auto złom Kluczbork

Auto złom Prudnik

Auto złom Strzelce Opolskie

Auto złom Namysłów

Auto złom Krapkowice

Auto złom Głuchołazy

Auto złom Głubczyce

Auto złom Zdzieszowice

Auto złom Rzeszów

Auto złom Przemyśl

Auto złom Mielec

Auto złom Stalowa Wola

Auto złom Tarnobrzeg

Auto złom Krosno

Auto złom Dębica

Auto złom Jarosław

Auto złom Sanok

Auto złom Jasło

Auto złom Łańcut

Auto złom Ropczyce

Auto złom Nisko

Auto złom Przeworsk

Auto złom Leżajsk

Auto złom Sędziszów Małopolski

Auto złom Lubaczów

Auto złom Nowa Dęba

Auto złom Białystok

Auto złom Suwałki

Auto złom Łomża

Auto złom Augustów

Auto złom Bielsk Podlaski

Auto złom Zambrów

Auto złom Grajewo

Auto złom Hajnówka

Auto złom Sokółka

Auto złom Łapy

Auto złom Siemiatycze

Auto złom Wasilków

Auto złom Gdańsk

Auto złom Gdynia

Auto złom Słupsk

Auto złom Tczew

Auto złom Rumia

Auto złom Wejherowo

Auto złom Starogard Gdański

Auto złom Chojnice

Auto złom Kwidzyn

Auto złom Malbork

Auto złom Sopot

Auto złom Lębork

Auto złom Pruszcz Gdański

Auto złom Reda

Auto złom Kościerzyna

Auto złom Bytów

Auto złom Ustka

Auto złom Kartuzy

Auto złom Człuchów

Auto złom Puck

Auto złom Katowice

Auto złom Częstochowa

Auto złom Sosnowiec

Auto złom Gliwice

Auto złom Zabrze

Auto złom Bielsko-Biała

Auto złom Bytom

Auto złom Ruda Śląska

Auto złom Rybnik

Auto złom Tychy

Auto złom Dąbrowa Górnicza

Auto złom Chorzów

Auto złom Jaworzno

Auto złom Jastrzębie-Zdrój

Auto złom Mysłowice

Auto złom Siemianowice Śląskie

Auto złom Żory

Auto złom Tarnowskie Góry

Auto złom Będzin

Auto złom Piekary Śląskie

Auto złom Racibórz

Auto złom Świętochłowice

Auto złom Zawiercie

Auto złom Wodzisław Śląski

Auto złom Mikołów

Auto złom Knurów

Auto złom Cieszyn

Auto złom Czechowice-Dziedzice

Auto złom Czeladź

Auto złom Myszków

Auto złom Żywiec

Auto złom Czerwionka-Leszczyny

Auto złom Pszczyna

Auto złom Lubliniec

Auto złom Łaziska Górne

Auto złom Rydułtowy

Auto złom Orzesze

Auto złom Bieruń

Auto złom Pyskowice

Auto złom Radlin

Auto złom Radzionków

Auto złom Lędziny

Auto złom Ustroń

Auto złom Skoczów

Auto złom Pszów

Auto złom Kłobuck

Auto złom Wisła

Auto złom Kielce

Auto złom Ostrowiec Świętokrzyski

Auto złom Starachowice

Auto złom Skarżysko-Kamienna

Auto złom Sandomierz

Auto złom Końskie

Auto złom Busko-Zdrój

Auto złom Jędrzejów

Auto złom Staszów

Auto złom Olsztyn

Auto złom Elbląg

Auto złom Ełk

Auto złom Iława

Auto złom Ostróda

Auto złom Giżycko

Auto złom Kętrzyn

Auto złom Bartoszyce

Auto złom Szczytno

Auto złom Mrągowo

Auto złom Działdowo

Auto złom Pisz

Auto złom Braniewo

Auto złom Olecko

Auto złom Lidzbark Warmiński

Auto złom Gołdap

Auto złom Nidzica

Auto złom Morąg

Auto złom Pasłęk

Auto złom Węgorzewo

Auto złom Poznań

Auto złom Kalisz

Auto złom Konin

Auto złom Piła

Auto złom Ostrów Wielkopolski

Auto złom Gniezno

Auto złom Leszno

Auto złom Luboń

Auto złom Września

Auto złom Swarzędz

Auto złom Śrem

Auto złom Krotoszyn

Auto złom Turek

Auto złom Jarocin

Auto złom Wągrowiec

Auto złom Kościan

Auto złom Środa Wielkopolska

Auto złom Koło

Auto złom Gostyń

Auto złom Rawicz

Auto złom Szamotuły

Auto złom Złotów

Auto złom Chodzież

Auto złom Oborniki

Auto złom Pleszew

Auto złom Trzcianka

Auto złom Grodzisk Wielkopolski

Auto złom Nowy Tomyśl

Auto złom Mosina

Auto złom Ostrzeszów

Auto złom Kępno

Auto złom Słupca

Auto złom Wolsztyn

Auto złom Wronki

Auto złom Rogoźno

Auto złom Szczecin

Auto złom Koszalin

Auto złom Stargard

Auto złom Kołobrzeg

Auto złom Świnoujście

Auto złom Szczecinek

Auto złom Police

Auto złom Wałcz

Auto złom Białogard

Auto złom Goleniów

Auto złom Gryfino

Auto złom Nowogard

Auto złom Gryfice

Auto złom Świdwin

Auto złom Choszczno

Auto złom Darłowo

Auto złom Dębno

Auto złom Barlinek

Auto złom Złocieniec

Auto złom Pyrzyce

Auto złom Sławno

Auto złom Drawsko Pomorskie

Auto złom Myślibórz

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.