Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Odpady drewniane Białystok

Odbiór odpadów drewnianych - ceny w Białymstoku - sprawdź aktualne ceny

Dowiedz się, jakie są ceny za odbiór odpadów drewnianych w mieście Białystok.


Rodzaj odpadu:
Cena (w zł/tonę):
Drewno z produkcji mebli, przetwórstwaod 20
Drewno opakowanioweod 35
Drewno z budownictwaod 20
Drewno z sortowniod 15
Drewno zbierane selektywnieod 20
Drewno lite, sklejka, płyta OSB, płyta wiórowa z produktów pozbawionych cech użytkowych i handlowychod 15
Drewno lite oraz płyta wiórowa w postaci naturalnej i rozdrobnionejod 20

Najlepsze skupy odpadów drewnianych w Białymstoku na wyciągnięcie ręki!

Znajdź z nami najkorzystniejsze skupy odpadów drewnianych w Białymstoku! Wystarczy tylko, że się do nas zgłosisz, udzielisz nam kilku podstawowych informacji – i to tyle! Na podstawie udzielonych danych wyceniamy usługi, np. odbioru odpadów drewnianych i wyszukujemy najbardziej optymalne oferty wywózki Twoich pozostałości. Specjalizujemy się także w wyszukiwaniu skupów odpadów drewnianych w Białymstoku.
Jak działamy? Po pierwsze: bazujemy na danych, które nam podasz. Zatem zgłoś się do nas, czy to za pomocą infolinii, czy też formularza zgłoszeniowego. Udziel nam informacji na temat:

 • ilości odpadów drewnianych,
 • ich rodzaju,
 • formy,
 • gabarytu,
 • oraz daj nam znać, jeśli pozostałość jest niebezpieczna.

Co więcej – jeśli posiadasz numer NIP – podaj go nam. Dodatkowo wymagamy podania adresu e-mail, na który będziemy mogli Ci przysyłać najkorzystniejsze skupy odpadów drewnianych w Białymstoku. Na tej podstawie opracujemy wycenę i zestawimy ją ze stawkami, które panują w województwie podlaskim. Dzięki temu nasza wycena będzie adekwatna i po prostu Ci się przyda.
Następnym krokiem jest wyszukiwanie najlepszych skupów odpadów drewnianych lub ofert od firm, które odbierają odpady drewniane w Białymstoku. W oby przypadkach weźmiemy pod uwagę wycenę oraz charakterystykę Twoich pozostałości. Co więcej – dokonamy analizy ofert, uruchomimy kontakty z zaprzyjaźnionymi przedsiębiorstwami w podlaskim, a także w razie potrzeby zrealizujemy negocjacje w Twoim imieniu.
Owocem naszej pracy będzie znalezienie tego jednego skupu odpadów drewnianych w Białymstoku, który będzie najbardziej opłacalny dla Twojej firmy. Prześlemy Ci wyniki naszych działań na maila. Pamiętaj – nie musisz się zgadzać z naszymi propozycjami – w razie, kiedy masz jakiekolwiek zastrzeżenia do naszego wyboru – warto skontaktować się z nami w tej sprawie. Poszukamy ponownie odpowiedniego skupu odpadów drewnianych w Białymstoku i wyszukamy taki, który będzie Ci odpowiadał! Warto z nami współpracować – w ten sposób oszczędzasz mnóstwo czasu!

Przykłady odpadów drewnianych

Jeśli chodzi o przykładowe odpady drewniane, możemy do nich zaliczyć:

 • trociny,
 • płyty wiórowe i pilśniowe,
 • sklejka,
 • odpady z mebli drewnianych,
 • opakowania,
 • drewno pokryte impregnatem,
 • palety, drzwi,
 • ramy okienne,
 • drewno lite,
 • płyty OSB,
 • rozdrobnione płyty wiórowe etc.

Są to materiały, które pochodzą z zakładów stolarskich, tartaków, remontów, placów budowy, czy też z fabryk meblarskich. Pamiętajmy jednak, żeby w miarę możliwości dostarczać do skupów odpadów drewnianych w Białymstoku. Dlaczego? Nie wszystkie placówki skupujące mają odpowiednie maszyny do oczyszczania drewna. Za to większość skupów policzy nas dodatkowo za dostarczenie właśnie takich odpadów drewnianych.
Jeśli chcemy sobie ułatwić gromadzenie takich pozostałości – warto zainwestować w wynajem kontenera na odpady drewniane. Ta opcja sprawi, że uda Ci się stopniowo gromadzić pozostałość w sposób bezpieczny oraz efektywny. Dzięki temu nie musisz kilkukrotnie zamawiać odbioru odpadów drewnianych! Wynajem kontenera na odpady drewniane to naprawdę korzystna opcja dla dużych zakładów pracy, które borykają się nie tylko z pozostałościami z drewna. Jeśli jesteś zainteresowany – śmiało zgłoś się do nas!

Jakie formalności wypełniamy przed wywozem do skupów odpadów drewnianych w Białymstoku?

Zanim podejmiesz decyzje o współpracy z konkretną firmą, która odbiera odpady drewniane w Białymstoku i wywozi je do skupów – zapoznaj się z kwestiami formalnymi, które Cię obowiązują. Aby być pewnym w stu procentach – zerknij do Ustawy o Odpadach z 14 grudnia 2012 roku lub też skontaktuj się z opiekunem klienta – z chęcią pomożemy Ci w ogarnianiu kwestii formalnych. Jakie dokumenty obowiązują polskich przedsiębiorców? Przede wszystkim:

 • sprawozdania w Bazie danych Odpadowych (wybrane podmioty określone w ustawie),
 • Karta Przekazania Odpadu,
 • Karta Ewidencji Odpadowej,
 • lub Karta Ewidencji Odpadów Niebezpiecznych – jeśli posiadasz odpady drewniane pokryte szkodliwymi substancjami.

KPO jest konieczne przy realizacji odbioru odpadów drewnianych w Białymstoku. Musimy tam podać dane pojazdu, który będzie realizował transport oraz personalia kierowcy, czy przedstawiciela firmy zewnętrznej. KPO umożliwia po prostu legalny transport i odbiór odpadów drewnianych.
Jeśli chodzi o BDO – w tym internetowym systemie składamy sprawozdania z tego, komu przekazaliśmy nasze pozostałości i to w jakiej ilości. Jeśli musimy wypełniać deklaracje i sprawozdania w BDO – nie bagatelizujmy tego obowiązku. Kary za nielegalne utylizowanie odpadów drewnianych (tj. niezanotowanie tego w BDO), mogą sięgnąć nawet miliona złotych!
Z kolei KEO i KEON to deklaracje ilości wytworzonych odpadów drewnianych. Tam podaje się dokładny kod odpadu, jego parametry oraz wytwórcę pozostałości. Są to również istotne dokumenty, które są nam bardzo potrzebne podczas kontroli. W razie wątpliwości co do formalności, których musisz dotrzymać – skontaktuj się z nami!

Co jeszcze trzeba wiedzieć o realizacji odbioru odpadów drewnianych w Białymstoku?

Oczywiście warto wiedzieć więcej o cenach skupu odpadów drewnianych w Białymstoku. Otóż są one uzależnione od bardzo wielu czynników, które koniec końców wpływają na kwotę na rachunku. Są to często bardzo indywidualne czynniki, w związku z czym to nasza indywidualna wycena odpadów drewnianych jest najbardziej miarodajna.
Na wysokość ceny skupu odpadów drewnianych w Białymstoku wpływa nie tylko charakterystyka naszej pozostałości (ile jej mamy, jakiego jest rodzaju, gabarytu, czy jest zanieczyszczona, czy ma właściwości niebezpieczne etc.), ale także czynniki zewnętrzne. Ważny jest obecny stan naszej gospodarki, stan łańcuchów dostaw, to, jakiej wielkości są obecnie ceny energii oraz inflacja. W kontekście odbioru odpadów drewnianych w Białymstoku istotna jest także odległość od placówki skupu. Im dalej – tym drożej. Podobnie w przypadku zanieczyszczeń – musimy dodatkowo opłacać czyszczenie drewna.
Nie trać czasu i nerwów na samodzielne ustalanie ceny skupu odpadów drewnianych w Białymstoku – pozwól profesjonalistom się tym zająć! Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie skupy i firmy, które podejmą się odbioru odpadów drewnianych w korzystnych cenach. Nie zwlekaj – tylko do nas zadzwoń lub napisz!

Zobacz nasze inne miasta:

Odpady drewna w Dobrej
Odpady drewna w Miłakowie
Odpady drewna w Pelplinie
Odpady drewna w Płotach
Odpady drewna w Choszcznie

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.