Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Żory

Auto kasacja cennik Żory - ceny auto złomu w Żorach

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Żorach i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,48-0,88 netto/kg
Chłodnice 14,78-15,08 netto/kg
Alternatory 3,77-5,77 netto/kg
Rozruszniki 4,18-4,38 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,91-10,36 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Żory. Co trzeba wiedzieć?

Auto złom w Żorach to firma, w jakiej mieszkańcy tego miasteczka mają szansę zbyć będący w ich posiadaniu wehikuł. Tegoż pokroju firmy odbierają zarówno auta osobowe, dostawcze, a dodatkowo różne auta. Ceny przyjmowanych samochodów są różne i zależą od czynników, jak: typ pojazdu, stan auta, rok produkcji, wyposażenie, cena rynkowa, a także wielość kolejnych czynników. Żory to miejscowość o obszarze 64,64 kilometrów kwadratowych, liczące 62015 ludzi. Miasteczko znajduje się w województwie śląskim. To podkreśla, iż na tym rejonie mieści się mnóstwo auto skupów, jakie trzeba zweryfikować. Jeżeli chcesz wydać należący do Ciebie samochód bądź dostać części do auta - skontaktuj się telefonicznie lub też odwiedź wybrany auto złomowiec, żeby sprawdzić więcej. Jeśli preferujesz - możesz wybrać spośród propozycji transportu. Wiele auto kasacji w Żorach za darmo dojeżdża, jak również odbiera zepsute wehikuły własnoręcznie u użytkowników. Oferty odbierania samochodów są dostępne także w obrębie miejscowości Żory, a także miejscowości w regionie śląskim

Żory i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Propozycje, a także zasięg usług auto szrotów funkcjonujących na terenie miasta Żory są ogromnie obfite. Auto złomowce zajmują się skupem samochodów. Odbierają auta eksploatowane plus nowe, motocykle po wypadkach, a także pojazdy pozostające nadal w eksploatacji. Na auto złomowcach w Żorach wolno spieniężyć auta zróżnicowanych firm, w różnorodnym wieku, a ponadto w różnym stanie (funkcjonujące, z drobnymi zniszczeniami, a także powypadkowe). Do chętnie skupowanych aut należą: niemieckie, francuskie, amerykańskie, z Italii, japońskie, z Korei. Do tej grupy zaliczają się marki: Opel, Mitsubishi, Alfa Romeo, Fiat, Skoda, Volvo. Pieniądze za przekazane samochody mogą zostać wręczone w formie fizycznej bądź podarowane przy użyciu przelewu online, prosto na wskazane konto. Wespół z płatnością auto złomy pracujące w Żorach zajmują się wszelkimi formalnościami. Dostarczają stosowne papiery, jakie są obowiązkowe do dokonania wyrejestrowania złomowanego pojazdu. Poza właśnie wskazanymi usługami, auto złomowce w regionie śląskim to jednocześnie przedsiębiorstwa, odpowiadające za rozbiórkę i złomowanie pojazdów. Dodatkowo, da się w nich nabywać wiele podzespołów do samochodów. Do najczęstszych należą chociażby: felgi, elementy karoserii, lusterka, tapicerki, chłodnice, kierownice oraz mnogość pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Pyrzycach
Auto złom w Gryficach

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG