Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Piotrków Trybunalski

Auto kasacja cennik Piotrków Trybunalski - ceny auto złomu w Piotrkowie Trybunalskim

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Piotrkowie Trybunalskim i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,49-0,89 netto/kg
Chłodnice 14,78-15,08 netto/kg
Alternatory 3,77-5,77 netto/kg
Rozruszniki 4,18-4,38 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,91-10,36 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Piotrków Trybunalski. Co trzeba wiedzieć?

Auto złom w Piotrkowie Trybunalskim to firma, w jakiej ludzie owego miasta mają szansę zbyć swój wehikuł. Tegoż rodzaju firmy kupują zarówno auta osobowe, dostawczaki plus różne pojazdy. Stawki kupowanych samochodów są bardzo zróżnicowane, jak również zależą od takich elementów, jak: rodzaj auta, stan auta, rok, wyposażenie, stawka rynkowa plus mnóstwo pozostałych elementów. Piotrków Trybunalski to miasteczko o wielkości 67,24 kilometrów, w którym mieszka 72785 osób. Miasto znajduje się w woj. łódzkim. To więc oznacza, iż na jego terenie działa wiele auto złomów, jakie warto zweryfikować. Jeżeli zamierzasz zbyć będący Twoją własnością pojazd lub zakupić części do aut - zadzwoń albo po prostu przyjdź na wybrany auto złomowiec, by dowiedzieć się więcej. Skoro pragniesz - możesz wybrać z propozycji odbioru. Masa auto kasacji w Piotrkowie Trybunalskim za 0 zł dojeżdża oraz przyjmuje zabytkowe wozy prosto u odbiorców. Usługi odbioru autobusów są dostępne również w obrębie miejscowości Piotrków Trybunalski, a dodatkowo okolic w województwie łódzkim

Piotrków Trybunalski i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Propozycje, jak również zasięg usług auto szrotów operujących na terenie miasta Piotrków Trybunalski są bardzo rozwojowe. Auto złomowce zajmują się skupowaniem aut. Skupują auta używane, jak również oryginalne, pojazdy po wypadkach oraz samochody będące nadal w użytku. W auto złomowcach w Piotrkowie Trybunalskim można przekazać pojazdy różnorodnych firm, w przeróżnym wieku, jak również w przeróżnym stanie (funkcjonujące, z subtelnymi zniszczeniami oraz po wypadkach). Do chętniej odbieranych pojazdów zaliczają się: niemieckie, francuskie, z Ameryki, z Italii, japońskie, z Korei. Są nimi firmy: Mercedes, Dacia, Audi, Mazda, Volkswagen, Mini. Pieniądze za przekazane auto mogą być wręczone w formie gotówkowej, a także dostarczone przy użyciu przelewu na wskazanych rachunek, wprost na wybrane konto. Wraz z płatnością auto kasacje pracujące w Piotrkowie Trybunalskim zajmują się wszelkimi formalnościami. Dostarczają stosowne materiały, jakie są obowiązkowe do wyrejestrowania przeznaczonego samochodu. Poza właśnie wskazanymi obowiązkami, auto złomy w województwie łódzkim to również miejsca, odpowiadające za rozbiórkę i likwidowanie samochodów. Dodatkowo, da się w tych miejscach zdobyć masę podzespołów do samochodów. Do najchętniej wybieranych zaliczamy następujące: opony, elementy karoserii, sprężyny, fotele, rozruszniki, gałki, a także masa pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Krapkowicach
Auto złom w Głubczycach

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG