Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Żary

Auto kasacja cennik Żary - ceny auto złomu w Żarach

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Żarach i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,5-0,9 netto/kg
Chłodnice 14,78-15,08 netto/kg
Alternatory 3,8-5,8 netto/kg
Rozruszniki 4,2-4,4 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,95-10,4 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Żary. Co trzeba wiedzieć?

Auto szrot w Żarach to lokalizacja, w jakiej obywatele takiego miasta mogą przekazać stanowiący ich własność pojazd. Tegoż rodzaju organizacje biorą również pojazdy osobowe, dostawcze plus pozostałe samochody. Ceny odbieranych samochodów są bardzo różne, a ponadto zależą od składników, jak: typ auta, stan auta, data produkcji, wyposażenie, stawka rynkowa, a ponadto ogrom innych zmiennych. Żary to miasteczko o przestrzeni 1142 km2, w którym żyje 37502 mieszkańców. Miasteczko mieści się w woj. lubuskim. To oznacza, że na tym terenie mieści się dużo auto skupów, jakie trzeba zweryfikować. Jeżeli pragniesz wyprzedać będący Twoją własnością wózek lub też nabyć akcesoria samochodowe - skontaktuj się telefonicznie albo przyjdź na wybrany auto skup, żeby sprawdzić więcej. Skoro wolisz - możesz wybierać z możliwości transportu. Masa auto złomów w Żarach za 0 PLN jeździ, a także przyjmuje niesprawne wozy bezpośrednio u klientów. Oferty odbioru samochodów są osiągalne również na obszarze miejscowości Żary plus miejscowości w regionie lubuskim

Żary i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Propozycje plus obszar usług auto szrotów zlokalizowanych na obszarze miejscowości Żary są znacznie obfite. Auto złomowce zajmują się skupem samochodów. Skupują auta eksploatowane, a także nowoczesne, pojazdy po karambolach, a dodatkowo pojazdy będące nadal na chodzie. W auto złomowcach w Żarach można sprzedać samochody różnorodnych firm, w różnym wieku, jak również w różnorakim stanie na chodzie, z niewielkimi zniszczeniami, jak i powypadkowe). Do chętniej kupowanych pojazdów należą: z Niemiec, z Francji, z USA, z Włoch, japońskie, koreańskie. Zaliczają się do nich firmy motoryzacyjne: Toyota, Mitsubishi, Audi, Honda, Volkswagen, Volvo. Środki finansowe za przekazane samochody mogą być podane w formie fizycznej, a także dostarczone przy użyciu przelewu na wskazanych rachunek, prosto na określone konto. Wespół z płatnością auto szroty egzystujące w Żarach zajmują się jakimikolwiek procedurami. Wykonują stosowne papiery, jakie są obowiązkowe do wyrejestrowania sprzedanego auta. Poza poprzednio określonymi ofertami, szroty w woj. lubuskim to również przedsiębiorstwa, odpowiadające za rozbieranie i złomowanie aut. Ponadto, wolno w tych miejscach uzyskać dużo akcesoriów motoryzacyjnych. Do najatrakcyjniejszych należą m.in.: felgi, dachy, zderzaki, kokpity, chłodnice, kanapy oraz masa innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Ustroniu
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG