Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Wołów

Auto kasacja cennik Wołów - ceny auto złomu w Wołowie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Wołowie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,49-0,89 netto/kg
Chłodnice 14,77-15,07 netto/kg
Alternatory 3,76-5,78 netto/kg
Rozruszniki 4,19-4,39 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,92-10,35 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Wołów. Co trzeba wiedzieć?

Auto złomowiec w Wołowie to firma, gdzie obywatele właśnie takiego miasteczka mają okazję zbyć stanowiący ich własność samochód. Tego pokroju spółki przyjmują także auta osobowe, dostawcze plus pozostałe pojazdy. Ceny skupowanych samochodów są bardzo różne, jak również są uzależnione od takich składników, jak: rodzaj samochodu, stan pojazdu, data, wyposażenie, wartość rynkowa, a także masa innych czynników. Wołów to miasteczko o powierzchni 18,54 km2, liczące 12333 ludzi. Miejscowość leży w woj. dolnośląskim. To wyraża, że na tym obrębie funkcjonuje masa auto szrotów, które trzeba zobaczyć. Jeżeli zamierzasz wyprzedać własny wózek bądź zdobyć elementy do aut - zadzwoń lub przyjedź na wybrany auto skup, aby sprawdzić więcej. Gdy pragniesz - możesz wybierać spośród możliwości transportu. Wiele auto złomów w Wołowie bezpłatnie dojeżdża, a także podejmuje starsze wozy prosto u odbiorców. Usługi odbioru autobusów są osiągalne również w zasięgu miejscowości Wołów, a dodatkowo rejonów w regionie dolnośląskim

Wołów i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości, a także zbiór usług auto szrotów znajdujących się na terenie miejscowości Wołów są dużo wielkie. Auto złomowce zajmują się zakupem pojazdów. Skupują samochody użytkowane, jak również nowe, motocykle po zderzeniach i motocykle będące nieustannie w eksploatacji. W auto złomowcach w Wołowie wolno wyprzedać pojazdy zróżnicowanych firm, w różnym wieku, jak również w przeróżnym stanie (funkcjonujące, z minimalnymi defektami i po poważnych kolizjach). Do chętniej przyjmowanych aut zaliczają się: z Niemiec, francuskie, z Ameryki, z Włoch, z Japonii, z Korei. Do tej grupy zaliczają się marki: Ford, Peugeot, BMW, Fiat, Citroen, Hyundai. Pieniądze za przyjęte auto mogą być przekazane w postaci gotówki, a także podarowane przy pomocy przelewu na rachunek bankowy, wprost na określone konto. Wraz z płatnością auto szroty będące w Wołowie zajmują się wszelkimi formalnościami. Tworzą stosowne atesty, które są niezbędne do dokonania wyrejestrowania oddanego auta. Poza wcześniej wskazanymi obowiązkami, auto szroty w woj. dolnośląskim to też firmy, odpowiadające za demontaż i kasację pojazdów. Ponadto, wolno w nich odkupić wiele elementów do aut. Do najpowszechniejszych zaliczają się takie, jak: felgi, klapy, zderzaki, szyby, katalizatory, radia i sporo innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Słubicach
Auto złom w Białogardzie
Auto złom w Przasnyszu
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG