Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Wałcz

Auto kasacja cennik Wałcz - ceny auto złomu w Wałczu

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Wałczu i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,5-0,9 netto/kg
Chłodnice 14,79-15,09 netto/kg
Alternatory 3,77-5,77 netto/kg
Rozruszniki 4,18-4,38 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,91-10,36 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Wałcz. Co trzeba wiedzieć?

Auto szrot w Wałczu to lokalizacja, gdzie mieszkańcy tegoż miasta mogą odsprzedać będący ich własnością pojazd. Takiego pokroju spółki przejmują również auta osobowe, ciężarowe, jak również różne pojazdy. Ceny skupowanych aut są bardzo zróżnicowane i są uzależnione od elementów, jak: rodzaj samochodu, stan auta, rok, wyposażenie, wartość rynkowa i wielość odmiennych zmiennych. Wałcz to miasto o obszarze 38,17 kilometrów, liczące 25115 osób. Miejscowość jest zlokalizowane w woj. zachodniopomorskim. To symbolizuje, że na jego terenie znajduje się masa auto skupów, które należy zweryfikować. Gdy potrzebujesz wyprzedać własny pojazd lub też zdobyć podzespoły samochodowe - skontaktuj się za pomocą telefonu albo zajrzyj na wybrany auto skup, aby sprawdzić więcej. Gdy pragniesz - możesz wybierać z opcji odbioru. Mnóstwo auto kasacji w Wałczu za zero złotych dojeżdża oraz odbiera zepsute wehikuły własnoręcznie u użytkowników. Usługi odbierania samochodów są osiągalne także w regionie miasta Wałcz oraz okolic w województwie zachodniopomorskim

Wałcz i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Propozycje, a także zbiór usług auto szrotów pracujących na obszarze miasta Wałcz są ogromnie duże. Auto złomowce zajmują się skupowaniem samochodów. Odbierają pojazdy używane plus oryginalne, wozy po zderzeniach tudzież wozy będące nieustannie na chodzie. Na auto złomowcach w Wałczu można wyprzedać auta różnorodnych firm, w różnorakim wieku, a także w różnorodnym stanie (działające, z delikatnymi zniszczeniami, jak i po wypadkach). Do chętniej odbieranych pojazdów należą: z Niemiec, francuskie, ze Stanów Zjednoczonych, z Włoch, japońskie, z Korei. Zaliczają się do nich marki: Ford, Renault, Alfa Romeo, Mazda, Skoda, Volvo. Pieniądze za odebrane pojazdy mogą zostać wręczone w postaci gotówkowej lub dostarczone za pomocą przelewu na rachunek, prosto na określone konto. Wraz z płatnością auto szroty egzystujące w Wałczu zajmują się wszystkimi formalnościami. Wykonują właściwe papiery, które są obowiązkowe do wyrejestrowania oddanego pojazdu. Poza poprzednio określonymi usługami, szroty w województwie zachodniopomorskim to dodatkowo jednostki, odpowiadające za rozbiór i złomowanie pojazdów. Dodatkowo, można tam pozyskać sporo elementów motoryzacyjnych. Do najchętniej kupowanych należą m.in.: felgi, amortyzatory, lusterka, szyby, chłodnice, sofy, a także mnóstwo pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Limanowej
Auto złom w
Auto złom w Stargardzie
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG