Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Tarnowskie Góry

Auto kasacja cennik Tarnowskie Góry - ceny auto złomu w Tarnowskich Górach

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Tarnowskich Górach i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,46-0,86 netto/kg
Chłodnice 14,75-15,05 netto/kg
Alternatory 3,78-5,75 netto/kg
Rozruszniki 4,16-4,36 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,93-10,38 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Tarnowskie Góry. Co trzeba wiedzieć?

Auto złomowiec w Tarnowskich Górach to firma, gdzie ludzie właśnie tego miasta mają szansę przekazać swój własny samochód. Tego stylu jednostki biorą zarówno auta osobowe, ciężarowe, a także inne samochody. Ceny skupowanych pojazdów są bardzo różne i są uzależnione od aspektów, jak: typ pojazdu, stan auta, rok, wyposażenie, stawka rynkowa, jak również dużo zróżnicowanych aspektów. Tarnowskie Góry to miasto o wielkości 83,47 kilometrów kwadratowych, liczące 60984 osób. Miasto jest zlokalizowane w województwie śląskim. To więc świadczy, że na tym regionie działa masa auto złomów, jakie trzeba sprawdzić. Jeżeli pragniesz spieniężyć swój motocykl lub też nabyć elementy do samochodu - skontaktuj się za pomocą telefonu albo po prostu odwiedź wybrany auto szrot, żeby sprawdzić więcej. Gdy chcesz - możesz skorzystać spośród opcji transportu. Mnóstwo auto szrotów w Tarnowskich Górach za 0 zł jeździ i przyjmuje starsze wehikuły własnoręcznie u użytkowników. Oferty odbioru motocykli są osiągalne zarówno w rejonie miasta Tarnowskie Góry, jak również rejonów w regionie śląskim

Tarnowskie Góry i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości i zakres usług auto szrotów pracujących na terenie miejscowości Tarnowskie Góry są niezwykle wielkie. Auto złomowce zajmują się przyjmowaniem samochodów. Przyjmują auta użytkowane plus pozostałe, samochody po wypadkach tudzież motocykle będące bez przerwy w użytku. Na auto złomowcach w Tarnowskich Górach można spieniężyć wozy różnorodnych firm, w przeróżnym wieku, a także w różnym stanie (funkcjonujące, z delikatnymi defektami, jak i po poważnych wypadkach). Do często odbieranych samochodów należą: niemieckie, francuskie, z Ameryki, z Włoch, z Japonii, z Korei. Są to firmy: Opel, Mitsubishi, Lexus, Honda, Skoda, Volvo. Pieniądze za odebrane auto mogą zostać przekazane w postaci gotówkowej, jak również dane przy pomocy przelewu online, bezpośrednio na określone konto. Wraz z płatnością auto szroty pracujące w Tarnowskich Górach zajmują się jakimikolwiek procedurami. Tworzą właściwe materiały, jakie są nieodzowne do wyrejestrowania danego pojazdu. Poza poprzednio scharakteryzowanymi usługami, szroty w województwie śląskim to jednocześnie przedsiębiorstwa, odpowiadające za rozbiórkę i likwidację pojazdów. Ponadto, wolno w tych miejscach kupić masę akcesoriów do samochodów. Do najczęstszych należą następujące: opony, elementy karoserii, lusterka, tapicerki, katalizatory, sofy i sporo pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Ełku
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG