Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Tarnobrzeg

Auto kasacja cennik Tarnobrzeg - ceny auto złomu w Tarnobrzegu

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Tarnobrzegu i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,46-0,86 netto/kg
Chłodnice 14,77-15,07 netto/kg
Alternatory 3,75-5,76 netto/kg
Rozruszniki 4,15-4,37 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,94-10,39 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Tarnobrzeg. Co trzeba wiedzieć?

Auto złom w Tarnobrzegu to lokalizacja, w której ludzie owego miasta mają opcję zbyć będący w ich posiadaniu pojazd. Takiego stylu instytucje biorą także auta osobowe, dostawczaki plus pozostałe auta. Stawki kupowanych aut są bardzo różne, jak również są uzależnione od takich składników, jak: rodzaj auta, stan auta, data produkcji, wyposażenie, wartość rynkowa, a ponadto potok innych czynników. Tarnobrzeg to miasto o wielkości 85,4 km 2, w którym znajduje się 46588 osób. Miasteczko jest zlokalizowane w woj. podkarpackim. To więc znaczy, iż na jego terenie funkcjonuje mnóstwo auto szrotów, które warto sprawdzić. Jeżeli potrzebujesz upłynnić należący do Ciebie wózek lub też zakupić podzespoły do auta - skontaktuj się za pomocą telefonu lub też zajrzyj na wybrany auto złomowiec, by dowiedzieć się więcej. Jeżeli zamierzasz - możesz wybrać spośród możliwości transportu. Masa auto kasacji w Tarnobrzegu za zero PLN dojeżdża oraz przyjmuje zabytkowe motocykle osobiście u klientów. Oferty odbierania pojazdów są osiągalne także w rejonie miejscowości Tarnobrzeg, a także rejonów w woj. podkarpackim

Tarnobrzeg i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta, a także obszar usług auto szrotów funkcjonujących na terenie miasta Tarnobrzeg są wyjątkowo wszechstronne. Auto złomowce zajmują się kasacją aut. Przyjmują samochody użytkowane plus nowe, wehikuły po wypadkach plus pojazdy będące bez przerwy na chodzie. Na auto złomowcach w Tarnobrzegu można sprzedać auta różnorodnych marek, w różnorodnym wieku, a także w różnorodnym stanie (funkcjonujące, z niedużymi zniszczeniami, a także powypadkowe). Do często przyjmowanych pojazdów zaliczają się: z Niemiec, z Francji, amerykańskie, z Italii, japońskie, koreańskie. Zaliczają się do nich marki: Opel, Peugeot, Lexus, Mazda, Skoda, Seat. Środki za przekazane samochody mogą być wypłacone w postaci gotówkowej bądź podarowane przy użyciu przelewu bankowego, prosto na wybrane konto. Wraz z płatnością auto kasacje bytujące w Tarnobrzegu zajmują się wszystkimi procedurami. Wystawiają stosowne certyfikaty, które są potrzebne do dokonania wyrejestrowania danego pojazdu. Poza wcześniej wymienionymi usługami, auto złomy w regionie podkarpackim to także miejsca, odpowiadające za rozbiór i likwidowanie pojazdów. Dodatkowo, da się w tych miejscach dostać masę elementów do samochodów. Do najczęstszych zaliczają się takie, jak: silniki, dachy, zderzaki, szyby, rozruszniki, kanapy oraz sporo pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Szczytnie
Auto złom w
Auto złom w Starogardzie Gdańskim
Auto złom w Suwałkach
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG