Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Świnoujście

Auto kasacja cennik Świnoujście - ceny auto złomu w Świnoujściu

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Świnoujściu i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,46-0,86 netto/kg
Chłodnice 14,8-15,1 netto/kg
Alternatory 3,79-5,79 netto/kg
Rozruszniki 4,17-4,35 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,9-10,37 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Świnoujście. Co trzeba wiedzieć?

Auto złom w Świnoujściu to lokalizacja, gdzie ludzie właśnie takiego miasteczka mają opcję wyprzedać własny pojazd. Takiego stylu instytucje przyjmują zarówno pojazdy osobowe, ciężarowe, a dodatkowo różne auta. Ceny odbieranych pojazdów są różne, a także są uzależnione od aspektów, jak: model auta, stan pojazdu, rocznik, wyposażenie, wartość rynkowa, jak również wiele odmiennych zmiennych. Świnoujście to miasto o strefie 197,23 km2, które zamieszkuje 40864 osób. Miasteczko znajduje się w woj. zachodniopomorskim. To znaczy, iż na jego rejonie pracuje dużo auto szrotów, jakie należy odwiedzić. Gdy potrzebujesz przekazać własny pojazd albo zdobyć akcesoria do samochodu - zadzwoń lub przyjdź na wybrany auto skup, by dowiedzieć się jeszcze więcej. Skoro pragniesz - możesz skorzystać spośród opcji transportu. Masa auto złomów w Świnoujściu za 0 złotych dojeżdża oraz podejmuje starsze pojazdy bezpośrednio u użytkowników. Usługi odbioru wozów są osiągalne zarówno w rejonie miejscowości Świnoujście, jak również regionów w woj. zachodniopomorskim

Świnoujście i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości, jak również zbiór usług auto szrotów zlokalizowanych na obszarze miejscowości Świnoujście są ogromnie szerokie. Auto złomowce zajmują się skupem samochodów. Przyjmują auta użytkowane plus nowe, motocykle po karambolach i samochody pozostające nieustannie na chodzie. Na auto złomowcach w Świnoujściu wolno upłynnić auta różnorodnych firm, w różnorodnym wieku, a także w przeróżnym stanie (funkcjonujące, z subtelnymi uszkodzeniami, a nawet po wypadkach). Do chętniej skupowanych aut zaliczają się: niemieckie, francuskie, z Ameryki, włoskie, japońskie, z Korei. W tej grupie znajdują się marki samochodów: Toyota, Dacia, Lexus, Kia, Nissan, Hyundai. Środki za sprzedane pojazdy mogą zostać dostarczone w formie fizycznej albo podarowane przy pomocy przelewu na wskazanych rachunek, prosto na wybrane konto. Wespół z płatnością auto kasacje będące w Świnoujściu zajmują się jakimikolwiek procedurami. Wystawiają właściwe materiały, które są obowiązkowe do wyrejestrowania przeznaczonego samochodu. Poza poprzednio określonymi obowiązkami, auto szroty w woj. zachodniopomorskim to również przedsiębiorstwa, odpowiadające za demontaż i kasowanie samochodów. Dodatkowo, można w nich nabywać dużo części samochodowych. Do najchętniej zakupowanych zaliczamy następujące: opony, elementy karoserii, zderzaki, tapicerki, chłodnice, gałki oraz masa pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Ząbkach
Auto złom w
Auto złom w Kraśniku

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG