Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Świebodzin

Auto kasacja cennik Świebodzin - ceny auto złomu w Świebodzinie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Świebodzinie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,47-0,87 netto/kg
Chłodnice 14,79-15,09 netto/kg
Alternatory 3,78-5,75 netto/kg
Rozruszniki 4,16-4,36 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,93-10,38 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Świebodzin. Co trzeba wiedzieć?

Auto szrot w Świebodzinie to lokalizacja, w jakiej mieszkańcy właśnie takiego miasteczka mają szansę odsprzedać swój pojazd. Właśnie takiego charakteru jednostki przyjmują także auta osobowe, ciężarowe oraz różne pojazdy. Ceny przyjmowanych samochodów są różne i zależą od czynników, jak: rodzaj pojazdu, stan auta, rocznik, wyposażenie, stawka rynkowa, a ponadto masa odmiennych elementów. Świebodzin to miasto o powierzchni 1280 kilometrów, w którym żyje 21736 mieszkańców. Miejscowość znajduje się w województwie lubuskim. To więc oznacza, iż na tym rejonie funkcjonuje wiele auto szrotów, jakie trzeba odwiedzić. Jeśli potrzebujesz wydać własny samochód albo nabyć akcesoria do pojazdu - wykonaj telefon lub też zajrzyj na wybrany auto skup, żeby sprawdzić więcej. Jeśli preferujesz - możesz wybrać z opcji odbioru. Mnogość auto kasacji w Świebodzinie bezpłatnie jeździ i zabiera zepsute pojazdy własnoręcznie u konsumentów. Usługi odbioru samochodów są osiągalne także na terenie miasta Świebodzin plus okolic w regionie lubuskim

Świebodzin i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości oraz obszar usług auto szrotów działających na terenie miasta Świebodzin są znacznie różnorodne. Auto złomowce zajmują się kasacją aut. Skupują samochody eksploatowane i pozostałe, motocykle po karambolach, jak również pojazdy będące ciągłe na chodzie. Na auto złomowcach w Świebodzinie można upłynnić pojazdy zróżnicowanych firm, w różnym wieku, a dodatkowo w różnym stanie (działające, z lekkimi defektami, jak i po poważnych wypadkach). Do chętniej przyjmowanych samochodów należą: niemieckie, z Francji, amerykańskie, z Włoch, z Japonii, koreańskie. Są to producenci samochodów: Opel, Renault, Alfa Romeo, Kia, Citroen, Volvo. Środki za przekazane auto mogą być dostarczone w formie fizycznej, jak również podarowane przy użyciu przelewu online, dokładnie na wybrane konto. Wespół z płatnością auto złomowce egzystujące w Świebodzinie zajmują się wszelkimi formalnościami. Wykonują stosowne materiały, jakie są nieodzowne do wyrejestrowania sprzedanego pojazdu. Poza właśnie opisanymi obowiązkami, szroty w regionie lubuskim to też miejsca, odpowiadające za rozbieranie i kasację pojazdów. Ponadto, wolno w nich nabywać sporo akcesoriów motoryzacyjnych. Do najsłynniejszych należą takie, jak: opony, elementy karoserii, sprężyny, tapicerki, katalizatory, kierownice, a także ogrom innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Oleśnicy
Auto złom w Koninie
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG