Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Świdnik

Auto kasacja cennik Świdnik - ceny auto złomu w Świdniku

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Świdniku i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,46-0,86 netto/kg
Chłodnice 14,77-15,07 netto/kg
Alternatory 3,77-5,77 netto/kg
Rozruszniki 4,18-4,38 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,91-10,36 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Świdnik. Co trzeba wiedzieć?

Auto złomowiec w Świdniku to lokalizacja, w jakiej mieszkańcy tego miasta mają szansę przekazać własny wehikuł. Tegoż pokroju przedsiębiorstwa przejmują także pojazdy osobowe, dostawczaki oraz różne samochody. Stawki odbieranych samochodów są bardzo zróżnicowane, a ponadto zależą od składników, jak: rodzaj samochodu, stan pojazdu, data produkcji, wyposażenie, wartość rynkowa, a także wielość odmiennych zmiennych. Świdnik to miejscowość o powierzchni 20,35 km2, w którym żyje 39016 osób. Miejscowość jest zlokalizowane w województwie lubelskim. To więc symbolizuje, iż na tym terenie mieści się dużo auto złomów, jakie należy sprawdzić. Jeśli pragniesz przekazać należący do Ciebie pojazd lub też zdobyć akcesoria do pojazdu - skontaktuj się za pomocą telefonu albo odwiedź wybrany auto złomowiec, aby sprawdzić więcej. Jeśli wolisz - możesz wybierać z opcji odbioru. Mnóstwo auto kasacji w Świdniku za darmo jeździ i przejmuje zabytkowe autobusy osobiście u użytkowników. Usługi odbierania samochodów są osiągalne także na obszarze miejscowości Świdnik plus regionów w województwie lubelskim

Świdnik i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Propozycje plus rozmiar usług auto szrotów działających na obszarze miasta Świdnik są dużo rozwojowe. Auto złomowce zajmują się zakupem samochodów. Przyjmują pojazdy używane, jak również nowoczesne, wehikuły po zderzeniach, jak również wozy pozostające bez przerwy w eksploatacji. W auto złomowcach w Świdniku można upłynnić wozy różnych producentów, w różnorakim wieku, a ponadto w różnym stanie (działające, z błahymi uszkodzeniami, jak również po wypadkach). Do chętnie kupowanych aut należą: niemieckie, z Francji, z Ameryki, włoskie, z Japonii, koreańskie. Są nimi firmy motoryzacyjne: Mercedes, Dacia, Lexus, Mazda, Citroen, Seat. Środki finansowe za przyjęte auto mogą być przekazane w postaci gotówkowej, a także oddane przy użyciu przelewu na rachunek bankowy, wprost na określone konto. Wespół z płatnością auto złomy egzystujące w Świdniku zajmują się jakimikolwiek procedurami. Dostarczają właściwe dowody, jakie są obowiązkowe do dokonania wyrejestrowania złomowanego auta. Poza właśnie wymienionymi usługami, auto złomy w województwie lubelskim to także przedsiębiorstwa, odpowiadające za rozbieranie i kasowanie pojazdów. Ponadto, wolno w nich kupować dużo elementów samochodowych. Do najciekawszych zaliczamy takie, jak: felgi, karoserie, zderzaki, półki, katalizatory, radia, a dodatkowo ogrom innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Kościanie
Auto złom w Łańcucie
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Lesznie

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG