Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Strzelin

Auto kasacja cennik Strzelin - ceny auto złomu w Strzelinie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Strzelinie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,5-0,9 netto/kg
Chłodnice 14,79-15,09 netto/kg
Alternatory 3,78-5,75 netto/kg
Rozruszniki 4,16-4,36 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,93-10,38 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Strzelin. Co trzeba wiedzieć?

Auto szrot w Strzelinie to firma, gdzie mieszkańcy właśnie takiego miasta mają opcję przekazać swój pojazd. Takiego stylu przedsiębiorstwa biorą również pojazdy osobowe, dostawczaki, jak również różne auta. Stawki kupowanych pojazdów są bardzo zróżnicowane, a dodatkowo zależą od takich elementów, jak: model samochodu, stan pojazdu, data, wyposażenie, wartość rynkowa plus zalew pozostałych zmiennych. Strzelin to miasto o obszarze 10,34 kilometrów kwadratowych, które zamieszkuje 12429 ludzi. Miasteczko leży w woj. dolnośląskim. To oznacza, iż na jego obrębie mieści się wiele auto szrotów, jakie należy zweryfikować. Jeśli planujesz wyprzedać prywatny autobus albo zdobyć podzespoły do aut - skontaktuj się telefonicznie lub odwiedź wybrany auto złomowiec, by sprawdzić więcej. Gdy chcesz - możesz skorzystać spośród możliwości odbioru. Wiele auto złomów w Strzelinie za zero PLN jeździ i zabiera niesprawne autobusy samodzielnie u konsumentów. Usługi odbierania wozów są dostępne zarówno na obszarze miasta Strzelin i okolic w regionie dolnośląskim

Strzelin i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości plus zakres usług auto szrotów zlokalizowanych na terenie miasta Strzelin są bardzo wielkie. Auto złomowce zajmują się skupem pojazdów. Skupują samochody eksploatowane, jak również pozostałe, wozy po zderzeniach, a dodatkowo motocykle będące bez przerwy w użytku. Na auto złomowcach w Strzelinie można spieniężyć wozy zróżnicowanych firm, w przeróżnym wieku, jak i w różnorodnym stanie (funkcjonujące, z delikatnymi uszkodzeniami, jak i po wypadkach). Do często skupowanych aut zaliczają się: niemieckie, francuskie, amerykańskie, z Italii, japońskie, koreańskie. Zaliczają się do nich marki samochodów: Ford, Peugeot, Alfa Romeo, Fiat, Nissan, Seat. Pieniądze za sprzedane auto mogą być wręczone w formie fizycznej lub przekazane przy pomocy przelewu online, prosto na wybrane konto. Wespół z płatnością auto złomowce funkcjonujące w Strzelinie zajmują się jakimikolwiek formalnościami. Wystawiają stosowne dowody, które są potrzebne do wyrejestrowania przeznaczonego pojazdu. Poza wyżej scharakteryzowanymi obowiązkami, auto złomy w regionie dolnośląskim to również firmy, odpowiadające za demontowanie i złomowanie pojazdów. Ponadto, da się w tych miejscach uzyskać mnóstwo komponentów do aut. Do najciekawszych należą m.in.: silniki, maski, zderzaki, fotele, katalizatory, radia oraz wiele innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Jelczu-Laskowicach
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG