Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Stalowa Wola

Auto kasacja cennik Stalowa Wola - ceny auto złomu w Stalowej Woli

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Stalowej Woli i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,48-0,88 netto/kg
Chłodnice 14,79-15,09 netto/kg
Alternatory 3,79-5,79 netto/kg
Rozruszniki 4,17-4,35 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,9-10,37 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Stalowa Wola. Co trzeba wiedzieć?

Auto szrot w Stalowej Woli to firma, gdzie ludzie właśnie takiego miasta mają szansę oddać stanowiący ich własność pojazd. Tego pokroju spółki przyjmują zarówno auta osobowe, dostawczaki, jak również pozostałe pojazdy. Ceny odbieranych samochodów są różne, a ponadto zależą od elementów, jak: model pojazdu, stan pojazdu, data produkcji, wyposażenie, stawka rynkowa, a także natłok różnych aspektów. Stalowa Wola to miasto o strefie 82,52 km kwadratowych, w którym znajduje się 60179 osób. Miejscowość znajduje się w województwie podkarpackim. To więc znaczy, iż na jego regionie mieści się mnóstwo auto szrotów, jakie trzeba odwiedzić. Gdy pragniesz upłynnić własny autobus lub też nabyć części do aut - zatelefonuj lub zajrzyj na wybrany auto szrot, by dowiedzieć się więcej. Skoro potrzebujesz - możesz wybierać z możliwości transportu. Sporo auto kasacji w Stalowej Woli za 0 złotych dojeżdża, jak również odbiera niesprawne wehikuły samodzielnie u użytkowników. Oferty odbioru autobusów są osiągalne również w obrębie miasta Stalowa Wola, a także miejscowości w woj. podkarpackim

Stalowa Wola i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości plus charakter pomocy auto szrotów funkcjonujących na obszarze miejscowości Stalowa Wola są niezwykle pojemne. Auto złomowce zajmują się zakupem aut. Odbierają samochody użytkowane oraz nowe, wozy po wypadkach plus samochody pozostające bez przerwy w użytku. W auto złomowcach w Stalowej Woli wolno zbyć auta różnorodnych marek, w przeróżnym wieku, a ponadto w różnorodnym stanie (funkcjonujące, z małymi zniszczeniami, a nawet po poważnych wypadkach). Do chętniej przyjmowanych samochodów należą: z Niemiec, z Francji, z Ameryki, z Italii, japońskie, z Korei. Zaliczają się do nich marki samochodów: Opel, Dacia, Lexus, Mazda, Citroen, Mini. Środki za przekazane auto mogą zostać wręczone w formie gotówki lub oddane za pośrednictwem przelewu, dokładnie na wybrane konto. Wespół z płatnością auto szroty funkcjonujące w Stalowej Woli zajmują się wszelkimi formalnościami. Wystawiają stosowne dokumenty, które są obowiązkowe do wyrejestrowania danego samochodu. Poza poprzednio wymienionymi ofertami, szroty w regionie podkarpackim to dodatkowo jednostki, odpowiadające za rozbieranie i złomowanie aut. Ponadto, można tam uzyskać wiele elementów samochodowych. Do najchętniej kupowanych zaliczają się takie, jak: opony, elementy karoserii, zderzaki, półki, chłodnice, kanapy, a dodatkowo dużo innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Dąbrowie Górniczej
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG