Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Śrem

Auto kasacja cennik Śrem - ceny auto złomu w Śremie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Śremie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,48-0,88 netto/kg
Chłodnice 14,78-15,08 netto/kg
Alternatory 3,75-5,76 netto/kg
Rozruszniki 4,15-4,37 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,94-10,39 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Śrem. Co trzeba wiedzieć?

Auto kasacja w Śremie to lokalizacja, w jakiej ludzie właśnie takiego miasteczka mają opcję oddać należący do nich pojazd. Tegoż pokroju przedsiębiorstwa odbierają również samochody osobowe, dostawcze oraz inne pojazdy. Ceny kupowanych pojazdów są zróżnicowane i zależą od takich aspektów, jak: model pojazdu, stan samochodu, rok, wyposażenie, wartość rynkowa, a dodatkowo zalew odmiennych zmiennych. Śrem to miejscowość o strefie 12,37 km 2, w którym znajduje się 29333 mieszkańców. Miejscowość znajduje się w województwie wielkopolskim. To podkreśla, iż na tym obszarze jest zlokalizowanych sporo auto skupów, które warto odwiedzić. Jeśli planujesz wyprzedać własny wózek albo pozyskać akcesoria do pojazdu - zatelefonuj lub też wpadnij na wybrany auto szrot, aby sprawdzić więcej. Skoro planujesz - możesz skorzystać spośród propozycji transportu. Sporo auto szrotów w Śremie za darmo jeździ oraz przejmuje stare autobusy samodzielnie u odbiorców. Oferty odbioru autobusów są dostępne także w obrębie miejscowości Śrem, a także regionów w województwie wielkopolskim

Śrem i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta oraz zasięg pomocy auto szrotów funkcjonujących na terenie miasta Śrem są bardzo różnorodne. Auto złomowce zajmują się skupem samochodów. Odbierają samochody eksploatowane, jak również nowe, wozy po karambolach, a także motocykle będące nadal na chodzie. W auto złomowcach w Śremie wolno upłynnić pojazdy różnorodnych producentów, w różnorakim wieku, jak i w przeróżnym stanie na chodzie, z błahymi defektami, jak i po wypadkach). Do chętnie kupowanych samochodów należą: niemieckie, z Francji, ze Stanów Zjednoczonych, z Italii, japońskie, koreańskie. Są nimi firmy motoryzacyjne: Ford, Peugeot, Lexus, Fiat, Skoda, Seat. Pieniądze za przekazane samochody mogą zostać wypłacone w postaci gotówki bądź dane za pomocą przelewu bankowego, prosto na wybrane konto. Wespół z płatnością auto złomowce pracujące w Śremie zajmują się jakimikolwiek procedurami. Dostarczają odpowiednie dowody, jakie są obowiązkowe do wyrejestrowania danego pojazdu. Poza wyżej wskazanymi ofertami, auto złomowce w woj. wielkopolskim to też jednostki, odpowiadające za rozbieranie i kasację pojazdów. Dodatkowo, można w tych miejscach zakupić dużo akcesoriów samochodowych. Do najchętniej zakupowanych zaliczają się m.in.: opony, drzwi, czujniki, szyby, chłodnice, sofy, a dodatkowo mnóstwo pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Lęborku
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG