Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Siemianowice Śląskie

Auto kasacja cennik Siemianowice Śląskie - ceny auto złomu w Siemianowicach Śląskich

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Siemianowicach Śląskich i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,47-0,87 netto/kg
Chłodnice 14,8-15,1 netto/kg
Alternatory 3,8-5,8 netto/kg
Rozruszniki 4,2-4,4 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,95-10,4 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Siemianowice Śląskie. Co trzeba wiedzieć?

Auto szrot w Siemianowicach Śląskich to lokalizacja, gdzie obywatele tego miasteczka mają opcję oddać stanowiący ich własność samochód. Właśnie takiego typu instytucje biorą zarówno auta osobowe, ciężarowe oraz inne pojazdy. Stawki skupowanych samochodów są zróżnicowane, a ponadto są uzależnione od takich składników, jak: typ pojazdu, stan samochodu, data produkcji, wyposażenie, wartość rynkowa, a ponadto gąszcz pozostałych zmiennych. Siemianowice Śląskie to miejscowość o strefie 25,16 kilometrów, liczące 68658 ludzi. Miasteczko mieści się w województwie śląskim. To więc znaczy, iż na jego rejonie znajduje się dużo auto skupów, które trzeba sprawdzić. Gdy potrzebujesz przekazać będący Twoją własnością wózek lub kupić elementy do aut - skontaktuj się za pomocą telefonu lub też zajrzyj na wybrany auto skup, aby sprawdzić więcej. Skoro chcesz - możesz wybrać z propozycji odbioru. Masa auto kasacji w Siemianowicach Śląskich za zero PLN jeździ i podejmuje zepsute samochody samodzielnie u konsumentów. Usługi odbierania autobusów są osiągalne zarówno w regionie miejscowości Siemianowice Śląskie plus okolic w województwie śląskim

Siemianowice Śląskie i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości, jak również obszar usług auto szrotów zlokalizowanych na obszarze miejscowości Siemianowice Śląskie są ogromnie obszerne. Auto złomowce zajmują się skupowaniem pojazdów. Skupują samochody użytkowane, jak również pozostałe, wozy po wypadkach tudzież pojazdy pozostające nadal w eksploatacji. Na auto złomowcach w Siemianowicach Śląskich wolno przekazać wozy zróżnicowanych producentów, w różnym wieku, jak i w rozmaitym stanie (działające, z błahymi uszkodzeniami, a także po wypadkach). Do często odbieranych aut zaliczają się: niemieckie, francuskie, amerykańskie, z Włoch, japońskie, z Korei. Są nimi firmy: Mercedes, Peugeot, BMW, Fiat, Volkswagen, Mini. Środki za odebrane samochody mogą zostać podane w postaci gotówkowej lub dostarczone przy użyciu przelewu online, prosto na określone konto. Wespół z płatnością auto złomowce istniejące w Siemianowicach Śląskich zajmują się jakimikolwiek formalnościami. Wystawiają właściwe atesty, które są potrzebne do dokonania wyrejestrowania danego pojazdu. Poza wcześniej wymienionymi usługami, auto kasacje w woj. śląskim to także przedsiębiorstwa, odpowiadające za rozbiórkę i złomowanie aut. Dodatkowo, można tam pozyskać sporo komponentów do aut. Do najprostszych zaliczamy następujące: opony, maski, zderzaki, półki, chłodnice, kierownice i masa innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Zakopanem
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG