Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Radzionków

Auto kasacja cennik Radzionków - ceny auto złomu w Radzionkowie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Radzionkowie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,45-0,85 netto/kg
Chłodnice 14,8-15,1 netto/kg
Alternatory 3,77-5,77 netto/kg
Rozruszniki 4,18-4,38 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,91-10,36 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Radzionków. Co trzeba wiedzieć?

Auto złomowiec w Radzionkowie to firma, gdzie ludzie właśnie tego miasta mają sposobność przekazać własny pojazd. Takiego typu organizacje odbierają również pojazdy osobowe, dostawcze, jak również inne samochody. Stawki przyjmowanych aut są bardzo zróżnicowane, jak również są uzależnione od czynników, jak: rodzaj auta, stan samochodu, data produkcji, wyposażenie, cena rynkowa oraz gąszcz zróżnicowanych zmiennych. Radzionków to miasto o powierzchni 13,15 km kwadratowych, liczące 17035 osób. Miasto leży w województwie śląskim. To wyraża, że na jego obrębie znajduje się dużo auto szrotów, jakie trzeba zobaczyć. Jeżeli chcesz wyprzedać prywatny motocykl lub nabyć elementy motoryzacyjne - skontaktuj się telefonicznie lub też zajrzyj na wybrany auto szrot, aby dowiedzieć się jeszcze więcej. Gdy planujesz - możesz skorzystać spośród możliwości transportu. Sporo auto złomów w Radzionkowie za 0 PLN dojeżdża, jak również przejmuje stare motocykle prosto u odbiorców. Oferty odbierania autobusów są osiągalne także w zasięgu miasta Radzionków plus rejonów w województwie śląskim

Radzionków i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości, jak również poziom usług auto szrotów działających na terenie miejscowości Radzionków są wyjątkowo szerokie. Auto złomowce zajmują się kasacją samochodów. Skupują auta użytkowane oraz pozostałe, wehikuły po zderzeniach, jak również samochody będące bez przerwy w użytku. W auto złomowcach w Radzionkowie można sprzedać auta przeróżnych producentów, w różnym wieku, jak i w różnym stanie (działające, z małymi uszkodzeniami, a nawet po wypadkach). Do często kupowanych aut należą: z Niemiec, francuskie, ze Stanów Zjednoczonych, z Italii, z Japonii, z Korei. Są to producenci samochodów: Ford, Mitsubishi, Audi, Kia, Nissan, Seat. Pieniądze za przekazane auto mogą zostać przekazane w postaci fizycznej albo oddane przy użyciu przelewu na rachunek, prosto na wybrane konto. Wraz z płatnością auto złomy bytujące w Radzionkowie zajmują się jakimikolwiek procedurami. Wykonują stosowne formularze, które są obowiązkowe do wyrejestrowania oddanego pojazdu. Poza właśnie wymienionymi usługami, szroty w woj. śląskim to jednocześnie miejsca, odpowiadające za rozbiór i likwidowanie aut. Ponadto, wolno w nich nabywać mnóstwo części samochodowych. Do najciekawszych należą m.in.: felgi, klamki, lusterka, szyby, chłodnice, kierownice, a także mnóstwo pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Ełku
Auto złom w Starachowicach
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG