Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Rabka-Zdrój

Auto kasacja cennik Rabka-Zdrój - ceny auto złomu w Rabce-Zdroju

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Rabce-Zdroju i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,46-0,86 netto/kg
Chłodnice 14,79-15,09 netto/kg
Alternatory 3,78-5,75 netto/kg
Rozruszniki 4,16-4,36 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,93-10,38 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Rabka-Zdrój. Co trzeba wiedzieć?

Auto kasacja w Rabce-Zdroju to firma, gdzie obywatele tego miasteczka mają sposobność przekazać będący ich własnością pojazd. Właśnie takiego typu przedsiębiorstwa przejmują także pojazdy osobowe, dostawcze plus różne auta. Stawki skupowanych samochodów są zróżnicowane, a dodatkowo zależą od takich aspektów, jak: typ auta, stan samochodu, data, wyposażenie, cena rynkowa, a dodatkowo dużo kolejnych zmiennych. Rabka-Zdrój to miasto o obszarze 36,59 km kwadratowych, które zamieszkuje 13082 ludzi. Miejscowość leży w województwie małopolskim. To oznacza, że na tym regionie świadczy swoje usługi mnóstwo auto szrotów, które należy odwiedzić. Gdy zamierzasz zbyć własny autobus albo uzyskać elementy do aut - skontaktuj się za pomocą telefonu lub przyjdź na wybrany auto szrot, by dowiedzieć się jeszcze więcej. Jeżeli zamierzasz - możesz wybierać spośród propozycji odbioru. Mnóstwo auto kasacji w Rabce-Zdroju za zero złotych jeździ oraz przejmuje starsze pojazdy bezpośrednio u klientów. Oferty odbioru motocykli są osiągalne również na terenie miasta Rabka-Zdrój oraz miejscowości w regionie małopolskim

Rabka-Zdrój i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta oraz poziom pomocy auto szrotów funkcjonujących na terenie miasta Rabka-Zdrój są bardzo pojemne. Auto złomowce zajmują się zakupem pojazdów. Przyjmują auta eksploatowane plus oryginalne, wozy po wypadkach, a dodatkowo motocykle pozostające cały czas na chodzie. W auto złomowcach w Rabce-Zdroju wolno sprzedać auta różnych producentów, w różnorakim wieku, a ponadto w różnorodnym stanie (działające, z subtelnymi uszkodzeniami i powypadkowe). Do chętniej odbieranych pojazdów zaliczają się: z Niemiec, francuskie, z Ameryki, z Italii, japońskie, koreańskie. Zaliczają się do nich producenci: Ford, Dacia, Audi, Fiat, Nissan, Seat. Środki za przyjęte auto mogą być wypłacone w formie fizycznej lub oddane przy pomocy przelewu na rachunek bankowy, prosto na określone konto. Wraz z płatnością auto kasacje będące w Rabce-Zdroju zajmują się wszelkimi formalnościami. Tworzą odpowiednie papiery, które są nieodzowne do dokonania wyrejestrowania przeznaczonego samochodu. Poza poprzednio wymienionymi ofertami, szroty w regionie małopolskim to też firmy, odpowiadające za rozbiórkę i likwidowanie aut. Ponadto, można w nich zakupić masę podzespołów samochodowych. Do najchętniej zakupowanych zaliczamy takie, jak: felgi, elementy karoserii, lusterka, półki, rozruszniki, sofy oraz zalew pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Złotoryi
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG