Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Pyrzyce

Auto kasacja cennik Pyrzyce - ceny auto złomu w Pyrzycach

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Pyrzycach i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,44-0,84 netto/kg
Chłodnice 14,8-15,1 netto/kg
Alternatory 3,77-5,77 netto/kg
Rozruszniki 4,18-4,38 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,91-10,36 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Pyrzyce. Co trzeba wiedzieć?

Auto kasacja w Pyrzycach to lokalizacja, w której obywatele tego miasteczka mogą wyprzedać będący ich własnością samochód. Tegoż rodzaju jednostki skupują zarówno pojazdy osobowe, ciężarowe plus pozostałe samochody. Stawki skupowanych aut są bardzo różne i zależą od aspektów, jak: typ auta, stan auta, rok produkcji, wyposażenie, stawka rynkowa, a także dużo pozostałych aspektów. Pyrzyce to miejscowość o powierzchni 38,79 km kwadratowych, liczące 12569 ludzi. Miasto znajduje się w woj. zachodniopomorskim. To symbolizuje, iż na jego rejonie świadczy swoje usługi mnóstwo auto złomów, jakie warto zweryfikować. Jeżeli chcesz przekazać będący Twoją własnością samochód lub nabyć elementy samochodowe - skontaktuj się za pomocą telefonu lub przyjdź na wybrany auto skup, żeby dowiedzieć się jeszcze więcej. Gdy preferujesz - możesz wybrać spośród możliwości odbioru. Dużo auto złomów w Pyrzycach bezpłatnie jeździ i przyjmuje zepsute motocykle bezpośrednio u klientów. Usługi odbioru pojazdów są osiągalne zarówno na obszarze miejscowości Pyrzyce, a także okolic w województwie zachodniopomorskim

Pyrzyce i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Propozycje, a także zakres pomocy auto szrotów zlokalizowanych na obszarze miejscowości Pyrzyce są ogromnie wszechstronne. Auto złomowce zajmują się skupowaniem samochodów. Odbierają pojazdy użytkowane, a dodatkowo oryginalne, wehikuły po wypadkach, a także samochody pozostające cały czas w użytku. W auto złomowcach w Pyrzycach można upłynnić wozy różnych producentów, w różnym wieku, jak również w przeróżnym stanie na chodzie, z zwyczajnymi defektami, jak również po poważnych kolizjach). Do najchętniej kupowanych pojazdów zaliczają się: niemieckie, z Francji, z USA, włoskie, z Japonii, z Korei. Do tej grupy zaliczają się firmy: Toyota, Mitsubishi, Lexus, Mazda, Volkswagen, Seat. Środki za odebrane pojazdy mogą zostać dostarczone w postaci gotówkowej, a także wręczone przy pomocy przelewu na rachunek, szybko na określone konto. Wraz z płatnością auto szroty działające w Pyrzycach zajmują się wszystkimi formalnościami. Wykonują odpowiednie papiery, które są konieczne do dokonania wyrejestrowania przeznaczonego pojazdu. Poza właśnie opisanymi obowiązkami, auto złomy w województwie zachodniopomorskim to dodatkowo firmy, odpowiadające za rozbiór i kasację samochodów. Dodatkowo, da się w tych miejscach odkupić mnóstwo elementów motoryzacyjnych. Do najchętniej wybieranych zaliczamy takie, jak: felgi, drzwi, zderzaki, fotele, akumulatory, kierownice oraz wiele innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Gryficach
Auto złom w Wrześni

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG