Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Pułtusk

Auto kasacja cennik Pułtusk - ceny auto złomu w Pułtusku

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Pułtusku i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,49-0,89 netto/kg
Chłodnice 14,8-15,1 netto/kg
Alternatory 3,78-5,75 netto/kg
Rozruszniki 4,16-4,36 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,93-10,38 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Pułtusk. Co trzeba wiedzieć?

Auto złom w Pułtusku to firma, w której mieszkańcy właśnie takiego miasteczka mają sposobność spieniężyć swój pojazd. Tego rodzaju przedsiębiorstwa przejmują zarówno auta osobowe, dostawcze oraz pozostałe samochody. Ceny przyjmowanych aut są zróżnicowane, a dodatkowo są uzależnione od takich składników, jak: rodzaj pojazdu, stan samochodu, rok produkcji, wyposażenie, wartość rynkowa, jak również ogrom kolejnych aspektów. Pułtusk to miasto o strefie 23 km 2, w którym znajduje się 19229 mieszkańców. Miasto mieści się w woj. mazowieckim. To więc symbolizuje, iż na tym obrębie mieści się ogrom auto skupów, które warto zobaczyć. Jeśli chcesz spieniężyć własny autobus lub też nabyć elementy do samochodu - skontaktuj się telefonicznie albo przyjedź na wybrany auto złomowiec, aby sprawdzić więcej. Jeśli zamierzasz - możesz wybrać spośród możliwości transportu. Masa auto złomów w Pułtusku za 0 złotych dojeżdża, jak również podejmuje stare motocykle osobiście u klientów. Oferty odbioru autobusów są osiągalne zarówno w rejonie miejscowości Pułtusk, a dodatkowo rejonów w woj. mazowieckim

Pułtusk i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Propozycje i rozmiar pomocy auto szrotów pracujących na terenie miasta Pułtusk są znacznie obfite. Auto złomowce zajmują się skupem samochodów. Odbierają samochody eksploatowane i nowoczesne, wehikuły po zderzeniach, jak również autobusy pozostające ciągłe w eksploatacji. Na auto złomowcach w Pułtusku można przekazać pojazdy przeróżnych firm, w różnym wieku, a także w różnorakim stanie na chodzie, z lekkimi uszkodzeniami, jak również po wypadkach). Do często przyjmowanych samochodów zaliczają się: z Niemiec, francuskie, z Ameryki, z Włoch, z Japonii, koreańskie. Są to firmy motoryzacyjne: Mercedes, Renault, Lexus, Honda, Citroen, Hyundai. Środki za przyjęte samochody mogą być przekazane w formie fizycznej, a także oddane przy pomocy przelewu bankowego, bezpośrednio na wybrane konto. Wespół z płatnością auto kasacje będące w Pułtusku zajmują się wszelkimi formalnościami. Tworzą stosowne papiery, jakie są konieczne do dokonania wyrejestrowania danego auta. Poza właśnie określonymi ofertami, szroty w woj. mazowieckim to również miejsca, odpowiadające za rozbiórkę i likwidowanie samochodów. Dodatkowo, da się tam nabyć mnóstwo akcesoriów do aut. Do najchętniej zakupowanych należą następujące: felgi, dachy, sprężyny, szyby, katalizatory, gałki, a dodatkowo ogrom pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Białymstoku

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG