Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Puck

Auto kasacja cennik Puck - ceny auto złomu w Pucku

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Pucku i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,5-0,9 netto/kg
Chłodnice 14,77-15,07 netto/kg
Alternatory 3,78-5,75 netto/kg
Rozruszniki 4,16-4,36 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,93-10,38 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Puck. Co trzeba wiedzieć?

Auto złomowiec w Pucku to lokalizacja, gdzie ludzie tego miasta mają opcję oddać będący w ich posiadaniu samochód. Tegoż stylu firmy odbierają zarówno auta osobowe, dostawczaki plus inne samochody. Stawki kupowanych aut są zróżnicowane, a dodatkowo zależą od aspektów, jak: typ pojazdu, stan pojazdu, data, wyposażenie, wartość rynkowa, a dodatkowo ogrom zróżnicowanych czynników. Puck to miasto o wielkości 4,9 km 2, w którym mieszka 11238 mieszkańców. Miejscowość leży w województwie pomorskim. To oznacza, iż na jego obrębie działa ogrom auto skupów, jakie należy odwiedzić. Gdy potrzebujesz wydać należący do Ciebie autobus bądź uzyskać akcesoria do pojazdu - wykonaj telefon lub przyjdź na wybrany auto szrot, by dowiedzieć się jeszcze więcej. Gdy potrzebujesz - możesz wybierać z możliwości odbioru. Mnóstwo auto złomów w Pucku za zero złotych jeździ i przejmuje powypadkowe pojazdy własnoręcznie u konsumentów. Usługi odbioru autobusów są osiągalne również w obrębie miasta Puck i okolic w województwie pomorskim

Puck i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta oraz obszar pomocy auto szrotów funkcjonujących na terenie miasta Puck są ogromnie obszerne. Auto złomowce zajmują się kasacją samochodów. Przyjmują pojazdy eksploatowane, jak również pozostałe, motocykle po wypadkach, a także pojazdy będące nadal na chodzie. Na auto złomowcach w Pucku wolno zbyć wozy zróżnicowanych marek, w różnym wieku, a także w rozmaitym stanie na chodzie, z niewielkimi uszkodzeniami oraz powypadkowe). Do chętnie odbieranych pojazdów należą: z Niemiec, z Francji, ze Stanów Zjednoczonych, z Włoch, z Japonii, koreańskie. Są nimi firmy motoryzacyjne: Toyota, Mitsubishi, Lexus, Honda, Citroen, Volvo. Środki finansowe za odebrane pojazdy mogą być przekazane w postaci gotówkowej lub podarowane za pośrednictwem przelewu na rachunek bankowy, bezpośrednio na wybrane konto. Wespół z płatnością auto złomowce bytujące w Pucku zajmują się wszelkimi formalnościami. Dostarczają właściwe dowody, jakie są niezbędne do dokonania wyrejestrowania przeznaczonego samochodu. Poza wcześniej określonymi obowiązkami, auto złomy w regionie pomorskim to też miejsca, odpowiadające za demontaż i likwidowanie pojazdów. Ponadto, można w nich kupować dużo komponentów motoryzacyjnych. Do najciekawszych zaliczamy takie, jak: opony, drzwi, sprężyny, półki, rozruszniki, gałki, a także masa pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Garwolinie
Auto złom w Przeworsku
Auto złom w Żywcu
Auto złom w
Auto złom w Wołowie

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG