Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Pisz

Auto kasacja cennik Pisz - ceny auto złomu w Piszu

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Piszu i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,44-0,84 netto/kg
Chłodnice 14,75-15,05 netto/kg
Alternatory 3,79-5,79 netto/kg
Rozruszniki 4,17-4,35 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,9-10,37 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Pisz. Co trzeba wiedzieć?

Auto kasacja w Piszu to firma, w jakiej ludzie właśnie takiego miasteczka mają okazję sprzedać znajdujący się w ich posiadaniu samochód. Tego typu firmy biorą również auta osobowe, dostawczaki i inne pojazdy. Ceny skupowanych pojazdów są bardzo zróżnicowane, a ponadto są uzależnione od składników, jak: typ samochodu, stan auta, data, wyposażenie, stawka rynkowa oraz mnóstwo różnych elementów. Pisz to miasto o powierzchni 10,08 km 2, liczące 19162 mieszkańców. Miasteczko znajduje się w woj. warmińsko-mazurskim. To więc świadczy, iż na tym regionie jest zlokalizowanych dużo auto szrotów, które należy zobaczyć. Gdy zamierzasz zbyć należący do Ciebie wózek albo kupić elementy do aut - zadzwoń albo przyjedź na wybrany auto szrot, aby sprawdzić więcej. Gdy preferujesz - możesz wybrać spośród propozycji transportu. Mnóstwo auto szrotów w Piszu za zero PLN dojeżdża i przejmuje niesprawne autobusy własnoręcznie u użytkowników. Usługi odbioru autobusów są dostępne zarówno w regionie miasta Pisz i okolic w regionie warmińsko-mazurskim

Pisz i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Propozycje, a także charakter usług auto szrotów zlokalizowanych na obszarze miasta Pisz są wyjątkowo wielkie. Auto złomowce zajmują się przyjmowaniem pojazdów. Odbierają pojazdy używane oraz nowoczesne, wehikuły po wypadkach, a także pojazdy pozostające nieustannie na chodzie. W auto złomowcach w Piszu można upłynnić pojazdy różnych producentów, w różnym wieku, a dodatkowo w różnorodnym stanie na chodzie, z drobnymi zniszczeniami, a nawet po poważnych wypadkach). Do najczęściej skupowanych aut zaliczają się: z Niemiec, z Francji, z USA, z Włoch, japońskie, z Korei. Zaliczają się do nich firmy motoryzacyjne: Toyota, Mitsubishi, Alfa Romeo, Mazda, Nissan, Hyundai. Środki finansowe za przyjęte auta mogą zostać dostarczone w postaci fizycznej lub oddane za pośrednictwem przelewu na wskazany rachunek bankowy, bezpośrednio na określone konto. Wespół z płatnością auto kasacje egzystujące w Piszu zajmują się wszystkimi procedurami. Wystawiają właściwe materiały, jakie są nieodzowne do wyrejestrowania oddanego pojazdu. Poza wcześniej scharakteryzowanymi obowiązkami, auto szroty w woj. warmińsko-mazurskim to także firmy, odpowiadające za demontaż i kasację aut. Dodatkowo, można tam zdobyć sporo podzespołów do samochodów. Do najczęstszych zaliczają się chociażby: silniki, dachy, zderzaki, kokpity, katalizatory, radia oraz sporo innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Turku
Auto złom w Gołdapi
Auto złom w Gliwicach
Auto złom w Oleśnicy
Auto złom w Wrześni

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG