Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Piła

Auto kasacja cennik Piła - ceny auto złomu w Pile

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Pile i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,48-0,88 netto/kg
Chłodnice 14,77-15,07 netto/kg
Alternatory 3,79-5,79 netto/kg
Rozruszniki 4,17-4,35 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,9-10,37 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Piła. Co trzeba wiedzieć?

Auto złom w Pile to firma, w jakiej mieszkańcy takiego miasta mają okazję oddać stanowiący ich własność pojazd. Takiego typu organizacje biorą zarówno pojazdy osobowe, ciężarowe, jak również inne pojazdy. Ceny odbieranych pojazdów są różne i zależą od takich elementów, jak: typ pojazdu, stan samochodu, rok produkcji, wyposażenie, cena rynkowa plus wielość zróżnicowanych elementów. Piła to miasteczko o przestrzeni 102,68 kilometrów, liczące 72949 osób. Miasto mieści się w woj. wielkopolskim. To więc świadczy, iż na jego rejonie funkcjonuje sporo auto skupów, które należy zobaczyć. Jeśli chcesz wydać własny autobus lub też kupić elementy do samochodu - skontaktuj się telefonicznie lub wpadnij na wybrany auto szrot, żeby sprawdzić więcej. Gdy preferujesz - możesz wybrać z propozycji transportu. Wiele auto kasacji w Pile za 0 zł dojeżdża oraz przejmuje niesprawne wozy bezpośrednio u użytkowników. Oferty odbierania samochodów są osiągalne zarówno na terenie miasta Piła, a także rejonów w województwie wielkopolskim

Piła i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości oraz obszar pomocy auto szrotów operujących na terenie miejscowości Piła są znacznie pojemne. Auto złomowce zajmują się zakupem samochodów. Odbierają samochody używane oraz oryginalne, wozy po wypadkach tudzież samochody pozostające ciągłe na chodzie. Na auto złomowcach w Pile wolno wyprzedać samochody przeróżnych firm, w różnorodnym wieku, a dodatkowo w różnorodnym stanie na chodzie, z drobnymi zniszczeniami, jak również powypadkowe). Do najczęściej skupowanych pojazdów zaliczają się: z Niemiec, z Francji, amerykańskie, włoskie, japońskie, z Korei. Zaliczają się do nich marki: Ford, Dacia, Alfa Romeo, Fiat, Volkswagen, Volvo. Środki finansowe za sprzedane pojazdy mogą być dostarczone w formie gotówkowej, a także dostarczone za pośrednictwem przelewu na wskazanych rachunek, dokładnie na wybrane konto. Wespół z płatnością auto szroty istniejące w Pile zajmują się wszystkimi procedurami. Wystawiają właściwe papiery, które są konieczne do dokonania wyrejestrowania złomowanego pojazdu. Poza wcześniej wymienionymi ofertami, szroty w województwie wielkopolskim to jednocześnie firmy, odpowiadające za demontaż i likwidację samochodów. Ponadto, da się w nich odkupić dużo komponentów samochodowych. Do najciekawszych należą chociażby: silniki, maski, lusterka, kokpity, akumulatory, gałki i dużo pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Trzebnicy
Auto złom w Radomiu
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG