Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Pasłęk

Auto kasacja cennik Pasłęk - ceny auto złomu w Pasłęku

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Pasłęku i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,44-0,84 netto/kg
Chłodnice 14,77-15,07 netto/kg
Alternatory 3,75-5,76 netto/kg
Rozruszniki 4,15-4,37 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,94-10,39 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Pasłęk. Co trzeba wiedzieć?

Auto złomowiec w Pasłęku to lokalizacja, w której obywatele właśnie takiego miasta mogą przekazać stanowiący ich własność pojazd. Tegoż stylu firmy odbierają również samochody osobowe, dostawczaki i różne samochody. Ceny kupowanych pojazdów są bardzo różne i są uzależnione od elementów, jak: rodzaj pojazdu, stan samochodu, rocznik, wyposażenie, wartość rynkowa oraz dużo różnych czynników. Pasłęk to miasteczko o obszarze 10,63 kilometrów, które zamieszkuje 12141 osób. Miasto znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim. To oznacza, że na tym rejonie pracuje sporo auto szrotów, jakie warto zobaczyć. Gdy chcesz upłynnić prywatny autobus lub zakupić akcesoria do pojazdu - zatelefonuj albo po prostu wpadnij na wybrany auto złomowiec, by dowiedzieć się jeszcze więcej. Gdy wolisz - możesz wybierać spośród opcji transportu. Sporo auto złomów w Pasłęku za 0 złotych dojeżdża oraz podejmuje starsze pojazdy prosto u konsumentów. Usługi odbierania autobusów są osiągalne również na terenie miasta Pasłęk, a także okolic w regionie warmińsko-mazurskim

Pasłęk i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości plus rozmiar usług auto szrotów działających na terenie miasta Pasłęk są wyjątkowo szerokie. Auto złomowce zajmują się przyjmowaniem aut. Skupują pojazdy użytkowane, a dodatkowo nowe, wehikuły po zderzeniach plus samochody pozostające ciągłe na chodzie. Na auto złomowcach w Pasłęku wolno zbyć wozy różnorodnych producentów, w przeróżnym wieku, a ponadto w różnym stanie na chodzie, z zwyczajnymi zniszczeniami, jak również po poważnych wypadkach). Do chętniej kupowanych pojazdów zaliczają się: niemieckie, z Francji, z Ameryki, włoskie, z Japonii, koreańskie. Do tej grupy zaliczają się firmy motoryzacyjne: Opel, Dacia, Audi, Kia, Citroen, Hyundai. Środki finansowe za sprzedane auto mogą być wręczone w postaci gotówkowej, jak również dostarczone za pośrednictwem przelewu na rachunek, wprost na wskazane konto. Wraz z płatnością auto kasacje będące w Pasłęku zajmują się wszelkimi formalnościami. Dostarczają stosowne dokumenty, które są konieczne do dokonania wyrejestrowania złomowanego pojazdu. Poza poprzednio wymienionymi usługami, auto kasacje w województwie warmińsko-mazurskim to dodatkowo przedsiębiorstwa, odpowiadające za demontaż i złomowanie samochodów. Ponadto, można w nich dostać masę komponentów do samochodów. Do najsłynniejszych należą takie, jak: felgi, klapy, zderzaki, tapicerki, chłodnice, sofy, a także zalew pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Hajnówce
Auto złom w
Auto złom w Nowej Rudzie

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG