Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Opole

Auto kasacja cennik Opole - ceny auto złomu w Opolu

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Opolu i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,47-0,87 netto/kg
Chłodnice 14,79-15,09 netto/kg
Alternatory 3,77-5,77 netto/kg
Rozruszniki 4,18-4,38 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,91-10,36 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Opole. Co trzeba wiedzieć?

Auto złomowiec w Opolu to lokalizacja, w jakiej ludzie właśnie tego miasteczka mają okazję przekazać swój pojazd. Tego charakteru instytucje przejmują zarówno samochody osobowe, dostawczaki oraz pozostałe samochody. Ceny odbieranych aut są bardzo zróżnicowane, a dodatkowo są uzależnione od takich składników, jak: rodzaj auta, stan auta, data produkcji, wyposażenie, cena rynkowa i zalew kolejnych elementów. Opole to miasto o strefie 148,88 km kwadratowych, które zamieszkuje 128012 osób. Miejscowość leży w województwie opolskim. To oznacza, że na jego obszarze funkcjonuje dużo auto skupów, jakie trzeba zobaczyć. Gdy pragniesz upłynnić należący do Ciebie motocykl lub dostać akcesoria samochodowe - skontaktuj się telefonicznie lub przyjedź na wybrany auto szrot, żeby dowiedzieć się jeszcze więcej. Gdy zamierzasz - możesz wybierać spośród opcji odbioru. Sporo auto złomów w Opolu za darmo dojeżdża i odbiera niesprawne samochody własnoręcznie u klientów. Usługi odbierania wozów są dostępne zarówno na terenie miasta Opole, jak również okolic w regionie opolskim

Opole i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości oraz obszar pomocy auto szrotów zlokalizowanych na terenie miejscowości Opole są bardzo obfite. Auto złomowce zajmują się skupem pojazdów. Odbierają pojazdy użytkowane, a także oryginalne, wehikuły po karambolach, a także motocykle pozostające cały czas na chodzie. W auto złomowcach w Opolu wolno sprzedać samochody przeróżnych marek, w różnorakim wieku, jak i w przeróżnym stanie na chodzie, z niedużymi defektami oraz po poważnych kolizjach). Do chętnie kupowanych pojazdów należą: z Niemiec, francuskie, z USA, z Włoch, japońskie, z Korei. Zaliczają się do nich producenci: Toyota, Peugeot, Alfa Romeo, Honda, Volkswagen, Volvo. Środki finansowe za przyjęte samochody mogą zostać wypłacone w formie gotówki, jak również wręczone za pomocą przelewu na rachunek bankowy, dokładnie na określone konto. Wraz z płatnością auto szroty bytujące w Opolu zajmują się wszelkimi procedurami. Dostarczają odpowiednie certyfikaty, jakie są nieodzowne do dokonania wyrejestrowania danego samochodu. Poza wyżej wskazanymi ofertami, auto szroty w regionie opolskim to również przedsiębiorstwa, odpowiadające za demontowanie i złomowanie pojazdów. Dodatkowo, da się w nich dostać mnóstwo elementów motoryzacyjnych. Do najchętniej wybieranych zaliczają się następujące: opony, amortyzatory, sprężyny, kokpity, katalizatory, sofy oraz mnóstwo innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Olecku
Auto złom w
Auto złom w Konstancinie-Jeziornie
Auto złom w Węgrowie
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG