Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Opoczno

Auto kasacja cennik Opoczno - ceny auto złomu w Opocznie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Opocznie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,5-0,9 netto/kg
Chłodnice 14,77-15,07 netto/kg
Alternatory 3,78-5,75 netto/kg
Rozruszniki 4,16-4,36 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,93-10,38 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Opoczno. Co trzeba wiedzieć?

Auto złom w Opocznie to lokalizacja, w której ludzie owego miasta mają możliwość wyprzedać własny samochód. Tego rodzaju przedsiębiorstwa przejmują zarówno samochody osobowe, dostawcze oraz pozostałe pojazdy. Stawki skupowanych samochodów są bardzo różne, a ponadto zależą od takich aspektów, jak: rodzaj samochodu, stan auta, rocznik, wyposażenie, cena rynkowa, jak również zalew zróżnicowanych aspektów. Opoczno to miasteczko o obszarze 24,75 km 2, liczące 20936 osób. Miasteczko mieści się w woj. łódzkim. To wyraża, iż na tym rejonie znajduje się mnóstwo auto złomów, jakie należy zobaczyć. Jeżeli planujesz przekazać prywatny autobus bądź dostać części motoryzacyjne - zatelefonuj lub odwiedź wybrany auto szrot, żeby dowiedzieć się więcej. Jeżeli chcesz - możesz wybierać z możliwości odbioru. Mnogość auto złomów w Opocznie bezpłatnie jeździ, a także podejmuje zabytkowe wehikuły samodzielnie u klientów. Oferty odbioru samochodów są osiągalne również w obrębie miejscowości Opoczno i okolic w woj. łódzkim

Opoczno i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości, a także zakres usług auto szrotów funkcjonujących na terenie miejscowości Opoczno są dużo duże. Auto złomowce zajmują się kasacją samochodów. Przyjmują pojazdy eksploatowane oraz oryginalne, samochody po zderzeniach, jak również autobusy będące nieustannie w eksploatacji. Na auto złomowcach w Opocznie wolno zbyć samochody zróżnicowanych producentów, w różnym wieku, a ponadto w rozmaitym stanie na chodzie, z zwyczajnymi zniszczeniami, a także po poważnych kolizjach). Do chętnie kupowanych samochodów należą: niemieckie, francuskie, z USA, włoskie, japońskie, z Korei. Zaliczają się do nich producenci: Toyota, Dacia, BMW, Mazda, Volkswagen, Hyundai. Środki finansowe za przekazane auta mogą być wręczone w formie fizycznej, jak również oddane przy pomocy przelewu na rachunek bankowy, bezpośrednio na określone konto. Wraz z płatnością auto złomy będące w Opocznie zajmują się wszystkimi formalnościami. Wykonują właściwe dokumenty, które są niezbędne do dokonania wyrejestrowania danego pojazdu. Poza właśnie określonymi ofertami, auto złomowce w regionie łódzkim to jednocześnie miejsca, odpowiadające za demontowanie i likwidację pojazdów. Dodatkowo, można w tych miejscach pozyskać wiele elementów do aut. Do najchętniej wybieranych zaliczają się chociażby: felgi, dachy, czujniki, półki, akumulatory, kierownice i sporo innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Lęborku
Auto złom w
Auto złom w Wadowicach
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG