Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Olkusz

Auto kasacja cennik Olkusz - ceny auto złomu w Olkuszu

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Olkuszu i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,48-0,88 netto/kg
Chłodnice 14,79-15,09 netto/kg
Alternatory 3,75-5,76 netto/kg
Rozruszniki 4,15-4,37 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,94-10,39 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Olkusz. Co trzeba wiedzieć?

Auto kasacja w Olkuszu to lokalizacja, w której obywatele właśnie takiego miasteczka mają szansę zbyć będący ich własnością wehikuł. Tegoż charakteru jednostki biorą zarówno auta osobowe, dostawcze oraz inne auta. Ceny przyjmowanych aut są bardzo zróżnicowane, a dodatkowo zależą od składników, jak: typ pojazdu, stan auta, rok, wyposażenie, wartość rynkowa, a ponadto wielość pozostałych aspektów. Olkusz to miasto o obszarze 25,66 km kwadratowych, liczące 36477 osób. Miasto znajduje się w woj. małopolskim. To więc symbolizuje, iż na tym obszarze jest zlokalizowanych wiele auto szrotów, jakie trzeba zweryfikować. Gdy potrzebujesz przekazać należący do Ciebie samochód albo nabyć akcesoria samochodowe - zatelefonuj albo przyjedź na wybrany auto złomowiec, żeby sprawdzić więcej. Skoro potrzebujesz - możesz wybierać z opcji odbioru. Wiele auto złomów w Olkuszu za zero PLN dojeżdża, jak również przejmuje starsze wehikuły samodzielnie u konsumentów. Oferty odbioru samochodów są dostępne także w zasięgu miejscowości Olkusz, a dodatkowo okolic w województwie małopolskim

Olkusz i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Propozycje plus zasięg usług auto szrotów działających na obszarze miejscowości Olkusz są ogromnie obszerne. Auto złomowce zajmują się przyjmowaniem pojazdów. Odbierają auta używane, a dodatkowo oryginalne, motocykle po karambolach oraz autobusy pozostające nieustannie w eksploatacji. W auto złomowcach w Olkuszu wolno spieniężyć pojazdy różnorodnych marek, w różnorakim wieku, jak i w różnorodnym stanie (funkcjonujące, z niewielkimi zniszczeniami, a także powypadkowe). Do chętnie skupowanych samochodów należą: niemieckie, francuskie, amerykańskie, włoskie, japońskie, koreańskie. Zaliczają się do nich firmy: Toyota, Peugeot, Lexus, Fiat, Nissan, Seat. Pieniądze za przyjęte auto mogą zostać przekazane w postaci gotówki bądź dane przy użyciu przelewu na wskazanych rachunek, wprost na wskazane konto. Wraz z płatnością auto złomy egzystujące w Olkuszu zajmują się wszelkimi procedurami. Dostarczają stosowne papiery, które są obowiązkowe do wyrejestrowania oddanego auta. Poza poprzednio wskazanymi usługami, auto szroty w regionie małopolskim to również przedsiębiorstwa, odpowiadające za rozbiórkę i złomowanie pojazdów. Ponadto, wolno tam nabywać masę elementów samochodowych. Do najsłynniejszych zaliczamy m.in.: silniki, drzwi, sprężyny, półki, akumulatory, radia i zalew pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Jelczu-Laskowicach
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG