Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Oleśnica

Auto kasacja cennik Oleśnica - ceny auto złomu w Oleśnicy

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Oleśnicy i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,5-0,9 netto/kg
Chłodnice 14,75-15,05 netto/kg
Alternatory 3,75-5,76 netto/kg
Rozruszniki 4,15-4,37 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,94-10,39 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Oleśnica. Co trzeba wiedzieć?

Auto szrot w Oleśnicy to lokalizacja, gdzie ludzie owego miasta mają okazję oddać swój wehikuł. Właśnie takiego stylu spółki skupują także pojazdy osobowe, dostawcze, jak również inne pojazdy. Ceny skupowanych pojazdów są różne i zależą od elementów, jak: typ samochodu, stan samochodu, data produkcji, wyposażenie, wartość rynkowa, a także sporo zróżnicowanych zmiennych. Oleśnica to miasto o wielkości 20,96 km kwadratowych, liczące 37109 osób. Miasto znajduje się w województwie dolnośląskim. To oznacza, iż na jego obszarze świadczy swoje usługi wiele auto skupów, które należy zobaczyć. Jeżeli potrzebujesz upłynnić należący do Ciebie wózek lub kupić podzespoły motoryzacyjne - skontaktuj się telefonicznie albo po prostu odwiedź wybrany auto skup, by dowiedzieć się jeszcze więcej. Jeżeli pragniesz - możesz skorzystać z możliwości odbioru. Sporo auto złomów w Oleśnicy za darmo dojeżdża oraz odbiera zabytkowe wehikuły bezpośrednio u klientów. Oferty odbierania samochodów są dostępne także w regionie miejscowości Oleśnica, a dodatkowo regionów w województwie dolnośląskim

Oleśnica i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości, a także rozmiar pomocy auto szrotów działających na terenie miejscowości Oleśnica są dużo duże. Auto złomowce zajmują się skupowaniem aut. Skupują auta użytkowane i nowoczesne, pojazdy po karambolach, a dodatkowo autobusy pozostające bez przerwy na chodzie. W auto złomowcach w Oleśnicy wolno sprzedać pojazdy przeróżnych producentów, w różnorakim wieku, a ponadto w rozmaitym stanie (działające, z umiarkowanymi uszkodzeniami, a także po wypadkach). Do najczęściej odbieranych pojazdów należą: niemieckie, francuskie, ze Stanów Zjednoczonych, włoskie, z Japonii, koreańskie. Są to marki samochodów: Mercedes, Peugeot, Lexus, Kia, Citroen, Volvo. Pieniądze za przekazane auta mogą zostać dostarczone w postaci gotówkowej, a także podarowane za pośrednictwem przelewu na wskazanych rachunek, wprost na określone konto. Wespół z płatnością auto szroty pracujące w Oleśnicy zajmują się wszelkimi procedurami. Dostarczają właściwe formularze, jakie są potrzebne do wyrejestrowania złomowanego samochodu. Poza wyżej wskazanymi usługami, auto szroty w województwie dolnośląskim to dodatkowo miejsca, odpowiadające za rozbiór i kasację samochodów. Ponadto, można w nich odkupić sporo komponentów do aut. Do najciekawszych należą następujące: opony, klapy, zderzaki, kokpity, rozruszniki, kanapy, jak również mnogość pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG