Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Mikołów

Auto kasacja cennik Mikołów - ceny auto złomu w Mikołowie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Mikołowie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,46-0,86 netto/kg
Chłodnice 14,77-15,07 netto/kg
Alternatory 3,76-5,78 netto/kg
Rozruszniki 4,19-4,39 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,92-10,35 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Mikołów. Co trzeba wiedzieć?

Auto kasacja w Mikołowie to lokalizacja, gdzie mieszkańcy tegoż miasteczka mają szansę upłynnić swój pojazd. Tego charakteru przedsiębiorstwa skupują także samochody osobowe, dostawczaki, a dodatkowo inne samochody. Stawki odbieranych samochodów są bardzo różne, a dodatkowo są uzależnione od takich składników, jak: rodzaj pojazdu, stan auta, data produkcji, wyposażenie, stawka rynkowa, jak również mnóstwo pozostałych elementów. Mikołów to miejscowość o obszarze 78,89 km 2, w którym żyje 39858 osób. Miasto leży w woj. śląskim. To więc wyraża, iż na tym obszarze mieści się dużo auto szrotów, jakie należy zobaczyć. Gdy chcesz zbyć należący do Ciebie pojazd lub kupić elementy do samochodu - wykonaj telefon albo odwiedź wybrany auto złomowiec, by dowiedzieć się więcej. Jeśli wolisz - możesz skorzystać z możliwości transportu. Masa auto kasacji w Mikołowie bezpłatnie jeździ, a także przyjmuje starsze samochody samodzielnie u konsumentów. Usługi odbierania samochodów są dostępne również w zasięgu miasta Mikołów i rejonów w woj. śląskim

Mikołów i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta, a także zbiór usług auto szrotów znajdujących się na terenie miejscowości Mikołów są ogromnie obfite. Auto złomowce zajmują się przyjmowaniem aut. Odbierają samochody eksploatowane oraz pozostałe, motocykle po zderzeniach i autobusy będące bez przerwy na chodzie. Na auto złomowcach w Mikołowie wolno spieniężyć wozy różnych firm, w różnorodnym wieku, jak również w przeróżnym stanie (działające, z minimalnymi zniszczeniami i po wypadkach). Do chętniej przyjmowanych samochodów zaliczają się: z Niemiec, francuskie, z Ameryki, z Włoch, japońskie, koreańskie. Są nimi marki: Opel, Peugeot, Audi, Honda, Nissan, Mini. Środki finansowe za odebrane samochody mogą zostać podane w formie gotówki lub dostarczone przy pomocy przelewu na wskazany rachunek bankowy, bezpośrednio na wybrane konto. Wraz z płatnością auto kasacje funkcjonujące w Mikołowie zajmują się wszelkimi formalnościami. Wystawiają stosowne papiery, jakie są obowiązkowe do wyrejestrowania sprzedanego pojazdu. Poza wcześniej opisanymi usługami, szroty w województwie śląskim to też firmy, odpowiadające za rozbieranie i likwidowanie pojazdów. Ponadto, można tam nabyć masę podzespołów do samochodów. Do najprostszych zaliczają się m.in.: felgi, klapy, lusterka, półki, rozruszniki, gałki i zalew pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Wołominie
Auto złom w
Auto złom w Radlinie
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG