Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Mielec

Auto kasacja cennik Mielec - ceny auto złomu w Mielcu

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Mielcu i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,47-0,87 netto/kg
Chłodnice 14,75-15,05 netto/kg
Alternatory 3,76-5,78 netto/kg
Rozruszniki 4,19-4,39 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,92-10,35 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Mielec. Co trzeba wiedzieć?

Auto złom w Mielcu to lokalizacja, gdzie ludzie takiego miasteczka mogą zbyć swój wehikuł. Tego pokroju firmy przyjmują również auta osobowe, ciężarowe, jak również pozostałe samochody. Stawki przyjmowanych aut są bardzo zróżnicowane, a także zależą od takich czynników, jak: rodzaj samochodu, stan auta, data produkcji, wyposażenie, wartość rynkowa, a także wiele zróżnicowanych elementów. Mielec to miejscowość o powierzchni 46,89 km2, które zamieszkuje 60229 ludzi. Miasteczko mieści się w województwie podkarpackim. To świadczy, że na tym obszarze świadczy swoje usługi dużo auto szrotów, które trzeba odwiedzić. Gdy potrzebujesz spieniężyć prywatny autobus albo uzyskać części do auta - skontaktuj się za pomocą telefonu lub też przyjedź na wybrany auto złomowiec, żeby sprawdzić więcej. Jeśli preferujesz - możesz wybierać spośród możliwości transportu. Mnóstwo auto szrotów w Mielcu za 0 PLN dojeżdża oraz przejmuje niesprawne samochody samodzielnie u użytkowników. Oferty odbioru autobusów są dostępne również na obszarze miasta Mielec i miejscowości w województwie podkarpackim

Mielec i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości i zbiór usług auto szrotów operujących na obszarze miejscowości Mielec są ogromnie znaczne. Auto złomowce zajmują się zakupem pojazdów. Przyjmują auta użytkowane plus nowe, samochody po zderzeniach oraz pojazdy będące ciągłe w użytku. W auto złomowcach w Mielcu można zbyć pojazdy różnorodnych marek, w różnorodnym wieku, a dodatkowo w różnym stanie (funkcjonujące, z delikatnymi zniszczeniami, a także po wypadkach). Do najchętniej kupowanych pojazdów zaliczają się: niemieckie, z Francji, z USA, z Włoch, japońskie, z Korei. Zaliczają się do nich firmy motoryzacyjne: Opel, Peugeot, Audi, Mazda, Volkswagen, Seat. Pieniądze za sprzedane samochody mogą być podane w formie gotówki lub wręczone za pomocą przelewu na rachunek, szybko na wybrane konto. Wespół z płatnością auto szroty działające w Mielcu zajmują się jakimikolwiek procedurami. Wykonują właściwe materiały, jakie są obowiązkowe do dokonania wyrejestrowania złomowanego pojazdu. Poza wcześniej opisanymi ofertami, szroty w województwie podkarpackim to również miejsca, odpowiadające za demontowanie i kasowanie samochodów. Dodatkowo, da się w tych miejscach pozyskać dużo akcesoriów do aut. Do najchętniej wybieranych należą takie, jak: felgi, drzwi, sprężyny, półki, rozruszniki, gałki oraz wiele pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Pabianicach
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Piszu

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG