Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Malbork

Auto kasacja cennik Malbork - ceny auto złomu w Malborku

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Malborku i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,46-0,86 netto/kg
Chłodnice 14,77-15,07 netto/kg
Alternatory 3,79-5,79 netto/kg
Rozruszniki 4,17-4,35 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,9-10,37 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Malbork. Co trzeba wiedzieć?

Auto szrot w Malborku to firma, w której ludzie tegoż miasteczka mają opcję sprzedać własny samochód. Właśnie takiego pokroju spółki przejmują również pojazdy osobowe, dostawczaki, jak również różne pojazdy. Stawki kupowanych aut są różne, jak również zależą od takich elementów, jak: typ auta, stan auta, rok produkcji, wyposażenie, wartość rynkowa, a także wielość różnych aspektów. Malbork to miasto o wielkości 17,15 km 2, które zamieszkuje 38278 mieszkańców. Miasteczko leży w woj. pomorskim. To oznacza, że na jego terenie pracuje ogrom auto skupów, które warto sprawdzić. Jeżeli potrzebujesz sprzedać prywatny pojazd lub też pozyskać części motoryzacyjne - skontaktuj się telefonicznie lub przyjedź na wybrany auto skup, żeby sprawdzić więcej. Jeśli pragniesz - możesz wybierać z możliwości transportu. Sporo auto szrotów w Malborku za zero PLN dojeżdża oraz przyjmuje zepsute pojazdy osobiście u konsumentów. Usługi odbierania motocykli są osiągalne również w obrębie miejscowości Malbork oraz rejonów w regionie pomorskim

Malbork i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta, jak również obszar usług auto szrotów zlokalizowanych na obszarze miasta Malbork są ogromnie obszerne. Auto złomowce zajmują się zakupem aut. Odbierają auta używane i nowoczesne, wozy po zderzeniach, a także samochody pozostające cały czas na chodzie. Na auto złomowcach w Malborku można zbyć pojazdy przeróżnych marek, w przeróżnym wieku, jak również w różnorakim stanie na chodzie, z umiarkowanymi defektami, jak i po poważnych wypadkach). Do chętnie przyjmowanych aut należą: z Niemiec, francuskie, z Ameryki, z Italii, z Japonii, koreańskie. Są to producenci samochodów: Toyota, Mitsubishi, BMW, Kia, Volkswagen, Seat. Środki finansowe za odebrane auto mogą być wręczone w postaci gotówki, jak również oddane za pomocą przelewu bankowego, wprost na określone konto. Wraz z płatnością auto złomy pracujące w Malborku zajmują się jakimikolwiek formalnościami. Wystawiają właściwe atesty, jakie są obowiązkowe do dokonania wyrejestrowania przeznaczonego auta. Poza wyżej określonymi ofertami, auto złomowce w woj. pomorskim to dodatkowo firmy, odpowiadające za rozbieranie i likwidowanie pojazdów. Ponadto, wolno w nich dostać mnóstwo podzespołów do samochodów. Do najpopularniejszych zaliczamy następujące: felgi, drzwi, czujniki, półki, katalizatory, kanapy, jak również sporo innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Wieluniu
Auto złom w Nowej Rudzie
Auto złom w Mławie
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG