Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Lubliniec

Auto kasacja cennik Lubliniec - ceny auto złomu w Lublińcu

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Lublińcu i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,45-0,85 netto/kg
Chłodnice 14,79-15,09 netto/kg
Alternatory 3,8-5,8 netto/kg
Rozruszniki 4,2-4,4 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,95-10,4 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Lubliniec. Co trzeba wiedzieć?

Auto złom w Lublińcu to lokalizacja, w której mieszkańcy owego miasta mają okazję przekazać swój własny pojazd. Właśnie takiego pokroju jednostki skupują zarówno pojazdy osobowe, dostawcze i pozostałe auta. Stawki odbieranych aut są bardzo zróżnicowane, jak również są uzależnione od czynników, jak: typ samochodu, stan pojazdu, rok produkcji, wyposażenie, stawka rynkowa i wiele różnych czynników. Lubliniec to miejscowość o obszarze 89,8 kilometrów, które zamieszkuje 24244 mieszkańców. Miasteczko mieści się w woj. śląskim. To oznacza, że na jego obszarze funkcjonuje mnóstwo auto skupów, jakie trzeba sprawdzić. Jeśli zamierzasz upłynnić prywatny pojazd albo zdobyć elementy samochodowe - zadzwoń albo po prostu odwiedź wybrany auto złomowiec, żeby sprawdzić więcej. Jeżeli potrzebujesz - możesz skorzystać z propozycji transportu. Mnóstwo auto szrotów w Lublińcu za zero PLN dojeżdża, a także przejmuje powypadkowe pojazdy bezpośrednio u odbiorców. Oferty odbierania pojazdów są osiągalne zarówno w rejonie miejscowości Lubliniec, jak również miejscowości w woj. śląskim

Lubliniec i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta i charakter usług auto szrotów pracujących na terenie miasta Lubliniec są znacznie rozwojowe. Auto złomowce zajmują się przyjmowaniem pojazdów. Skupują auta użytkowane oraz nowoczesne, samochody po wypadkach oraz motocykle pozostające bez przerwy na chodzie. W auto złomowcach w Lublińcu można sprzedać pojazdy przeróżnych firm, w różnorakim wieku, jak również w różnorodnym stanie (funkcjonujące, z niedużymi defektami, jak również po wypadkach). Do często kupowanych samochodów należą: niemieckie, francuskie, z Ameryki, włoskie, japońskie, z Korei. Do tej grupy zaliczają się firmy: Toyota, Mitsubishi, Lexus, Fiat, Skoda, Hyundai. Środki finansowe za przyjęte auto mogą być podane w postaci gotówkowej, jak również dostarczone za pomocą przelewu na wskazany rachunek bankowy, dokładnie na wskazane konto. Wespół z płatnością auto szroty pracujące w Lublińcu zajmują się jakimikolwiek formalnościami. Wystawiają właściwe materiały, które są konieczne do dokonania wyrejestrowania oddanego auta. Poza poprzednio wskazanymi obowiązkami, auto kasacje w regionie śląskim to także firmy, odpowiadające za rozbiórkę i likwidowanie samochodów. Dodatkowo, wolno w nich kupić sporo części do samochodów. Do najsłynniejszych zaliczamy następujące: opony, klamki, lusterka, fotele, akumulatory, gałki oraz mnóstwo pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Głubczycach
Auto złom w
Auto złom w Działdowie
Auto złom w Krośnie Odrzańskim
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG