Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Łomża

Auto kasacja cennik Łomża - ceny auto złomu w Łomży

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Łomży i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,45-0,85 netto/kg
Chłodnice 14,8-15,1 netto/kg
Alternatory 3,76-5,78 netto/kg
Rozruszniki 4,19-4,39 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,92-10,35 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Łomża. Co trzeba wiedzieć?

Auto złomowiec w Łomży to firma, w jakiej ludzie właśnie takiego miasteczka mają opcję przekazać będący ich własnością wehikuł. Właśnie takiego stylu spółki kupują również samochody osobowe, ciężarowe, a także różne samochody. Ceny kupowanych samochodów są bardzo różne i zależą od takich składników, jak: model samochodu, stan samochodu, rok produkcji, wyposażenie, wartość rynkowa, a ponadto ogrom różnych zmiennych. Łomża to miasto o wielkości 32,67 kilometrów kwadratowych, które zamieszkuje 62795 ludzi. Miasteczko jest zlokalizowane w woj. podlaskim. To podkreśla, iż na tym rejonie działa mnóstwo auto skupów, jakie trzeba odwiedzić. Jeżeli planujesz przekazać należący do Ciebie wózek albo uzyskać akcesoria do pojazdu - skontaktuj się telefonicznie lub przyjdź na wybrany auto złomowiec, żeby dowiedzieć się więcej. Skoro pragniesz - możesz skorzystać spośród możliwości odbioru. Dużo auto szrotów w Łomży za 0 PLN jeździ, jak również przejmuje niesprawne autobusy własnoręcznie u użytkowników. Oferty odbioru samochodów są osiągalne zarówno na terenie miasta Łomża, jak również rejonów w regionie podlaskim

Łomża i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości oraz zakres pomocy auto szrotów znajdujących się na terenie miejscowości Łomża są dużo rozległe. Auto złomowce zajmują się skupowaniem pojazdów. Odbierają pojazdy użytkowane plus oryginalne, wozy po wypadkach, a także autobusy pozostające nadal w eksploatacji. W auto złomowcach w Łomży wolno zbyć samochody zróżnicowanych producentów, w przeróżnym wieku, a także w różnorodnym stanie na chodzie, z minimalnymi uszkodzeniami oraz po wypadkach). Do najczęściej skupowanych aut należą: z Niemiec, francuskie, z USA, z Włoch, japońskie, z Korei. W tej grupie znajdują się marki samochodów: Opel, Dacia, Audi, Fiat, Citroen, Seat. Pieniądze za przyjęte pojazdy mogą być wypłacone w postaci gotówkowej bądź oddane przy pomocy przelewu na wskazany rachunek bankowy, dokładnie na określone konto. Wespół z płatnością auto złomy pracujące w Łomży zajmują się wszelkimi formalnościami. Wystawiają odpowiednie materiały, które są konieczne do dokonania wyrejestrowania sprzedanego samochodu. Poza poprzednio wymienionymi ofertami, auto złomowce w woj. podlaskim to także miejsca, odpowiadające za rozbiór i likwidowanie aut. Dodatkowo, wolno tam kupować masę komponentów samochodowych. Do najchętniej kupowanych zaliczają się następujące: opony, karoserie, lusterka, kokpity, akumulatory, sofy, a także mnóstwo innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Hajnówce
Auto złom w Zduńskiej Woli
Auto złom w Pruszczu Gdańskim
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG