Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Legnica

Auto kasacja cennik Legnica - ceny auto złomu w Legnicy

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Legnicy i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,49-0,89 netto/kg
Chłodnice 14,78-15,08 netto/kg
Alternatory 3,75-5,76 netto/kg
Rozruszniki 4,15-4,37 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,94-10,39 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Legnica. Co trzeba wiedzieć?

Auto kasacja w Legnicy to firma, w której mieszkańcy właśnie tego miasteczka mogą przekazać stanowiący ich własność wehikuł. Takiego stylu spółki przejmują zarówno samochody osobowe, ciężarowe, a dodatkowo inne auta. Ceny przyjmowanych aut są różne i zależą od takich składników, jak: rodzaj samochodu, stan pojazdu, data produkcji, wyposażenie, wartość rynkowa oraz wiele innych elementów. Legnica to miasteczko o obszarze 56,29 kilometrów, liczące 99072 mieszkańców. Miasto leży w województwie dolnośląskim. To podkreśla, iż na jego obszarze mieści się ogrom auto szrotów, które warto odwiedzić. Gdy potrzebujesz zbyć prywatny pojazd lub nabyć elementy do pojazdu - zatelefonuj albo po prostu odwiedź wybrany auto złomowiec, żeby dowiedzieć się jeszcze więcej. Jeśli pragniesz - możesz wybierać z opcji odbioru. Wiele auto kasacji w Legnicy bezpłatnie jeździ oraz przejmuje niesprawne motocykle prosto u odbiorców. Oferty odbioru wozów są osiągalne również na obszarze miejscowości Legnica i regionów w regionie dolnośląskim

Legnica i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości oraz zasięg usług auto szrotów funkcjonujących na terenie miejscowości Legnica są dużo duże. Auto złomowce zajmują się zakupem pojazdów. Skupują samochody użytkowane plus nowoczesne, wozy po wypadkach i autobusy pozostające cały czas w eksploatacji. Na auto złomowcach w Legnicy wolno sprzedać auta różnych producentów, w różnym wieku, jak również w rozmaitym stanie (działające, z subtelnymi zniszczeniami oraz po wypadkach). Do chętnie skupowanych pojazdów należą: niemieckie, francuskie, ze Stanów Zjednoczonych, włoskie, japońskie, z Korei. Do tej grupy zaliczają się firmy: Mercedes, Peugeot, BMW, Honda, Skoda, Hyundai. Środki za odebrane auto mogą zostać przekazane w formie gotówki bądź wręczone za pośrednictwem przelewu na wskazanych rachunek, wprost na wybrane konto. Wraz z płatnością auto złomowce działające w Legnicy zajmują się wszelkimi formalnościami. Wystawiają właściwe dowody, które są konieczne do wyrejestrowania danego pojazdu. Poza wcześniej opisanymi obowiązkami, auto złomowce w woj. dolnośląskim to również miejsca, odpowiadające za rozbieranie i likwidowanie aut. Ponadto, da się tam odkupić dużo podzespołów do aut. Do najciekawszych zaliczamy następujące: opony, karoserie, czujniki, szyby, akumulatory, kierownice i mnóstwo pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Opolu
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG