Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Łęczyca

Auto kasacja cennik Łęczyca - ceny auto złomu w Łęczycy

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Łęczycy i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,45-0,85 netto/kg
Chłodnice 14,8-15,1 netto/kg
Alternatory 3,78-5,75 netto/kg
Rozruszniki 4,16-4,36 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,93-10,38 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Łęczyca. Co trzeba wiedzieć?

Auto szrot w Łęczycy to lokalizacja, gdzie ludzie owego miasta mają sposobność spieniężyć stanowiący ich własność samochód. Tegoż pokroju przedsiębiorstwa odbierają również samochody osobowe, dostawczaki, a dodatkowo inne samochody. Ceny kupowanych aut są różne, a dodatkowo są uzależnione od takich elementów, jak: typ samochodu, stan samochodu, rok produkcji, wyposażenie, cena rynkowa plus masa zróżnicowanych czynników. Łęczyca to miasto o wielkości 8,95 kilometrów kwadratowych, w którym mieszka 13899 ludzi. Miejscowość znajduje się w województwie łódzkim. To oznacza, że na tym rejonie pracuje wiele auto szrotów, jakie trzeba zweryfikować. Gdy pragniesz zbyć własny samochód lub zdobyć części do aut - skontaktuj się za pomocą telefonu lub też zajrzyj na wybrany auto złomowiec, aby dowiedzieć się jeszcze więcej. Skoro zamierzasz - możesz wybierać spośród propozycji odbioru. Wiele auto szrotów w Łęczycy za 0 zł dojeżdża, a także przyjmuje niesprawne wozy bezpośrednio u klientów. Oferty odbioru motocykli są dostępne również w regionie miasta Łęczyca plus miejscowości w woj. łódzkim

Łęczyca i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Propozycje plus obszar pomocy auto szrotów działających na obszarze miejscowości Łęczyca są wyjątkowo duże. Auto złomowce zajmują się kasacją aut. Skupują pojazdy używane, a także nowe, pojazdy po karambolach tudzież samochody będące bez przerwy na chodzie. Na auto złomowcach w Łęczycy wolno upłynnić wozy różnych marek, w przeróżnym wieku, jak i w rozmaitym stanie (funkcjonujące, z niedużymi zniszczeniami, a nawet po poważnych kolizjach). Do najchętniej skupowanych aut należą: z Niemiec, francuskie, amerykańskie, z Włoch, z Japonii, z Korei. W tej grupie znajdują się firmy: Toyota, Renault, BMW, Mazda, Skoda, Hyundai. Środki finansowe za sprzedane auto mogą zostać dostarczone w formie gotówki lub przekazane za pośrednictwem przelewu na rachunek bankowy, szybko na wskazane konto. Wraz z płatnością auto kasacje pracujące w Łęczycy zajmują się wszelkimi formalnościami. Tworzą stosowne certyfikaty, które są niezbędne do wyrejestrowania sprzedanego auta. Poza właśnie scharakteryzowanymi usługami, auto złomowce w woj. łódzkim to jednocześnie jednostki, odpowiadające za demontaż i likwidację aut. Ponadto, da się w nich pozyskać mnóstwo akcesoriów do aut. Do najprostszych należą m.in.: felgi, klamki, sprężyny, kokpity, akumulatory, radia, a także mnogość innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Brzezinach
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG