Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Kutno

Auto kasacja cennik Kutno - ceny auto złomu w Kutnie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Kutnie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,49-0,89 netto/kg
Chłodnice 14,79-15,09 netto/kg
Alternatory 3,78-5,75 netto/kg
Rozruszniki 4,16-4,36 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,93-10,38 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Kutno. Co trzeba wiedzieć?

Auto złomowiec w Kutnie to lokalizacja, w której mieszkańcy owego miasta mają okazję upłynnić będący w ich posiadaniu wehikuł. Tegoż pokroju jednostki skupują również pojazdy osobowe, ciężarowe, a także różne pojazdy. Stawki skupowanych aut są zróżnicowane, a ponadto są uzależnione od takich czynników, jak: typ pojazdu, stan auta, rocznik, wyposażenie, stawka rynkowa plus gąszcz kolejnych czynników. Kutno to miejscowość o wielkości 33,59 km 2, w którym mieszka 43658 ludzi. Miasto jest zlokalizowane w woj. łódzkim. To oznacza, iż na jego rejonie znajduje się masa auto szrotów, które warto zobaczyć. Jeżeli pragniesz spieniężyć będący Twoją własnością motocykl albo pozyskać podzespoły do auta - skontaktuj się telefonicznie lub odwiedź wybrany auto skup, by dowiedzieć się jeszcze więcej. Jeżeli zamierzasz - możesz wybierać spośród opcji odbioru. Mnóstwo auto szrotów w Kutnie za 0 złotych dojeżdża i odbiera zepsute autobusy osobiście u odbiorców. Usługi odbioru pojazdów są osiągalne zarówno w obrębie miasta Kutno plus miejscowości w regionie łódzkim

Kutno i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Propozycje plus obszar usług auto szrotów znajdujących się na obszarze miejscowości Kutno są bardzo perspektywiczne. Auto złomowce zajmują się zakupem pojazdów. Odbierają auta używane, a także oryginalne, wozy po karambolach oraz autobusy będące cały czas na chodzie. W auto złomowcach w Kutnie wolno spieniężyć auta różnorodnych marek, w przeróżnym wieku, jak i w przeróżnym stanie na chodzie, z lekkimi zniszczeniami, a nawet po wypadkach). Do najchętniej przyjmowanych pojazdów zaliczają się: z Niemiec, z Francji, amerykańskie, z Italii, z Japonii, koreańskie. Są to firmy: Opel, Renault, BMW, Mazda, Volkswagen, Seat. Środki za przyjęte samochody mogą być przekazane w formie gotówki, a także przekazane przy pomocy przelewu online, wprost na wybrane konto. Wraz z płatnością auto kasacje egzystujące w Kutnie zajmują się jakimikolwiek procedurami. Dostarczają właściwe dowody, jakie są nieodzowne do wyrejestrowania danego auta. Poza wcześniej wskazanymi usługami, auto kasacje w woj. łódzkim to dodatkowo miejsca, odpowiadające za demontowanie i likwidowanie aut. Ponadto, wolno w tych miejscach zdobyć wiele podzespołów motoryzacyjnych. Do najpowszechniejszych zaliczają się następujące: silniki, klapy, lusterka, fotele, chłodnice, kierownice i zalew pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Koninie
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG