Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Krosno

Auto kasacja cennik Krosno - ceny auto złomu w Krośnie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Krośnie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,44-0,84 netto/kg
Chłodnice 14,8-15,1 netto/kg
Alternatory 3,8-5,8 netto/kg
Rozruszniki 4,2-4,4 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,95-10,4 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Krosno. Co trzeba wiedzieć?

Auto złomowiec w Krośnie to lokalizacja, w jakiej mieszkańcy tego miasteczka mają sposobność wyprzedać będący w ich posiadaniu pojazd. Tegoż charakteru organizacje skupują także pojazdy osobowe, dostawcze plus inne samochody. Stawki przyjmowanych aut są bardzo różne i są uzależnione od aspektów, jak: model samochodu, stan samochodu, data produkcji, wyposażenie, cena rynkowa oraz masa różnych zmiennych. Krosno to miejscowość o obszarze 43,5 kilometrów kwadratowych, w którym mieszka 46139 mieszkańców. Miejscowość znajduje się w woj. podkarpackim. To więc wyraża, że na tym obrębie jest zlokalizowanych dużo auto skupów, jakie należy zobaczyć. Jeżeli zamierzasz spieniężyć należący do Ciebie pojazd lub kupić podzespoły motoryzacyjne - skontaktuj się za pomocą telefonu albo zajrzyj na wybrany auto skup, żeby dowiedzieć się więcej. Skoro chcesz - możesz skorzystać spośród możliwości transportu. Wiele auto szrotów w Krośnie za zero PLN jeździ oraz podejmuje stare motocykle własnoręcznie u odbiorców. Usługi odbioru pojazdów są dostępne również w regionie miejscowości Krosno plus okolic w regionie podkarpackim

Krosno i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta, jak również zbiór pomocy auto szrotów operujących na obszarze miejscowości Krosno są dużo wielkie. Auto złomowce zajmują się skupowaniem pojazdów. Odbierają auta użytkowane, a dodatkowo pozostałe, samochody po wypadkach plus motocykle pozostające nadal na chodzie. W auto złomowcach w Krośnie można wyprzedać auta zróżnicowanych firm, w różnym wieku, jak również w różnorakim stanie (działające, z lekkimi zniszczeniami i po wypadkach). Do najczęściej odbieranych pojazdów zaliczają się: niemieckie, z Francji, ze Stanów Zjednoczonych, włoskie, japońskie, z Korei. Zaliczają się do nich producenci: Ford, Peugeot, Lexus, Mazda, Nissan, Seat. Pieniądze za sprzedane auto mogą być dostarczone w postaci fizycznej bądź przekazane przy pomocy przelewu, prosto na określone konto. Wraz z płatnością auto złomowce działające w Krośnie zajmują się wszystkimi formalnościami. Wystawiają właściwe materiały, jakie są obowiązkowe do wyrejestrowania oddanego samochodu. Poza wcześniej określonymi ofertami, auto szroty w regionie podkarpackim to również miejsca, odpowiadające za rozbiórkę i likwidację pojazdów. Dodatkowo, da się w nich pozyskać dużo akcesoriów samochodowych. Do najprostszych zaliczamy m.in.: felgi, elementy karoserii, sprężyny, półki, akumulatory, gałki, jak również masa innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w Dęblinie
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG