Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Kraków

Auto kasacja cennik Kraków - ceny auto złomu w Krakowie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Krakowie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,44-0,84 netto/kg
Chłodnice 14,79-15,09 netto/kg
Alternatory 3,8-5,8 netto/kg
Rozruszniki 4,2-4,4 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,95-10,4 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Kraków. Co trzeba wiedzieć?

Auto złomowiec w Krakowie to firma, w jakiej mieszkańcy owego miasta mają okazję spieniężyć stanowiący ich własność samochód. Właśnie takiego stylu spółki biorą także auta osobowe, ciężarowe, a dodatkowo inne auta. Stawki kupowanych samochodów są różne, a także zależą od takich składników, jak: model auta, stan auta, data produkcji, wyposażenie, cena rynkowa, a także sporo odmiennych zmiennych. Kraków to miejscowość o przestrzeni 326,8 km 2, liczące 761873 osób. Miejscowość jest zlokalizowane w województwie małopolskim. To więc wyraża, że na jego obszarze świadczy swoje usługi dużo auto złomów, jakie należy zweryfikować. Gdy planujesz upłynnić własny pojazd lub też nabyć akcesoria do pojazdu - skontaktuj się telefonicznie albo zajrzyj na wybrany auto szrot, żeby dowiedzieć się jeszcze więcej. Gdy potrzebujesz - możesz wybierać spośród opcji odbioru. Wiele auto złomów w Krakowie za 0 złotych dojeżdża i zabiera powypadkowe pojazdy prosto u użytkowników. Oferty odbioru pojazdów są dostępne zarówno w rejonie miejscowości Kraków plus okolic w woj. małopolskim

Kraków i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Możliwości, jak również zbiór pomocy auto szrotów funkcjonujących na obszarze miejscowości Kraków są dużo duże. Auto złomowce zajmują się skupowaniem aut. Odbierają pojazdy używane, a dodatkowo pozostałe, motocykle po karambolach, a dodatkowo samochody będące ciągłe na chodzie. W auto złomowcach w Krakowie wolno upłynnić auta zróżnicowanych marek, w przeróżnym wieku, a ponadto w różnorodnym stanie (działające, z niewielkimi uszkodzeniami i po wypadkach). Do często kupowanych aut należą: niemieckie, francuskie, z USA, z Italii, japońskie, koreańskie. Do tej grupy zaliczają się producenci samochodów: Toyota, Peugeot, Lexus, Mazda, Volkswagen, Volvo. Środki za przekazane auto mogą zostać podane w formie gotówki albo dostarczone za pośrednictwem przelewu na rachunek bankowy, prosto na wskazane konto. Wespół z płatnością auto kasacje funkcjonujące w Krakowie zajmują się jakimikolwiek formalnościami. Wykonują odpowiednie dokumenty, które są potrzebne do dokonania wyrejestrowania złomowanego samochodu. Poza wcześniej wymienionymi ofertami, auto kasacje w województwie małopolskim to dodatkowo firmy, odpowiadające za rozbieranie i kasowanie samochodów. Dodatkowo, wolno w tych miejscach zakupić sporo podzespołów do aut. Do najchętniej zakupowanych zaliczamy takie, jak: felgi, klamki, czujniki, szyby, rozruszniki, kanapy i mnogość pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Ząbkach
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w Szydłowcu

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG