Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Kozienice

Auto kasacja cennik Kozienice - ceny auto złomu w Kozienicach

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Kozienicach i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,44-0,84 netto/kg
Chłodnice 14,77-15,07 netto/kg
Alternatory 3,8-5,8 netto/kg
Rozruszniki 4,2-4,4 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,95-10,4 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Kozienice. Co trzeba wiedzieć?

Auto kasacja w Kozienicach to lokalizacja, gdzie obywatele tegoż miasta mogą upłynnić stanowiący ich własność samochód. Tego rodzaju instytucje kupują zarówno auta osobowe, ciężarowe i pozostałe samochody. Stawki przyjmowanych pojazdów są bardzo zróżnicowane, a ponadto zależą od takich aspektów, jak: typ auta, stan pojazdu, data, wyposażenie, cena rynkowa plus wielość różnych elementów. Kozienice to miejscowość o obszarze 10,45 kilometrów kwadratowych, liczące 18150 mieszkańców. Miejscowość jest zlokalizowane w województwie mazowieckim. To więc oznacza, iż na jego obrębie działa mnóstwo auto złomów, które należy zobaczyć. Jeśli chcesz wyprzedać własny samochód lub też uzyskać akcesoria motoryzacyjne - skontaktuj się za pomocą telefonu lub przyjedź na wybrany auto złomowiec, żeby dowiedzieć się więcej. Jeśli wolisz - możesz wybrać z możliwości transportu. Dużo auto kasacji w Kozienicach za 0 zł jeździ i zabiera stare motocykle bezpośrednio u klientów. Oferty odbierania pojazdów są osiągalne również w obrębie miejscowości Kozienice plus rejonów w województwie mazowieckim

Kozienice i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta plus zakres pomocy auto szrotów zlokalizowanych na terenie miejscowości Kozienice są niezwykle perspektywiczne. Auto złomowce zajmują się zakupem samochodów. Odbierają samochody użytkowane, a także nowe, wehikuły po zderzeniach, a także pojazdy pozostające ciągłe na chodzie. Na auto złomowcach w Kozienicach wolno zbyć wozy przeróżnych marek, w różnym wieku, a dodatkowo w rozmaitym stanie (działające, z minimalnymi zniszczeniami, jak i powypadkowe). Do najczęściej przyjmowanych samochodów należą: niemieckie, francuskie, ze Stanów Zjednoczonych, włoskie, z Japonii, koreańskie. Są to marki samochodów: Ford, Dacia, Lexus, Honda, Volkswagen, Seat. Środki finansowe za sprzedane samochody mogą być przekazane w formie gotówkowej lub oddane za pośrednictwem przelewu online, bezpośrednio na wskazane konto. Wespół z płatnością auto kasacje będące w Kozienicach zajmują się jakimikolwiek formalnościami. Dostarczają stosowne materiały, które są nieodzowne do dokonania wyrejestrowania przeznaczonego pojazdu. Poza wyżej scharakteryzowanymi usługami, auto kasacje w regionie mazowieckim to także miejsca, odpowiadające za demontaż i złomowanie aut. Dodatkowo, można tam uzyskać sporo części samochodowych. Do najsłynniejszych zaliczają się następujące: felgi, drzwi, czujniki, fotele, rozruszniki, kanapy, a także ogrom pozostałych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w Chodzieży
Auto złom w Dąbrowie Górniczej
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG