Porównaj oferty skupu w 62 firmach

Porównaj ceny w okolicy

Szukasz skupu ? Porównaj ceny w 15 minut. Zacznij od wpisania przybliżonej ilości, a my porównamy ceny i znajdziemy tą najlepszą.

Wyceń telefonicznie: 732 102 948

Auto złom Konstancin-Jeziorna

Auto kasacja cennik Konstancin-Jeziorna - ceny auto złomu w Konstancinie-Jeziornie

Sprawdź ceny za kg auto złomu w Konstancinie-Jeziornie i dowiedz się, ile zarobisz na kasacji pojazdu.

Aktualne ceny na luty 2024

Rodzaj auto złomu:

Cena w skupie:

Auta osobowe (do 2 ton) 0,5-0,9 netto/kg
Chłodnice 14,78-15,08 netto/kg
Alternatory 3,78-5,75 netto/kg
Rozruszniki 4,16-4,36 netto/kg
Felgi aluminiowe 9,93-10,38 netto/kg

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Auto szrot Konstancin-Jeziorna. Co trzeba wiedzieć?

Auto kasacja w Konstancinie-Jeziornie to lokalizacja, gdzie obywatele tego miasta mają okazję oddać należący do nich wehikuł. Właśnie takiego pokroju firmy przejmują także pojazdy osobowe, dostawcze plus pozostałe pojazdy. Ceny kupowanych samochodów są zróżnicowane, jak również zależą od takich czynników, jak: rodzaj samochodu, stan samochodu, rocznik, wyposażenie, wartość rynkowa, a także wiele różnych zmiennych. Konstancin-Jeziorna to miasteczko o przestrzeni 17,74 km kwadratowych, w którym żyje 17371 osób. Miejscowość znajduje się w województwie mazowieckim. To podkreśla, że na jego obszarze świadczy swoje usługi dużo auto szrotów, które warto zweryfikować. Gdy potrzebujesz upłynnić swój autobus albo zakupić elementy do aut - skontaktuj się telefonicznie albo odwiedź wybrany auto skup, aby sprawdzić więcej. Gdy potrzebujesz - możesz wybierać z propozycji transportu. Sporo auto złomów w Konstancinie-Jeziornie za 0 PLN jeździ oraz zabiera stare pojazdy bezpośrednio u odbiorców. Oferty odbioru pojazdów są osiągalne także w zasięgu miasta Konstancin-Jeziorna, jak również regionów w woj. mazowieckim

Konstancin-Jeziorna i okoliczne auto szroty. Dlaczego warto?

Oferta i zbiór pomocy auto szrotów operujących na terenie miejscowości Konstancin-Jeziorna są bardzo wszechstronne. Auto złomowce zajmują się skupowaniem pojazdów. Skupują samochody użytkowane oraz nowe, wozy po wypadkach, jak również motocykle będące ciągłe w eksploatacji. W auto złomowcach w Konstancinie-Jeziornie można zbyć wozy przeróżnych marek, w różnorodnym wieku, a także w różnorodnym stanie (działające, z subtelnymi defektami, a także powypadkowe). Do często skupowanych pojazdów zaliczają się: z Niemiec, francuskie, amerykańskie, włoskie, z Japonii, z Korei. Do tej grupy zaliczają się producenci: Mercedes, Peugeot, BMW, Fiat, Skoda, Volvo. Środki finansowe za sprzedane auta mogą zostać przekazane w postaci gotówki lub wręczone za pośrednictwem przelewu na rachunek, szybko na wybrane konto. Wespół z płatnością auto złomowce bytujące w Konstancinie-Jeziornie zajmują się wszelkimi procedurami. Wykonują odpowiednie papiery, jakie są konieczne do dokonania wyrejestrowania sprzedanego samochodu. Poza wcześniej opisanymi ofertami, auto szroty w regionie mazowieckim to też przedsiębiorstwa, odpowiadające za demontaż i złomowanie samochodów. Dodatkowo, wolno w tych miejscach nabyć sporo komponentów motoryzacyjnych. Do najczęstszych należą następujące: opony, klapy, czujniki, szyby, chłodnice, radia oraz wiele innych.

Sprawdź inne nasze miasta

Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w
Auto złom w

Znajdź najlepszą cenę

Bezpłatnie porównamy ceny w całej okolicy i przedstawimy Ci najlepszą z nich.

Generated by MPG